AndyCannabis tiesības uz main serveri.

Status
Not open for further replies.

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?

Nu, it kā spēlēju tikai main csgo serverī un tā. Tā kā laikam tur arī tēmēju.

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)

Kāpēc Jums jāzina mans vecums? Kas tā par politiku te? Nu, ja reāli domā un tā tālāk, tad es varētu būt te sencis pāris cilvēkiem, bet nu, ko jau tur spriest. Man ir 27 gadi. Gan jau derēs.

- Links uz sasveicināšanās topiku!

Netaisos te nekādu linku dot uz kaut kādu bezjēdzīgu sasveicināšanos, visi mani tā pat pub zina un pazīst kāds es esmu.

- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)

Mana pieredze kā adminam? Hmm, ir tāds serveris kā forffun, es tur biju viens no adminiem un arī nezinu, neesmu interesējies pēdējā laikā, jo galīgi vienalga par GIGN, bet esmu arī tur 1.6 laikā bijis admins, kā arī csgo un Team Fortress, es vēl palīdzēju izveidot TF serveri.

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

50h? Kur es varu dabūt šādu informāciju par sevi?

https://files.fm/u/kqf5gqkv#/view/xzf2k6hu

Te man Jūsu statos neko nerāda tikai sejā iešpļauj kaut kādu kirilicā tekstu ar ko es nedraudzējos. Varbūtās man tās 50h nav, bet es vismaz protu atpazīt un adminēt serverī.

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. 

Wow, šis ir labs, nezinu vai kāds vispār par mani kaut ko labu var pateikt, bet gan jau ka jā. Vienu dienu te "drāza" ārā serveri 3 aimbotteri un es paziņoju Zaptsmaizei, kura mani ignorēja un neko nedarīja lietas labā. Tad es uzrakstīju vēl kaut kādam fujakam discord, kas parādījās kā "admin" un viņš atnāca un nobanoja, kas bija reāli pāris mēneši atpakaļ, bet reāli domājot tā visa ir baigā draza, jo ignorēšana no pāris adminiem bija nožēlojama, es te netaisos pateikt nicknames or whatever, bet es rakstīju kādiem 6 cilvēkiem un atbilde man bija ļoti tīkama un negatīva, jo cilvēkiem ir pohuj par serveri un čīteriem.

Kas mani var REC? Hmm, nezinu, gan jau daudzi, ja ne visi, bet Mauglis ir tajā skaitā.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!

Tāpēc, ka esmu OP pacans un tā? Neder? Esmu bieži serverī saskāries ar čīteriem un ar mapes problēmām no zila gaisa un kad vajag adminu, viņi nav pieejami... Varbūt tāpēc, nezinu.

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. 

Nezinu, tā tās nestrādā. Varbūt būsu, varbūt nē. Vieglāk, ja kaut ko vajag varu iedot savu facebook or numuru uz ko uzzvanīt, jo man ir darbs un neesmu kaut kāds fujaks, kas te forumā sēdēs.

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Paldies par dienas smieklu devu. :D  

Atļaušos mazliet izpalīdzet ar statiem - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:444846106&server_group=0 (neuztraucies nav kirilicas teksts) 

Pēdējā laikā neesmu tevi tik bieži saticis serverī, visticamāk manas aktivitātes dēl, bet kad biju paguvis satikt izklausījies pēc sakarīga cilvēka. Kaut arī tajā pašā gadījūmā sīkumi reizēm ir jāizpilda, tapēc stundas un foruma aktivitāte ir mīnus.
Palikšu neitrāls, bet ja tomēr tevi pieņem, tad būs jāpielieto phone Andy for a ban iespēja. :D

Edit: Apskatījos tev ir 8,3 stundas pēdējās 2 nedēļās csā. Nav brīnums, ka neesmu redzējis.

 
Last edited by a moderator:

Foxxy

New member
Sep 16, 2019
22
0
ANTI. Tikko satiku serverī attieksme vnk paj*t, čalis uzskata ka ir par vecu lai ieliktu status pieteikumā, jo esot pārāk vecs tādai lietai. Kā arī "bl*ģ" lieto ka komatus sarunvalodā.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Pff , tēma slēgta , nebūsi.

P.S atnāc man , p'88zd iedodi , tu tač māki :)  

 
Last edited by a moderator:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Spēlēju tik tikko ar Stivens un Foxxy. Stīvens mani dievināja un par mani tikai labi izteicās, turpretī Foxxy mani nodirsa un nomelnoja, kas nebija smuki. Beigās vēl šis man uzlika mute uz 30min pilnīgi bez iemesla. 

Tas, ka es pasaku vārdu "bļe" komata vietā nenozīmē neko sliktu.

Edit: Nu, tādi admini ir šajā serverī....

 
Last edited by a moderator:

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
Spēlēju tik tikko ar Stivens un Foxxy. Stīvens mani dievināja un par mani tikai labi izteicās, turpretī Foxxy mani nodirsa un nomelnoja, kas nebija smuki. Beigās vēl šis man uzlika mute uz 30min pilnīgi bez iemesla. 
tu te nac pashapzinju celt vai ko ?? :)

ANTI 2x reizi redzu

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Swordfish, Tu smejies? 

Edit: Es Tevi serverī pašu esmu tik nožēlojami maz reizes redzējis un Tu man to uzdirs virsū? Wow, maģija. Es vēl atceros tādu lietu, ka mēs spēlējām cabblestone vai ko un Tu ienāci iekšā. visi taisīja saucamo "rtv" uz citu karti un Tu pateici nahujam tā visi dara. Beigās Tu nomainīji karti uz dust. Es teicu, nahujam atkal kaut kāda karte, kas ir draza un dust jāspēlē, jo cilvēku nebūs, pazudīs un Tu atbildēji man ir pohuj vai kaut ko tādu. Sākās karte un mēs pēc roundiem taisījām visi RTV atkal un tu izgāji ārā no servera pēc kartes maiņas.

Tādi admini ir....

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Liecies cilvēks ar normālu humora izjūtu un galva arī tev pleciem stāv, taču biškiņ ar to lamašanos utt esi aizrāvies, bet to jau var labot. :)

Kā redzu tev nav ne stundu, ne “čau” topiks, kuri ir obligāti nosacījumi ACC iegūšanai.

Es domāju, ka tev ir nedaudz jāpakrāk aktivitāte gan serverī, gan forumā un tas “čau” topiks jauztaisa, jo pagaidām zinu, ka esi no UK un tev ir 27 gadi... thats all.

P.S. Lūdzu neatbildi uz katra cilvēka komentāru un viedokli šajā topic, savādāk tas tiks uzskatīts par spam un sekos warning. :)  

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Atteikts. 
Šaubos ka Tevi te kāds īsti pazīst vispār :)  

Iedzivojies vairāk pie mums un mēģini vēl :)  

Sūdzības uz adminiem tiek izskatītas cita sadaļa vari droši rakstit.

 
Status
Not open for further replies.
Top