alkwoo

Status
Not open for further replies.

alkwoo

New member
Jan 17, 2019
3
0
1. Tavs niks.    alkwoo

2. Tavs vecums.    33

3. Iepriekšējā adminēšanas pieredze.    boxg,  chill ( pirms gadiem 5), vēl daži mazi projekto no cs 1.5 laikiem

4. Kāpēc vēlies kļūt par adminu?     Tīri pieskatīt serveri uz tādiem sīkumiem kā IP reklamēšana, aizskaršana utt. 

5. Links uz statiem (Pagaidam neaktuāls)    Ja pareizi apskatījos tad 18h pagaidām. 2 gadus biju atmetis cs

6. Links uz "Čau" topiku vai pāris vārdos par sevi.     Jānis, Rīga, mazliet lietoju gan šo, gan to! Esmu mirstīgs...

 

igs1987

New member
Nov 21, 2018
36
4
Sveiks Jāni! Es gan pedeja laika esmu aizmāršīgs, bet tevi cs 1.6 neesmu manijis. Pieļauju uz kadu gag, kick var!

 

alkwoo

New member
Jan 17, 2019
3
0
To igs1987>> Vispār jau iespēju robežās 1.6 dd esmu katru dienu pēc darba. Nezinu kur tad esi skatījies ?


Points:


7,387


Rank:


60



Kills:


889 (646*)


Deaths:


568 (411*)

P.S. man acc nav svarīgs, nav jau tie gadi kad vajadzētu izrādīties kādam. Tik skatos, ka bieži vien kad esmu online, nav neviena admina kurš nogagotu vai izmestu ārā tos saitu reklamētājus vai tādus kas mikrofona pogu nemāk atlipināt no pirksta nost... Tas ir tikai pieteikums - "ja nu vajag palīdzēt ar sīkumiem"!

 
Last edited by a moderator:

cr3w

Member
Sep 1, 2007
55
3
Ir saspēlēts, bet, manuprāt, vajag nedaudz vēl h sakrāt. Vispār vajadzētu ieviest, ka minimālajām h jābūt, piemēram, 50, lai rakstītu pieteikumu. Bet pagaidām ANTI.

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
No manis REC, serverī manīts gana bieži, kad spēlēju, sakarīgs pipars ar ko arī aprunāties var. :)

Par flagiem gan nezinu, ko diži teikt. Var protams dot tikai gag/kick/slay, bet man šīs opcijas vienmēr likušās dīvainas. Vai nu ir admins, vai nav, attiecīgi, tad piešķir visus flagus un miers. 

 

Love Shack

New member
Nov 9, 2018
16
1
Varētu ielikt visu adminu sarakstu, neaktīvākajam(iem) off, piemēram, ja tādam VIP botam un Reaper ir vēl acc, tad uzreiz var ņemt nost. Šis serverī redzēts, es Par. Un acc bez ban flaga, vispār ir bezjēdzīgs.

 

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
Redzēts tu esi ,bet  nu jau ļoti labu laiciņu vismaz no manām acīm esi pazudis, līdz neuzrakstīji pieteikumu!   Neko sliktu nesaku bet piekritišu cr3w. Vēl pakrāj stundas. Uztaisi normālu ES SVEIKS postu un vis būs oke! 

Nu pagaidām laikam jau ANTI bet ar milzīgu + zīmi uz priekšdienām ?

 

alkwoo

New member
Jan 17, 2019
3
0
Es tā saprotu, ka atbildi uz pieteikumu man dos 2020. gada decembrī ? ?

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Čau. Sorry par velo atbildi. Sarunājam tā. Paskatīsimies cik aktīvs esi. 

Uzraksti man tieši pēc nedēļas pirmdien pm. 

Admini man iedos info par Tavu aktivitāti ?

locked.

 
Status
Not open for further replies.
Top