Banānu piegāde aka Sūdzība par lilmonkey. ( Par Discord mute un izmešanu)

Status
Not open for further replies.

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Admina niks: @LittleMonkey

 Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Kā sakās vieglāk iedot mute nevis analizēt situāciju. Esot devis mute TIKAI MAN par to ka ar kādu strīdos general čatā. Un uz maniem argumentiem "iedod arī otram cilvēkam mute" saņemu atbildi: "Es pateicu visu" un vēl beigās dabūju block. Vēl 2 dienas atpakaļ tiku izmests ārā no Chill.lv diskorda, jo "rectoju uz svešām ziņām" Paraugs:https://imgur.com/rA5pLCQ 

Vispār biju izbrīnīts kad tiku izmests, jo es ar @Seja vienmēr esam tā viens otram darījuši un neviens nebija par to sūdzējies. Bet tā kā @Seja neatšķiras ar augstu intelektu, viņš mani tā pat nosūdz @LittleMonkey par to ko pašu dara. Es ja kas tajā pašā sekundē tiku izmests ārā no channela un neko nepaspēju noskrīnot XD.

Screenshoti ar @LittleMonkey attieksmi pret chilla biedriem: https://imgur.com/jmaRKgc   https://imgur.com/7i7MikT (Un pēctam tiku bloķēts)

- Aptuvenais laiks, ar admina nepareizo rīcību: 2 dienas atpakaļ. 

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Es tevi brīdināju vairākas reizes un teicu lai Tu beidz, brīdinājumus Tu ignorēji. Tevi neizmetu es, bet gan kāds cits. Nevajag mani @ 3 reizes lūdzu :)

Pateicu lai at******, jo Tu vienkārši speciāli centies līdz tam novest. Jēga šo vispār rakstīt? Es nesaprotu, kas Tev ir pret $ky, ka Tu viņu visu laiku apcel un pectam raudi par savam kļūdām :D

 
Last edited by a moderator:

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Es tevi brīdināju vairākas reizes un teicu lai Tu beidz, brīdinājumus Tu ignorēji. Tevi neizmetu es, bet gan kāds cits. Nevajag mani @ 3 reizes lūdzu :)

Pateicu lai at******, jo Tu vienkārši speciāli centies līdz tam novest. Jēga šo vispār rakstīt? Es nesaprotu, kas Tev ir pret $ky, ka Tu viņu visu laiku apcel un pectam raudi par savam kļūdām :D
Rekur atkal! Tu vispār neiedziļinies situācijā XD Tu brīdināji mūs visus 3 kas bija sarunā, bet vispirms man iedevi mute un pēc 5min mauglim, bet skystrikam vispār neko neteici. Un tik pasaki ka viņš nevienu neapbižoja, ka mēs abi divi viņu vislaik nodirsām un viņš balts un pūkains. Te atkal nostrādā tas kurš pirmais pasauc adminu tam ir taisnība, jo ja tevi pasauktu mauglis tu man un skystrikam iedotu mute, bet viņam nē. Un ja tu būtu izlasījis čatu, nevis pēdējas 5 ziņas, tad tu saprastu ka šo konfliktu es pat neiesāku. Man uz sky ir galīgi poh, bet man nav poh par admina tupīšanu, jo cieš pārējie.

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Rekur atkal! Tu vispār neiedziļinies situācijā XD Tu brīdināji mūs visus 3 kas bija sarunā, bet vispirms man iedevi mute un pēc 5min mauglim, bet skystrikam vispār neko neteici. Un tik pasaki ka viņš nevienu neapbižoja, ka mēs abi divi viņu vislaik nodirsām un viņš balts un pūkains. Te atkal nostrādā tas kurš pirmais pasauc adminu tam ir taisnība, jo ja tevi pasauktu mauglis tu man un skystrikam iedotu mute, bet viņam nē. Un ja tu būtu izlasījis čatu, nevis pēdējas 5 ziņas, tad tu saprastu ka šo konfliktu es pat neiesāku. Man uz sky ir galīgi poh, bet man nav poh par admina tupīšanu, jo cieš pārējie.
Ar tevi pat nav jēga normāli sarunāties :D

Netaisos vairāk turpināt šito lmao, te tāds bezsakars ir. Kāpēc Tu doma, ka tas kurš pasauc pirmais, tas arī izdzīvo? Tā nekad nav, jūs visu vakaru legit vnk nodirsat viņu, spamojat, un vins neko izdarīt pat nevarēja. Ko viņam citu vajadzēja darit? Atpakaļ vēl dirst ja?

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tu brīdināji mūs visus 3 kas bija sarunā, bet vispirms man iedevi mute un pēc 5min mauglim, bet skystrikam vispār neko neteici. Un tik pasaki ka viņš nevienu neapbižoja, ka mēs abi divi viņu vislaik nodirsām un viņš balts un pūkains. Te atkal nostrādā tas kurš pirmais pasauc adminu tam ir taisnība
Redzu ka mans nick ar te ir pieminēts, tpc piebildīšu. Monkey mani nebrīdināja, jo jūs abi ar maugli apcēlāt MANI. Jūs abi tikāt bridināti, abi saņēmāt sodu. Un mauglim nebija iemesla saukt monkey, jo viņu neviens neapbižoja... Es pasaucu jo man tava rīcība cieņā pret citiem ir noriebusies... Dabūji ko pats saņēmi, tad sēdi. Un... ja jau monkey nebija tas kas tevi izkikoja no discord, manuprāt te ir TC jo sūdzība uztaisīta ne pa tēmu.

