Admina pieteikums AWP serverim.

Status
Not open for further replies.

kk.

New member
Jun 19, 2020
7
1
Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?-awp serverim.- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)-Nū man 2 jūlijā paliek 16.- Links uz sasveicināšanās topiku!



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)-Man nav bijusi pieredze par adminu,bet es zinu kad es varu apgūt šo ātri.- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:454628138&server_group=2- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. -es īsti nezinu adminus kas varētu ko pateikt nesu baigi ar adminiem tā chilojis un  runājis ,bet nu es esu ar daudziem laba kontaktā.Nu es sākumā saucu car cs bet tad sapratu kad no tā nav jēga un kad dažas reizes tā kāds atnāk.Es esu rakstijis dc un privāti.- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!--Nū es gribētu adminu tpēc ka tomer katram ir sava dzīve vīņi  nevar visu laiku sēdēt pie datora ka citi tomēr darbs ir daudziem un citas lietas daramas.Pa cik es esu ļoti daudz serveri es varu diezgan labi  atpazīt  kam haki un kam nē un es gribētu palīdzēt jo  šis serveris ir mans mīļākais serveris un man pašam loti besī hakeri.Es zinu kad mums tagat ir jauns admins flapy un kad viņš ir aktīvs bet tomēr viņš ari visu laiku nevar būt on.

P.S Es zinu kad nesen pievienojos mājas laipai sapratīšu ja nepieņemsiet,bet nu meiģināts nav zaudēts.

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
1. Piereģistrējies 21 stundu atpakaļ

2.Čau topic 5min atpakal+ nekas īsti nav pastāstīts

3. Grūti bija saprast to ko tu tur rakstīji

Es zinu kad mums tagat ir jauns admins flapy un kad viņš ir aktīvs bet tomēr viņš ari visu laiku nevar būt on.

Neesmu jauns admins...

Došu ANTI

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Gadi tev vēl nav, forumā vispar 0 aktivitāte, neesmu redzējis nevienu 4iteru reportu.

Iesaku pakrāt aktivitāti, sagaidīt 16 un mēģināt vēlreiz.

GL

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Ja , tu mani vinnēsi 1v1 , tad paprasīšu , lai iedod acc.

P.S Anti

 
Status
Not open for further replies.
Top