AWP servera ieteikums!

Status
Not open for further replies.

R1CHII ツ

New member
Mar 26, 2020
36
9
Labdien dārgie Chill.lv biedri! ❤️ 

Prieks kad AWP serveris ir atpakaļ ❤️ . Takā esmu regulārs chill.lv AWP servera speletājs , gribas kautko jaunu serverī lai spelešana būtu patikamāka! Manuprāt reali forši būtu ja pēc katra nospeletā raunda skanētu kāda laba mūzika fonā! :)  Protams labi saprotu kad tas viss prasa darbu un laiku , bet tas tikai tāds manuprat labs ieteikums priekš patikamakas spelēšanas! 

Vai ir kāds kurš piekristu man , un būtu par šādu ideju? :)  Gaidīšu arī atbildi no chilla atbildigajiem ;)  

Ar cieņu R1CHIIJS! :)  ingame nick - Lotus ;)  

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
maxresdefault.jpg


Pirmkārt, galīgi nepareizā vieta kur rakstīt šādu TOPIC. Šeit vari rakstīt -- https://chill.lv/forums/forum/129-ieteikumi/

Otkārt, domājams, ka visi tā pat klausās mūziku fonā, kā es. Spēlēju PUB un vienmēr skan mūzika fonā no Spotify or cita draņķa un nevienam nepis tā mūzika.

Treškārt, ir pieejams, kad uzvar round nopirkt dziesmas no Valve, vismaz cik es zinu un rounda beigās skan kaut kādi nepatīkami ausīm "sūdi".

Ceturtkārt, ja visi iepriekšējie mani teikumi nebija loģiski, tad ko mums darīt un likt 3-5 sec mūziku iekš servera? Tie round beidzās ātri un ir nākamais. Vairāk mēs patērēsim laiku un effort nekā jēgas.

Piektkārt, labi, ka neesmu dzēris un neuzkriti uz nerva ar šo bezjēdzīgo topic nevietā.

 

Froncha

New member
May 23, 2020
139
5
Nedaudz dīvaina sasveicināšanās no tavas puses, bet čau!

Bet pa godīgo, manuprāt slikts ieteikums, man un pieņemšu, ka arī daudziem citiem šīs mūzikas raunda beigās kaitina, kā piemēram tu tikko nomirsti jau ceturto reizi pec kārtas un tu derankojies un tad vēl fona skan kaut kāda mūzika, nedaudz gribās kaut ko izšķaidīt... vismaz man.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
nomirsti jau ceturto reizi pec kārtas un tu derankojies
Tad izslēgt Derank vai Rankup skaņu. Cik domāju te Jūs gluži nesaprotat kādu veida mūziku.

Personīgi vienmēr ir paticies ,ja kādā angļu serverī pēc Round ir skanējusi kaut vai uz 5 sec ,bet zināma, populāra mūzikas piedziedājums vai drops.

Ja pievienotu šo ideju protams būtu labi ar ON & OFF switchu.

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Labs ieteikums un pilnīgi piekrītu arī Seroxe sacītam, tas jau ir viens un tas pats, kas bija ieteikumā, bet ideja laba. Kādu veco vai jauno mūziku fonā pēc raunda uz kādām 5 sec būtu labi. 

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Kads admins šo topiku varetu parmoovot :)

Yea ir bijis šada veida ideja ari man ,taču vienmer piemirstu pateikt xd Turklat pagaidam ir stipri lielas problemas ar serveriem un to kārtību,tapec tas ir primārais ko šobrid varetu safixot , ja pectam bus pietiekami liela velme pec šis muzikas varetu to uzlikt , + no manis.

taču ir cilveki kam ari nepatik ,ka piemeram Andy , uzlikt kadu komandu ,piemeram, !music      --> 1. ON 2.OFF , ta pat ar rankup un drank skaņam. Zem !music var pielikt. :))

 
Status
Not open for further replies.
Top