Bana appelacija

Status
Not open for further replies.

ThenoscopeL

New member
Jan 14, 2021
8
0
. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu. - https://steamcommunity.com/profiles/76561198874963840/

2. Serveris kurā saņemts bans. -  AWP

3. Admina niks kas jūs nobanoja. -ice ice baby

4. Links uz jūsu banu banlistē. - chill.lv/bans/?bandata=5487

5. DEMO -  Nezinu ka atrast

6. Jūsu komentārs par banu. Tatad man bija aptuveni ap 400 ping ir liecinieki un man bija tads bugs kad es lidoju gaisa un redzu visu pari sienai un ari randoma wallbangoju sienas jo nebija ko dariit ka ari dabuju 2 lucky shotus kur dabuju caur sienu cilviekus ka ari es teicu bija bugs kad lidoju gaisa un tad es shavu un ari trapiju un radija chata kad esmu caur sienu izsavis kautvai reali es redzeju del ta buga. zinu ta ir mana vaina un man vajadzetu salabot internetu lai nerastos shads glichs jeb bugs. Paldies

 

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
Sveiks.

Lasot tevis rakstīto apelāciju, es varu secināt, ka esi CS:GO 2021 Major player, ja spēj vienā līmenī notēmēt kamēr esi tajā air-glitch. Kamēr esi gaisā, ir jāšauj vienā līmenī ar pretinieku. + profils izskatās, ka ir izveidots tīri for fun priekš neatļautām programmām. Ja tu spēj 2 nošaut ar šo glitch, tad lūdzu ej uz Major.

Ja tev ir kaut kas, ko piebilst vai ir precīzi pierādījumi par šo nelabvēlīgo situāciju, lūdzu atbildi uz šo topic. Nedomāju, ka Ice ice baby ir tik slikts admins, ka neatšķirtu wh no veiksmīgiem šāvieniem. 

Ar cieņu,

Zhube ❤️

 

ice ice baby

Member
May 29, 2020
38
8
@KazaK Tak demo jau neierakstās. Caur record arī nesāk ierakstīt demo.  Tas ko viņš raksta tiešām izklausās diezgan neticami un funny. No manu skatu punkta nebij nekāda lidošana pa gaisu, bet tīrs wh. Kur tev tāds bugs 2 mapes lidot pa gaisu un vilkt enemy līdzi caur sienām? 

 

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
+ Bans pēc tava apraksta arī par glitch exploit.

 
Last edited by a moderator:

ThenoscopeL

New member
Jan 14, 2021
8
0
Var uzprasit velvienam adminam es ar vinu runaju un vinam ir bijis tads pats glich... Un ne nav tas nekads fake accounts es saku spelet cs pirms 2 nedeljam

 

madzyyb

Active member
Sep 22, 2019
215
46
Fujakam iekš faceit 2 games 0 un 3 fragi , bet šeit viņš ir g0d, ka pat jābano par wh 😮, tieši tā @Zhube - bans paliek 🤡

 

ThenoscopeL

New member
Jan 14, 2021
8
0
Dumb dumb es faceit tikkai vakar paproveju kas tev par problemam?. Es piemeram nezinu cache mapi jah? Un tur ir cits limenis un nenozime ja awp serveri dabuju 3 killus caur sienu tas nenozime kad man ir wallhacki. 

 

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
Dumb dumb es faceit tikkai vakar paproveju kas tev par problemam?. Es piemeram nezinu cache mapi jah? Un tur ir cits limenis un nenozime ja awp serveri dabuju 3 killus caur sienu tas nenozime kad man ir wallhacki. 
Es rakstīju jau iepriekš. Ar to saucamo air-glitch, ir diezgan nereāli precīzi izšaut vienā līmenī. + ja vēl 2 cilvēkus. Nedaudz gribu dzirdēt citu pieredzējušu spēlētāju domas. @madzyyb Zinot, ka tu diezgan zolīdi spēlē cs:go, tu varētu ar air-glitch nostādīt gaisā mērķi vienā ground līmenī un 2 galvas iedot caur sienu?

 

ThenoscopeL

New member
Jan 14, 2021
8
0
Taja air glich laika tev nav ljoti jateme vizmaz man ta bija es iekaros gaisa tad pec 1 sec nokritu tad pec 1 sec augsha un nu man aims ir normals lai 1 sec laika varetu kadu nošaut un kapec 2 galvas caur sienu?? Ja labi tad bija tikai 1na un 2 wallbangi bez galvam... Kautkads stulbums... 

 

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
Taja air glich laika tev nav ljoti jateme vizmaz man ta bija es iekaros gaisa tad pec 1 sec nokritu tad pec 1 sec augsha un nu man aims ir normals lai 1 sec laika varetu kadu nošaut un kapec 2 galvas caur sienu?? Ja labi tad bija tikai 1na un 2 wallbangi bez galvam... Kautkads stulbums... 
gl. amen.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Labvakar. 
 

Par Bugiem bans tiks atstāts uz 1 nedēļu. 
Bet neaizmirsti mēs Tevi vērosim.

TC

 
Status
Not open for further replies.
Top