Ban Appeal

Status
Not open for further replies.

Spacemeyster

New member
Jun 29, 2023
9
0
1. Your SteamID or the link to your steam profile. - https://steamcommunity.com/id/Spacemeyster/

2. Server which you got banned in. - CHILL.LV PUBLIC

3. Admin that banned you. - bulletmeister

4. Link to your ban in the banlist. - https://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:721466936&advType=steamid

6. DEMO - without a demo, the appellation, is closed and denied. - Demo nav pievienots.

7. Your comment about your ban. - Ieejot serveri šodien ap pulkstens 18:40 un nospēlējot ~20 minūtes tiku nobanots par ''cheats'', kaut arī tādus nelietoju un neplānoju lietot.

-Spacemeyster
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
Tātad -
00:00-0:34 Pašā demo sākumā labs prefire zināji tieši timing, kad uzspiest šaut, lai trāpītu onetap + jau zināji par palace cilvēku un ar prefire gāji šaut par viņu, viņš bija labāks tikai.



4:00 Varēji šaut pa to cilvēku, kura siluetu redzēji smoke, bet pārdomāji un izdomāji, ka tēmēsi tuvāk rampai, kur divi T jau nāca ārā.. Jocīgi.. Parasti tiek šaut pa to, kuru ieraugi, ne?

6:20 Turpini turēt palace, tu jau pirms tam turēji, bet ja ir WH tad var redzēt, ka enemy būs tur

11:30 ar UMP vnk skrien un ber.. Kāpēc? Tavējie jau rampu ir izgājuši un tad tā episode, kad izdomāji nečekot ārpus Window esošo CT player.

15:05 mana mīļāka episode ar SG holdo jungle no palace, visu laiku bija smokes priekšā, Tu turpini šaut caur viņu un, kad lien ārā jau turi to pusi, kur ir CT, info nebija un Tu nevarēji redzēt caur smoke.

15:50 Ļoti precīzs Wallbank, tas nekas, ka otrā pusē CT aiz vēlvienas sienas.

16:05 Izejot no B apiem pie T spawn.. Kas tas par peeku sienā? – jo tur enemy aiz sienas, pareizi?

16:20 short player divi CT, nevarēji izdomāt pa kuru šaut un tad diezgan labi pa galviņām sadevi :D

Žēl, ka nav tā vieta, kur Tu leci ārā no loga un jau skatijies uz mani un gaisā esot ieliki galvā ar deaglu :(



Resumē: Kad nav pretinieka blakus tad tavs crosshair placements ir slikts.. Bet kā enemy kaut kur blakus tā viņš ir on point? :O :D



Demo - https://failiem.lv/u/r8j5d33hn
 

edzys

New member
Oct 24, 2022
17
6
Iemetu aci demkā, konkrēti fokusējoties jau uz tiem momentiem, ko @bulletmeister minēja un lielākoties teiktu, ka nekļūdīgi. Izteikta neizpratne ir par 00:00-00:34, 04:00, 15:05, 15:50. Pārējie neizskatās tik traki.
Es teiktu, ka prasmīgi tiek slēpts, bet izmantots visual assistance.
 

