Admina Pieteikums!

Status
Not open for further replies.

slez

New member
Feb 7, 2019
11
0
1. Links uz manu steamprofilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198400328200/

2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt?: standarta admina paka.

3. Competitive pieredze: Spēlēju CS:GO Kādu ilgu laiku ir augstākais ranks bijis MGE, bet pašlaik esmu Nova 3, Jo biju spēlējis MM ar draugiem kuriem ir zemi ranki un pats dēļ tā esmu Derankojies.

4. Tavs Vecums: 15 Gadi (Vārds: Maikls) Nākošgad Februāri paliks 16.

5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības.: Esmu Spēlētājs kurš  vēlas palīdzēt Chill.lv spēlētājiem, kas atrodas iekš arēnas servera.  vēlējos pieteikties pilnai paketei, jo bieži vien esmu saskāries ar čīteriem  Ir pieredze citos Britu serveros kuros arī esmu bijis admina (uzrauga) Lomā

 
Last edited by a moderator:

cr3w

Member
Sep 1, 2007
55
3
4. Tavs Vecums: 15 Gadi (Vārds: Maikls) Nākošgad Februāri paliks 16.

Un aiznākošgad 17 un aiz, aiz nākošgad 18 un aiz, aiz aiz, aiz aiz, aiz aiz, aiz aiz, aiz aiz, aiz aiz, aiz aiz, aiz aiz, aiz aiz, aiz aiz, aiz 40 gadi ? Psc, tas 40 pienāks.

Ja free saka REC, tad es arī.

 

slez

New member
Feb 7, 2019
11
0
Paldies! :D. Pats ja goīgi pieteicos adminam dēļ čīteriem ,jo ikreiz kad es ieju arēnā es ieraugu Free to play spēlētājus kuri čīto. parasi man jau pēc piecām minūtēm negribas spēlēt un es leavoju man tas galīgi nepatīk. Tāpēc es izdomāju kapēc lai gan es neuzrakstīt Admina Pieteikumu?.

 

kisse_misse

New member
Apr 5, 2019
2
0
Code:
1. Saites uz manu tvaika profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198849554067/

2. Kādas admina privilēģijas vēlaties: standarta admina pakete.

3. Konkurētspējīga pieredze: es esmu spēlējis csgo (leģendārais ērglis) ilgu laiku (globālie spārni), un es bieži spēlēju mm ar draugiem, lai būtu jautri, bet mēs parasti cenšamies uzvarēt.
 Manas spēles laikā esmu saskārusies ar daudziem krāpniekiem, un es domāju, ka tā iznīcina manu mm pieredzi, tāpēc es tikai vēlos izmēģināt un jautri spēlēt.

4. Jūsu vecums: 16 gadi (vārds: Joel) novembrī būs 17 gadi

5. Pastāstiet mums, kāpēc jūs esat pelnījuši administratora tiesības: hey i love Chill.lv arēna, un man šķiet, ka visas krāpnieki iznīcina šo pieredzi, man vienmēr ir brīvais laiks serverī (pēc skolas ). 
Es vēlos pieteikties uz pilnu paketi, jo es tiešām vēlos mainīt serveri un atbrīvoties no krāpniekiem, kas iznīcina lielāko daļu mūsu likumīgo spēlētāju pieredzi.
 
Status
Not open for further replies.
Top