[AM] Admina pieteikums. (ASAP)

Status
Not open for further replies.

ASAP?

New member
Nov 23, 2018
1
0
Tātad , kā es sapratu no cilvēkiem arenā nav pietiekmi daudz staff (admini) vēlētos pieteikties uz šo tā saucamo pienākumu. Esmu pieredzējis kautcik . !de** serverī (nevēlējos spoilot tp kinda noslēpu?) esmu bijis admins arēnā  , bet atteicos no pienakuma , jo bija jau pietiekami daudz adminu kas šo serveri uztur kārtība. 

----------------------------------------------------------

                     Nedaudz par mani.

Mani sauc Daniels.

Man ir 15 gadi.

Esmu no Jūrmalas un mācos BVSK. 

----------------------------------------------------------

Vēlētos es iegūt Administrātoru , jo man patīk uztvert visu kārtībā, kā jau minēju esmu pieredzējis tādēļ neredzu nekadu sarežiģijumus lai es neizpildītu savu pienākumu. 

Paldies ka apskatījies šo topiku. ??

 

Chase

Member
Oct 20, 2018
67
7
Neņem ļaunā, bet kādēļ tu raksti pieteikumu uz admin access, ja tevi neesmu šeit redzējis (gan jau es neesmu vienīgais)?

Būtu labi iemest arī steam profilu (kā norādīts pieteikuma paraugā), kā arī nospēlēto laiku dotajā serverī (neaizmirsīsim par vispārīgu cs pieredzi, kas arī norādīts pieteikuma paraugā).

Es tev ieteiktu ilgāk uzturēties šeit - vienalga - forumā, vai pašā arena serverī, bet, vismaz tā, lai nav kadri kā es, kuri tiešām tevi pirmo reizi redz. Pašlaik ANTI.

 
Last edited by a moderator:

linardio

New member
Nov 20, 2018
6
0
Neliels par skatoties uz to ka esi nesen reģistrējies, bet arena ir vajadzīgi vēl admini, jo pašlaik aktīvākais esmu tikai es. ;c 

 

Zerox

New member
Oct 28, 2018
36
2
Pret

Chase jau pateica visus punktus.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top