Spacemeyster

New member
Jun 29, 2023
9
0
Skatoties ko tu man te esi uzrakstijis, rodas sajūta, ka tev nav nekāda saprašana par šo spēli kā vien skriet un šaut.
Mirage ir mani spēlētākā mape, aptuveni zinu laikus, kad pretinieks var ierasties noteiktajās pozīcijās.
00:00-0:34 - Ja tu paskatītos visus manus demo cik esmu spēlējis šajā serverī, tad , manuprāt, tev tas liktos pilnīgi neloģisks iemesls banošanai, jo šādus "jiggle peek" izmantoju diezgan bieži un tie nav nemaz tik grūti izdarāmi. Plus, šis ir public serveris, kur katra komanda bija piepildīta ar cilvēkiem kuri bez apstājas un domāšanas lien ārā no katra stūri.
4:00 - Galīgi nesaprotu ko tu domā ar kāpēc es nešāvu pa siluetu, tajā situācija es vēl biju kustība, kad siluets tika manīts un pat mēģināju pa viņu šaut :D Kad apstājos ļoti elementāri viņs jau bija sen labajā pusē un laikam padomājot loģiski nevarēšu tomēr viņu nošaut.
6:20 - Es tiešām nesaprotu vai tu mēģini salasīt jebko ko tu vari atrast vai tev vienkārši nav nekādas elementāras zināšanas šajā spēlē, jo izmantojot minimapi, ko es arī daru, var ļoti viegli redzēt ka mani komandas biedri pārējos iespējamos leņķus un pozīcijas jau skatās vai pusho. Skatoties savu leņķi, kas dotajā brīdī bija palace, biju informēts par to ka ir tikai divi cilvēki dzīvi pretinieku komanda, dzirdot smoku un gājienus rampā izdomāju izdarīt diezko agresīvu manevru samainot savu pozīciju ļoti atvertā vietā ar cerību nogalināt viņu, mans komandas biedrs paguva to izdarīt atrāk, tāpēc atgriezos savā sākuma pozīcijā.
11:30 - Nesaprotu vai mēs skatamies to pašu demo, bet var redzēt ka tikko pretinieks jau viens izpushoja cauri smoke ar force buy ieroci un neviens no mūsu komandas nav iepushojušī rampu, kā tu to apgalvo. Sāku šaut par smoke ar cerību vēlvienu pretinieku noķert kurš cenšās iepushot force buy roundā, vai nu turot leņķi uzlīdis uz tetris kastēm vai arī atrodas blakus tām.
15:05 - Informāciju mums bija dota tajā situācijā, kā pats vari redzēt spēlētājs andis arī to zin un met viņam ar atsitienu granāti pushojot viņa pozīciju un preaimojot to :D
15:50 - Sākumā ieņēmu pozīciju un novietoju crosshair uz precīzu lineup uz vienu plant spotu saitē kur var gadīties kad kāds sēž (
). Dzirdot pretiniekus tieši zem manis ap shortu sāku šāut caur sienu ar cerību kādam izdarīt damage ejot prom no pozīcijas, jo ne komanda ne bumba man tomēr nav.
16:05 - Cenšoties preaimot saucamo ''plant'' vietu, kur bieži viens kāds gaida skatoties uz t spawn pusi sēž, vienkāršī sanāca nevis tieši uz to vietu, bet tieši blakus skatīties, vari redzēt turpinājumā kā es vairākas tādas vietas skatos, kur no pieredzes zinu, ka varētu kāds būt :D
16:20 - Tur nebija nekāda situācija kur es "nevarēju izdomāt", sāku šaut par to, kas man bija tuvāk crosshairam. Pirmais pretinieks par kuru šāvu ieskrēja ladder roomā(Viņu vairāk nevar nošaut) tātad pārgāju šaut otram, ar diezgan labu spray pattern izdēvās viņu nošaut. Jaatcerās, ka tomēr sākumā, es tak šaudijos ar diviem cilvēkiem, tāpēc izdomāju nomainīt crosshair pozīciju un sākt preaimot uz sākotnējo pretinieka pozīciju kur pēdējo reizi viņu maniju - pastāv iespēja, ka viņš centīsies notraidot savu komandas biedru 1pret1 un tā arī bija šajā gadijumā.
Es serveri spēlēju lai iesildītos un diezgan bieži, kā arī šodien klausos mūziku spēlējot. Visu laiku, kā pats arī varēji redzēt nespēlēju pilnā jaudā un neceņšos no visas sirds, kā es to daru competitive vai faceit matchos. Ceru, ka Pats vari saprast un man nav jāturpina skaidroties :D
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
Skatoties ko tu man te esi uzrakstijis, rodas sajūta, ka tev nav nekāda saprašana par šo spēli kā vien skriet un šaut.
Mirage ir mani spēlētākā mape, aptuveni zinu laikus, kad pretinieks var ierasties noteiktajās pozīcijās.
