Ban apelācija ( darkets )

Status
Not open for further replies.

darkets

New member
Dec 11, 2020
14
0
1. Your SteamID or the link to your steam profile.

https://steamcommunity.com/profiles/76561199113514241/

2. Server which you got banned in.

AM

3. Admin that banned you.

flappy

4. Link to your ban in the banlist.

chill.lv/bans/?bandata=5381

6. DEMO - http://demo.chill.lv/demos/210108/auto-ARENA-010821-000500-am_dust2014.zip

7. Your comment about your ban.

Neko daudz nevaru pateikt un attaisnojumu man arī nav. Vienkārši aizrāvos un sāku runāt sliktas lietas ☺. Lai vai kā, neuzskatu, ka šāds pārkāpums ir sodāms ar perma banu. Taisos mierīgi atpūsties kaut vai mēnesi. Paldies.

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Domāju, ka bans ir piemērots, jo tika pateikts pārāk daudz par chill. Ka visi kam ir VIP un headarmors ir bomži. Chills ir degoša miskaste un serveri ir nekam nederīgi.

Vairāk man šeit nav ko teikt.

Domāju, ka tev chilla nav ko darīt, ja jau tik labiem vārdiem sāki runāt

 
Last edited by a moderator:

darkets

New member
Dec 11, 2020
14
0
Nu vecīt, nesaprati ka es piedūros? Ja es kaut kāda veidā nopietni aizvainoju kādu no blakus esošajiem vai no chill.lv komandas, tiešām atvainojos, taču var pateikt, ka es to nedomāju nopietni. Nekliedzu un nedraudēju nevienam. Ja šajā šķūnī kāds no adminiem izturētos nopietni pret saviem pienākumiem ( kuri nav banot jebkuru, kas nepatīk ( ļoti ceru, ka nav ) ), sēdētu tagad uz mute/gag vai vissliktākajā gadījumā 7d.

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Tu pat normālu atbildi nevari uzrakstīt nenodiršot serveri.

Domāju, ka izvēli šoreiz būšu izdarījis pareizu

 

darkets

New member
Dec 11, 2020
14
0
Serveri nekādā veidā nenodirsu. Izteicu kritismu pret chill.lv adminiem. Pusserveris sūdzās par tevīm, ka bano visus par neko. Jūsu serveri atdzīvināja tikai !stickers komanda. Bez tās būtu kā AM serveris. Tukša miskaste. Pidarasu serveris. Mzz arī tam piekrīt.

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Servera un komūna nomelnošana, bans pamatots,  foruma bans inc. :D  Savas negācijas var paturēt pie sevis nevis visu izbļaut serverī, ka viss ir slikti + tava attieksme arī nav viena un tām labākām. 

Serveri nekādā veidā nenodirsu. Izteicu kritismu pret chill.lv adminiem. Pusserveris sūdzās par tevīm, ka bano visus par neko. Jūsu serveri atdzīvināja tikai !stickers komanda. Bez tās būtu kā AM serveris. Tukša miskaste. Pidarasu serveris. Mzz arī tam piekrīt.
Serveri nenodirs nekādā veidā, bet šajā postā var redzēt, ka Tu viņu nodirs (skatīt tekstu slīprakstā) . Kaut kā neiet kopā, čalīt.

Atvainojos, ka izteicu šeit savas domas. :D

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Nju Darket, am serveris nav vieniga vieta ,tas notika arī retake serveri, interesanti kapec turpini spelet serveros ,kuri tev nepatik? Lai nu ka neuzskatu ,ka butu jaliek perm bans. 7d mue/gag pilniba pietiek.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Bans samazināts uz 2 nedēļām ;)

Nav smuki nomelnot vietu kur pats uzturies ;)

P.S 

Kā jau es te dažus esmu brīdinājis, nevajag nomelnot adminus un rupji izturēties pret viņiem, jo par to būs sods. 
Ja jums ir sūdzība pret konkrētiem adminiem vai viņu darbībām lieciet sudzibu ar taustāmiem pierādījumiem, var man sūtīt privāti discord vai šeit foruma arī. 

 
Status
Not open for further replies.
Top