banchiks

Status
Not open for further replies.

ymer

New member
Feb 29, 2020
3
0
1. ymer naxui

2. AWP

3. SkyStrike

4.

Disconnect: Вы были забанены на этом сервере, для получения информации посетите: http://chill.lv/forum/.

5.

http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:534748020&advType=steamid&Submit

6.

cik es meklēju, nevarēju atrast demo no awp servera, varbūt tas netika ierakstīts vai esmu stulbs

7.

Pirmo reizi es devos uz serveri un mierīgi sāku spēlēt. Pēc 2 stundu ilgas spēles serverī pie manis aizliedz SkyStrike administratoru aizliegums P.S. sorry par sliktu valodu.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tā kā tieši adminiem parādīju ka demo nevar recordot unbanu tev iedos. Bet izskaidrošu par ko bans. Mapē awp_portal man par tevi sūdzējās servera labākie spēlētājie jo redz iepriekšējā mapē tu esot rāvos 60/15/4, tad arī sāku tevi specot. Gandrīz visi tavi roundi pierādīji ka tev kas ir, movements bija pie novas beigass mg sākums mož bet ne jau lem kā tu teici. Visu man pateica rounds kurā tevi nobanoju. Tu flikoji no viena tuneļa uz otru un nezināji kur ir pēdējais pretinieks, bet tiko kā pretinieks tuvojās viena tuneļa galam tu beidzi flikot un jau prescopoji to stūri. + tev ir pilnīgi fresh profils kurš ir private un rank 6...

Es teiktu ka bans paliek bet neko nevaru par šo padarīt. 

UNBANOT

 
Last edited by a moderator:

ymer

New member
Feb 29, 2020
3
0
Liels paldies, man ir aizliegums manam galvenajam kontam 7 dienas, un tur ir Lem, izveidoja jaunu kontu, lai spēlētu 7 dienas, kamēr galvenais konts ir bloķēts

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Liels paldies, man ir aizliegums manam galvenajam kontam 7 dienas, un tur ir Lem, izveidoja jaunu kontu, lai spēlētu 7 dienas, kamēr galvenais konts ir bloķēts
Man liekas community serverus no tā profila tāpat var spēlēt. :D
Pēc izlasītā teksta no skystrtike, manuprāt, šim būtu jāatstāj bans. Ja negribat banot par chitiem- uzliekat permu par to, ka viņam nickā lamuvārdi.

 

ymer

New member
Feb 29, 2020
3
0
Man liekas community serverus no tā profila tāpat var spēlēt. :D
Pēc izlasītā teksta no skystrtike, manuprāt, šim būtu jāatstāj bans. Ja negribat banot par chitiem- uzliekat permu par to, ka viņam nickā lamuvārdi.
kadi lamuvardi?

 
Status
Not open for further replies.
Top