00:00-0:34 - Ja tu paskatītos visus manus demo cik esmu spēlējis šajā serverī, tad , manuprāt, tev tas liktos pilnīgi neloģisks iemesls banošanai, jo šādus "jiggle peek" izmantoju diezgan bieži un tie nav nemaz tik grūti izdarāmi. Plus, šis ir public serveris, kur katra komanda bija piepildīta ar cilvēkiem kuri bez apstājas un domāšanas lien ārā no katra stūri.
4:00 - Galīgi nesaprotu ko tu domā ar kāpēc es nešāvu pa siluetu, tajā situācija es vēl biju kustība, kad siluets tika manīts un pat mēģināju pa viņu šaut :D Kad apstājos ļoti elementāri viņs jau bija sen labajā pusē un laikam padomājot loģiski nevarēšu tomēr viņu nošaut.
6:20 - Es tiešām nesaprotu vai tu mēģini salasīt jebko ko tu vari atrast vai tev vienkārši nav nekādas elementāras zināšanas šajā spēlē, jo izmantojot minimapi, ko es arī daru, var ļoti viegli redzēt ka mani komandas biedri pārējos iespējamos leņķus un pozīcijas jau skatās vai pusho. Skatoties savu leņķi, kas dotajā brīdī bija palace, biju informēts par to ka ir tikai divi cilvēki dzīvi pretinieku komanda, dzirdot smoku un gājienus rampā izdomāju izdarīt diezko agresīvu manevru samainot savu pozīciju ļoti atvertā vietā ar cerību nogalināt viņu, mans komandas biedrs paguva to izdarīt atrāk, tāpēc atgriezos savā sākuma pozīcijā.
11:30 - Nesaprotu vai mēs skatamies to pašu demo, bet var redzēt ka tikko pretinieks jau viens izpushoja cauri smoke ar force buy ieroci un neviens no mūsu komandas nav iepushojušī rampu, kā tu to apgalvo. Sāku šaut par smoke ar cerību vēlvienu pretinieku noķert kurš cenšās iepushot force buy roundā, vai nu turot leņķi uzlīdis uz tetris kastēm vai arī atrodas blakus tām.
15:05 - Informāciju mums bija dota tajā situācijā, kā pats vari redzēt spēlētājs andis arī to zin un met viņam ar atsitienu granāti pushojot viņa pozīciju un preaimojot to :D
15:50 - Sākumā ieņēmu pozīciju un novietoju crosshair uz precīzu lineup uz vienu plant spotu saitē kur var gadīties kad kāds sēž (
). Dzirdot pretiniekus tieši zem manis ap shortu sāku šāut caur sienu ar cerību kādam izdarīt damage ejot prom no pozīcijas, jo ne komanda ne bumba man tomēr nav.
16:05 - Cenšoties preaimot saucamo ''plant'' vietu, kur bieži viens kāds gaida skatoties uz t spawn pusi sēž, vienkāršī sanāca nevis tieši uz to vietu, bet tieši blakus skatīties, vari redzēt turpinājumā kā es vairākas tādas vietas skatos, kur no pieredzes zinu, ka varētu kāds būt :D
16:20 - Tur nebija nekāda situācija kur es "nevarēju izdomāt", sāku šaut par to, kas man bija tuvāk crosshairam. Pirmais pretinieks par kuru šāvu ieskrēja ladder roomā(Viņu vairāk nevar nošaut) tātad pārgāju šaut otram, ar diezgan labu spray pattern izdēvās viņu nošaut. Jaatcerās, ka tomēr sākumā, es tak šaudijos ar diviem cilvēkiem, tāpēc izdomāju nomainīt crosshair pozīciju un sākt preaimot uz sākotnējo pretinieka pozīciju kur pēdējo reizi viņu maniju - pastāv iespēja, ka viņš centīsies notraidot savu komandas biedru 1pret1 un tā arī bija šajā gadijumā.
Es serveri spēlēju lai iesildītos un diezgan bieži, kā arī šodien klausos mūziku spēlējot. Visu laiku, kā pats arī varēji redzēt nespēlēju pilnā jaudā un neceņšos no visas sirds, kā es to daru competitive vai faceit matchos. Ceru, ka Pats vari saprast un man nav jāturpina skaidroties :D
Jaunais cilvēk, man saprašana šajā spēlē ir daudz lielāka nekā tev, vienkārši tas kā Tu spēlē.... Tas ko es redzu pēc tava spēles stila ir vazāties pa karti, mētāt crosshairu pāri ekrānam un viss... Un visā tajā ko pamanu, kad Tu kaut ko pēeko un tur nav enemy tev crosshairs ir uz kājām, bet, kad enemys blakus on point...
Pirms kā spēlēšanas Tu iesildies pubā? - Faceit neviens mačs nav izspēlēts... matchmakingam?
Un tie tavi argumenti kas sarakstīti pretī... nesmīdini mani. Tevi serverī redzu pirmo reizi.
 