Paldies ;)

+ atļaušos iepostot šeit anexz uzvedību tajā dienā, tad ar spriežat ;)  

Screenshot_20200527_015705_com.discord.jpg


 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Un... ja jau monkey nebija tas kas tevi izkikoja no discord, manuprāt te ir TC jo sūdzība uztaisīta ne pa tēmu.
Pat tad ja es būtu uzlicis to banu Tev, tad tas tāpat būtu bijis pamatots. Tu nepārtraukti pārkāp noteikumus un ignorē brīdinājumus. Tas nav pieņemami ja ir viens indivīds kurš var darit visu bez soda...

Tagad gan patiesām es out no šim abām Tavam sūdzībām, kura viena ir kā apelācija nosaukta bet, rakstīta kā sūdzība. :)

Nevaru vienkārši ciest tādus ka Tu..

 
Last edited by a moderator:

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Redzu ka mans nick ar te ir pieminēts, tpc piebildīšu. Monkey mani nebrīdināja, jo jūs abi ar maugli apcēlāt MANI. Jūs abi tikāt bridināti, abi saņēmāt sodu. Un mauglim nebija iemesla saukt monkey, jo viņu neviens neapbižoja... Es pasaucu jo man tava rīcība cieņā pret citiem ir noriebusies... Dabūji ko pats saņēmi, tad sēdi. Un... ja jau monkey nebija tas kas tevi izkikoja no discord, manuprāt te ir TC jo sūdzība uztaisīta ne pa tēmu.

Paldies ;)

+ atļaušos iepostot šeit anexz uzvedību tajā dienā, tad ar spriežat ;)  

Screenshot_20200527_015705_com.discord.jpg
Esmu tik lepns ka iepeisto to, kas pašam izdevīgs. Nebūtu mani izmetuši oj kā es te saliktu pāris bildītes ar tavu "perfekto" uzvedību.

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Pat tad ja es būtu uzlicis to banu Tev, tad tas tāpat būtu bijis pamatots. Tu nepārtraukti pārkāp noteikumus un ignorē brīdinājumus. Tas nav pieņemami ja ir viens indivīds kurš var darit visu bez soda...

Tagad gan patiesām es out no šim abām Tavam sūdzībām, kura viena ir kā apelācija nosaukta bet, rakstīta kā sūdzība. :)

Nevaru vienkārši ciest tādus ka Tu..
"Tu nepārtraukti pārkāp noteikumus un ignorē brīdinājumus."  bļa XD. Ja jūs pa tiešam dotu banus par noteikumu pārkāpšanu, drīzumā pus servera nebūtu, jo ik pēc 2 dienām general čatā kāds ar kādu diršās. Noteikumu pārkāpumi ir vienkārši smieklīgi, (spamoju spam čanelā = izmests no servera) (reactoju uz svešām ziņām = izmests no servera) (ieliku earrape vidaku = izmests no servera). Tagad tu 100% iebrēksies par servera notiekumiem un tt. Bet tu pats labi zini lielākā daļa no notiekumiem tiek pārkāpta, tik pat labi ieej spam čanelā un būs vismaz 3 cilvēki kurus tu varēsi izmest no servera. Es nesaprotu Chill.lv dc community ir no 14-20 gadīgie, un kāpēc jāmēģina uztaisīt mierīgo tējas dzeršanas sapūlci, nevis ļaut cilvēkiem sarunāties par lietām kas viņiem interesē.

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Ar tevi pat nav jēga normāli sarunāties :D

Netaisos vairāk turpināt šito lmao, te tāds bezsakars ir. Kāpēc Tu doma, ka tas kurš pasauc pirmais, tas arī izdzīvo? Tā nekad nav, jūs visu vakaru legit vnk nodirsat viņu, spamojat, un vins neko izdarīt pat nevarēja. Ko viņam citu vajadzēja darit? Atpakaļ vēl dirst ja?
Piekrītu, nav jēgas, jo Mini tev tā pat nekādīgi nesodīs.

Kāpēc Tu doma, ka tas kurš pasauc pirmais, tas arī izdzīvo?
JO TĀ VISU LAIKU NOTIEK. Vienmēr kurš pasauc adminu pirmais, tam arī ir taisnība. Ja tu vājprāt būtu kaut cik izlasījis čatu, tu redzētu ka viņs arī bija dirsis virsū gan man gan Mauglim. https://imgur.com/i3cwptn

Viņš jau protams drīkst saukāt mani par zemākās pakāpes dirsēju, bet es paintresēties par viņu darbu nedrīkstu.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Bans discord noņemts.

Tiks iedots mute uz 24h. 
 

@xd $ky$trike iedots mute discord 24h.

Nākošreiz arī foruma būs sodi par šādu bardaku. Visiem iesaistītajiem tai skaita adminiem.

 
Status
Not open for further replies.
Top