[Admina pieteikums] Sers Suzuki Miyagi Trešais

Status
Not open for further replies.

suzuki miyagi

New member
Dec 14, 2018
5
0
1. Links uz tavu steam profilu /id/Latvia yaheard??

2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt? [gag,mute,slay,slap.ban,kickstandarta admina paka] Standarts, veco zēn

3. Competitive pieredze [Match Making, Faceit, ESEA, utt.] MM Glōbal, ESEA A- vai cik forši

4. Tavs Vecums Legāls

5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības. Nez, man kruts id, karoč tas jau ir viens iemesls kapēc man dot acc (oi 1.6 termini, yaheard), neesmu spēlējis cs kopš maija bet gribu uzflexot discordā ka es admins, savādāk Fannija kungs mani ielika Fortnite Gaymer grupā kas ir DISKRIMINĀCIJA miyagiju dzimtai, suns. Also es esmu pirmais līgā, ja jums vaig nomest kendamas hmu steam id/Latvia un jaaa.. uzturēšu kārtību serverī, strādāju kā patversmes saimnieks, man ir pieredze savaldīt suņus.

 

suzuki miyagi

New member
Dec 14, 2018
5
0
es gribēju piebilst ka esmu iemesls kapēc šis komūns vel pastāv:

DglcIjn.png


 

Chase

Member
Oct 20, 2018
67
7
Yeah... Uzreiz, kā izveido profilu, centies pieteikties administrācijas pieejai. nice meme
Vārdu siena, kurā tu "raksturo, kādēļ esi pelnījis admin tiesības", es, piemēram, pārlasot trešo reizi, ne sūda nevarēju izvilkt pamatotu iemeslu, kādēļ tev jebkurā no serveriem vajadzētu adminu, it īpaši 1v1 Arena serverī.
Cik bieži esi spēlējis 1v1 Arena serverī, saulīt? Kāds var ziņot par viņa aktivitāti, vai vienkārši iemest šo pieteikumu pie pārējiem?
 

 
Status
Not open for further replies.
Top