Spacemeyster

New member
Jun 29, 2023
9
0
Kā jau es tev rakstiju un izskaidroju privāti, man ir vairāki akaunti uz kuriem es spēlēju šo spēli. Ja tev ir vairāk par 2500h stundām, tad tiešām atvainojos, bet stipri šaubos lasot tavus argumentus pret mani. "spēles stila ir vazāties pa karti, mētāt crosshairu pāri ekrānam un viss", kā jau minēju iepriekš, es klausos mūziku un iesildu savas rokas :D
Pieļauju iespēju, ka tev ir vienkārši personīgs naids pret mani tāpēc nevēlies saprast no manas puses neko.
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
Kā jau es tev rakstiju un izskaidroju privāti, man ir vairāki akaunti uz kuriem es spēlēju šo spēli. Ja tev ir vairāk par 2500h stundām, tad tiešām atvainojos, bet stipri šaubos lasot tavus argumentus pret mani. "spēles stila ir vazāties pa karti, mētāt crosshairu pāri ekrānam un viss", kā jau minēju iepriekš, es klausos mūziku un iesildu savas rokas :D
Pieļauju iespēju, ka tev ir vienkārši personīgs naids pret mani tāpēc nevēlies saprast no manas puses neko.
Man ir gandrīz 5k stundas, tāpēc es zinu ko runāju.

Ja taisīsi double-post būs warn punkti.

Bet pastāsti mums kam Tu iesildies, ja competetive nespēlē un faceit? :O
Un tas, ka Tu domā, ka es skatos DEMO ar wallhack... Liek aizdomāties :D
 

Spacemeyster

New member
Jun 29, 2023
9
0
Es nesaprotu, ko tu te mēģini sakabināt kopā, nav nekāds sakars ar šo situāciju un manu sildīšanos vai iemesliem kādēļ es spēlēju serveri. Ja tev nu tiešām ir 5000 stundas, tad nu vecīt sorry, bet tu tiešām nespēlē tā un arī nedomā tā, - protams pēc maniem uzskatiem.
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
Es nesaprotu, ko tu te mēģini sakabināt kopā, nav nekāds sakars ar šo situāciju un manu sildīšanos vai iemesliem kādēļ es spēlēju serveri. Ja tev nu tiešām ir 5000 stundas, tad nu vecīt sorry, bet tu tiešām nespēlē tā un arī nedomā tā, - protams pēc maniem uzskatiem.
Mēs joprojām gaidam atbildi uz to ko pats esi rakstijis...
Bet pastāsti mums kam Tu iesildies, ja competetive nespēlē un faceit? :O
 

Spacemeyster

New member
Jun 29, 2023
9
0
Es iesildos public serverī, tad pasēžu 15 minūtes warmup workshop mapē un eju spēlēju competitive spēles ar saviem draugiem, ja tas ir tavs jautājums kurš pilnībā nekādā veidā tev nepalīdz šajā situācijā :D
Faceit spēlēju uz citu steam akauntu.
"Un tas, ka Tu domā, ka es skatos DEMO ar wallhack... Liek aizdomāties" par ko tieši ? :D Es ceru, ka pats saproti cik smieklīgi tu izklausies mēģinot atrast jebko par ko iebilst.
 
Last edited:

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
Es iesildos public serverī, tad pasēžu 15 minūtes warmup workshop mapē un eju spēlēju competitive spēles ar saviem draugiem, ja tas ir tavs jautājums kurš pilnībā nekādā veidā tev nepalīdz šajā situācijā :D
Faceit spēlēju uz citu steam akauntu.
"Un tas, ka Tu domā, ka es skatos DEMO ar wallhack... Liek aizdomāties" par ko tieši ? :D Es ceru, ka pats saproti cik smieklīgi tu izklausies mēģinot atrast jebko par ko iebilst.

