Administratora privilēģijas @ retake -Klaudinjsh / KLAUDI

Status
Not open for further replies.

klaudiyee

New member
Jan 2, 2020
9
4
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Retake- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) +- Links uz sasveicināšanās topiku! Nav uztaisīts sasveicināšanās topiks, jo es nesaskatu nekādu jēgu no tā, tikai tā lai pārējie zinātu par mani. Pastāstīšu īsi par sevi. Esmu 16 gadus vecs mani sauc Niks dzīvoju Kuldīgā un es brīvajā laika pavadu visvairāk laika pie datora, vasarā protams izeju arī laukā bet lielāko daļu pavadu laiku pie datoru spēlējot spēles un darot citas lietas. - Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Es esmu bijis admins no 1.6 laikiem dažādos serveros, arī mta serveros, bet tas bija ļoti sen pirms kādiem 3-4 gadiem atpakaļ.- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 35h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) +54- Links uz nodotajiem pārkāpējiem! (jābūt vismaz diviem, lai mēs pārliecinātos kad mani atšķirt čīteri no laba spēlētāja) Nēesmu uztaisījis, bet es parasti calladmina saucu, bet neviens nenāk citreiz uzrakstu kingofthetech un viņš ienāk un paspeco vai ir čīteris. Daudzi jau ne tikai čīto, bet ir toxic vai nu AFK stāv.- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Es esmu ļoti aktīvs serverī, esmu top 5 pēc punktiem serverī. kāpēc tieši man? Tāpēc kad serverī nav pietiekami daudz adminu, kuri ir aktīvi un spēj nobanot, jeb izkikot spēlētājus kuri nepilda misiju, jeb stāv afk un neviens cits spēlētājs netiek iekšā, jo jau ir aizņemts slots serveri. Serveris ir aktīvs tāpēc ir jābūt aktīvai administrācijai.- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Es parasti čatā neko nerakstu nekādus, topikus. Es vienkārši apskatos ko citi raksta, kas jauns serveros, kas jauns vienkārši sakot zināt, kas notiek apkārt.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
+rec, neesmu tevi redzējis, bet retake nav daudz adminu aktīvu, kā arī pieteikums izskatās daudz maz sakarīgs, + ir visas prasības. :)  

Edit: vienīgais mīnuss, ko saskatiju, ir tas, ka forumā pirmais posts ir admina pietiekums. 

 
Last edited by a moderator:

✪LabaisCilveks

New member
Feb 8, 2020
13
2
+rec, pats esmu samērā bieži retake serverī un bieži redzu viņu, piekrītu ka šajā serverī ir par maz aktīvu adminu un es pazīstu viņu samērā ilgi, un zinu ka viņš spēj saskatīt atšķirību starp čīteri un legit spēlētāju.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Liels, resns +rec no manis. Vienreiz esmu ar tevi spēlējis un tu tāds lāga čalis likies. Un tā kā retake katru dienu ir pilns ar hakeriem, vajag jaunus lai palīdz ar tiem tikt galā

P.S

$ky

 

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
Personīgi saskarsme ar šo jaunieti ir bijusi, aktivitāte ir, pietiekami saprotošs arī liekas, kā arī domāju, ka spēsi atpazīt cheaterus, kurus es uzskatu par plusiem, BET ir divas lietas, kas man nepatīk.

Pirmā lieta ir tas, ka neesi pacenties nodot pārkāpējus šeit forumā. Saprotu, ka tas aizņem laiku, pašam arī negribējās to darīt, bet, ja es vēlējos administratora privilēģijas, tad es arī izpildīju nosacījumus, kas ir prasīti.
Otrā lieta bija tāda, kad pāris nedēļas atpakaļ, Tu man serverī būdams teici, ka rakstīsi pieteikumu, bet pirmā frāze izskanēja no Tevis:"king, gaidu no Tevis rec" vai kaut kas tamlīdzīgs, kas man īpaši nepatika. Manuprāt, varēji mierīgi uzrakstīt man privāti un pajautāt, vai es Tevi abalstīšu administratora statusam, tas tā nākotnei.

Palikšu neitrāls šeit, bet noslieces uz gaišo pusi.

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Atsūti savu niku un steam id lūdzu. 
 

Accses piešķirts :)  

p.s Nikam jāsakrīt gan foruma gan serveri gan discord.

 
Status
Not open for further replies.
Top