BANS DĒĻ VIENA SĪKA RAUDUĻA

Status
Not open for further replies.

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tavs nickname : xd $ky$trike
Administratora nickname : Jameson
Bana izraksts (HOME->PUBLIC SERVER->BANI) :


Player


xd $ky$trike




Steam ID


STEAM_1:1:526316273


Steam3 ID


[U:1:1052632547]


Steam Community


76561199012898275


Invoked on


12-25-19 22:33


Banlength


Permanent


Expires on


Not applicable.


Reason


wh


Banned by Admin


Jameson


Banned from


CHILL.LV F*cking PUBLIC !WS !KNIFE !GLOVES


Total Bans


No previous bans


Blocked (1)


xd $ky$trike

Paša apraksts par situāciju : Nu nesaprotu gan kur man wh atrodams bija, no pieredzes mirage zinu kur slēpjas un kur kempo. Ja dēļ tā man ir wh un perma bans, atvainojos, bet neuzskatu sevi par vajadzīgi nobanotu

P.S

SKY

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Ja jūs lūdzu parādīsiet demo ar konkrētu vietu kur man izskatās ka man ir wh, tad labi, pierādīšu ka man nekā tāda nav. Apskatījos jau Chill servera demo vēsturi, man demo nav recordojies, bet lai vai kā.

P.S

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
labiņi, apskatoties demo, atzīstu, izskatos fishy. it īpaši tajā smokā. Ja varu kā pierādīt ka neesmu chītojis, iedodiet pls idejas.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
labiņi, apskatoties demo, atzīstu, izskatos fishy. it īpaši tajā smokā. Ja varu kā pierādīt ka neesmu chītojis, iedodiet pls idejas.
I mean, ja tu pats rekur pasaki, ka tev liekas, ka tu cheato, what can u say, manuprāt nav iespējams kko pierādīt. bet idk 

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
es teicu nevis ka cheatoju, bet ka daži kili izskatījās itkā būtu ktks, man wh nav, neuzskatu šo par pareizu banu.

P.S

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Paskatijos demo, izskatās fishy, bet es pēc savām domām par to vel nebanotu, vajag kinda blatant pierādījumus lai neveidojas strīds, nu tāds, ka tur var redzēt ļoti daudz dažādus momentus, manuprāt te vajag vairāk viedokļus un tad izlemt, ņemt tev nost banu, vai atstāt. 

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Svētku laiks laika pie PC pamaz. Tikko būs iespēja paskatīšos.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nezinu kā jums , bet es kad pirmo demku palaižu , mani vienkārši izmet no spēles pilnībā , pat demku neatverot.

2.demka aizgāja , bet tur nekā nav.

 
Status
Not open for further replies.
Top