Es saprotu to, ka neesi īpaši gudrs, ja iedomājies, ka dēmo skatās ar WH :(
 

Spacemeyster

New member
Jun 29, 2023
9
0
"16:05 Izejot no B apiem pie T spawn.. Kas tas par peeku sienā? – jo tur enemy aiz sienas, pareizi?"
Es neizteikšu tev nekādas piezīmes par to, kurš no mums ir gudrs, kurš nē. Šis ir tevis rakstītais kurā tu pats pasaki, ka es redzu cilvēkus aiz sienas. Tagad tu veido kaut kādu personīgo strīdu un uzdod man jautājumus, kuri nekādā veidā nepalīdz risināt manu problēmu.
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
"16:05 Izejot no B apiem pie T spawn.. Kas tas par peeku sienā? – jo tur enemy aiz sienas, pareizi?"
Es neizteikšu tev nekādas piezīmes par to, kurš no mums ir gudrs, kurš nē. Šis ir tevis rakstītais kurā tu pats pasaki, ka es redzu cilvēkus aiz sienas. Tagad tu veido kaut kādu personīgo strīdu un uzdod man jautājumus, kuri nekādā veidā nepalīdz risināt manu problēmu.
Ja Tu nesaproti manis rakstītais tas ir jautājums, nevis fakts... Es noteikti esmu gudrāks, jo es nekāda gadijumā nekad neiedomātos skatīties demo ar wallhack.. Ko tādu tikai Tu varētu izdomāt :(
Apgalvojums no jautājuma man liekas atšķiras, latviešu valoda 1on1.
Mazāk būtu rakstijis un gaidijis savu UNBAN, tava rakstīšana tev baigi nepalīdz.
 

Spacemeyster

New member
Jun 29, 2023
9
0
Tātad tu mani nobano par to, ka es cheatoju. Es paskaidrojot katru epizodi par kuru tu šaubījies vai pat šajā gadījumā biji pārliecināts, ka es izmantoju papildprogrammas. Tavas kļūdas dēļ tu esi patērējies salīdzinoši daudz laiku. Tīri cilvēciski būtu pateikt "sorry, vecais, sanāca kļūda", bet tā vietā tu parādi cik tev ir liels INTERNETA ego un vēl uzraksti, ka es gudrāks par mani kad esi acīmredzami kļūdījies. Uzreiz rodas jautājums, tā cilvēku daļa, kuri tiek aplami nobanoti un nevēlās tērēt savu personīgo laiku lai rakstītu ban-appeal un paskaidrotu "gudrajam", "pieredzējušam" adminam, kādēļ viņš dara tā, nevis savādāk - vienkārši paliek banoti un serveris zaudē spēlētājus. Vai, tavuprāt, tu esi pelnijis būt par servera adminu?
 
Last edited:

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
Tātad tu mani nobano par to, ka es cheatoju. Es paskaidrojot katru epizodi par kuru tu šaubījies vai pat šajā gadījumā biji pārliecināts, ka es izmantoju papildprogrammas. Tavas kļūdas dēļ tu esi patērējies salīdzinoši daudz laiku. Tīri cilvēciski būtu pateikt "sorry, vecais, sanāca kļūda", bet tā vietā tu parādi cik tev ir liels INTERNETA ego un vēl uzraksti, ka es gudrāks par mani kad esi acīmredzami kļūdījies. Uzreiz rodas jautājums, tā cilvēku daļa, kuri tiek aplami nobanoti un nevēlās tērēt savu personīgo laiku lai rakstītu ban-appeal un paskaidrotu "gudrajam", "pieredzējušam" adminam, kādēļ viņš dara tā, nevis savādāk - vienkārši paliek banoti un serveris zaudē spēlētājus. Vai, tavuprāt, tu esi pelnijis būt par servera adminu?
Ja, es būšu kļūdijies uz to norādīs mani kolēģi, pašlaik es un @edis? domāja, ka bans ir pamatots. Ja būšu kļūdijies tad savu kļūdu atdzīšu, bet līdz tam gaidam ko pārējais BT teiks.

Lai pārējiem adminiem vieglāk vērtēt, iemet linku uz savu main acc.
 
Last edited:

Bāleliņš

New member
Apr 22, 2023
9
7
Mani divi centi, kaut vai nezinu, vai varu šeit rakstīt vai nē, bet adminu aktivitāte izskatās mazliet vāja, tādēļ, kā cilvēks ar tuvu pie 10 000 stundām pa visiem CS teikšu tā :

1. Jau no demo sākuma, vispār nav skaidrs, ko Tu dari, saprotu, ja ausīs mūzika skan un gribās vienkārši kko tirināties un šaut, ok, bet lasot to, ko Tu @Spacemeyster rakstīji kā atbildes dikti gudri un skatoties kā Tu burtiski tieši otrādāk spēlē, rodas liels ''Ko?''

2. Jau pirmā ''stairs uz palace'' epizode, kuras es nefiksēju ne pēc kādiem laikiem vai kā tml. visi, kuri noskatījās zina, par kuru epizodi es runāju, Tavs crosshair ir pilnīgās auzās, un tad Tu kāpjot augšā pa kāpnēm viņu ''readjusto''. Problēma nebija tas, ka Tu to džeku palace nošāvi, bet tas, kā Tu tiki līdz tam killam.

3. Vairākās epizodēs stāvi, kko griez pa gaisu, uz dažām sekundēm aizej afk, tas ir cheateris 101, kaut vai nekad tas nav 100% norādījums uz to, ka kāds čīto, tas ir nu MEGA aizdomīgi.

4. Kad spēlēji CT side, visu laiku, pat kad neviens nebija palace, Tu tur lūrēji un lūrēji un lūrēji, pieņemu, ka cītīgi kaut ko slēpi (mans minējums []). Un tad, raundā, kad ir 3 vai 4 cilvēku push no rampas un neviena nav palace, Tu burtiski noignorē palace pirmo reizi, kaut vai iepriekšējos raundos tur tā holdoji, ka būtu calls, ka sha būs 5 man pop no palace.

Mans minējums -

Nevaru teikt, ka jā, šis džeks 100% cheato, jo cilvēki, kuri kaut cik saprot spēli, un nav galīgi dārzeņi, prot paslēpt pašsaprotamus walls.
Šauj Tu normāli, teiktu, ka esi kkāds DMG džeks, bet tas Crosshair placements ir pilnīgas auzas, divos raundos Tu perfekti visu ''nolasi'' un nākamajos divos esi pilnīgs ''dārzenis''.

Atkal, šie ir mani divi centi, bet es banu atstātu.

P.s. @Spacemeyster

Droši, neatbildi uz maniem ''diviem centiem'', es izlasīju to, kas Tev bija sakāms, ņēmu to vērā, bet tas, ko gudri sarakstīji, ļoti negāja kopā ar Tavu gameplay.

Ciu!

P. S BT un Moderatori - pa cik @Bāleliņš uzņēmas izskatīt demku un paprasija atļauju, nesodīt, ja kādi iebildumi man PM rakstat.
 
Last edited:

Spacemeyster

New member
Jun 29, 2023
9
0
Saprotu ko tu ar šo domāji, bet gribētu, lai tu man parādi konkrētus momentus kur spēlēju "pilnīgi savādāk". Jūs skatoties demo nekādā veidā nevariet neņemt vērā to, ka šis ir PUBLIC serveris. Tas, ka es esmu AFK ir tipisks cheateru behavior ? Es vienkārši pārslēdzu muziku. Jūs katrs noskataties vēlvienreiz demo un skataties to kā PUBLIC serveri, kā cilvēku kurš nekoncentrējas 100% katrai epizodei un vienkārši labi pavada laiku. Ja jūsu uzskats nemainīsies un liksies, ka es joprojām cheatoju, atstājiet banu, man nekāds ilgtermiņa zaudējums no tā nebūs, bet es jums saku, jūs pusi serveri variet izbanot balstoties uz šādiem argumentiem.
 
Status
Not open for further replies.
Top