[Admin Pieteikums] Bembis

Status
Not open for further replies.
Dec 8, 2018
12
0
1. Links uz tavu steam profilu

https://steamcommunity.com/id/edgarjee/

2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt? [gag,mute,slay,slap.ban,kickstandarta admina paka]

Standarta admina paka

3. Competitive pieredze [Match Making, Faceit, ESEA, utt.]

Matchmaking - Global elite kā varat redzēt skrīnšotu manā steam profilā. ( pašreiz esmu unranked jo nespēlēju matchmaking)

Faceit - Level 4 ( Tagad tikkai sāku normāli šaudīties faceit, pārsvarā spēlēju community serveros. )

4. Tavs Vecums

Diezgan vecs 20 gadi ? 1998

5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības

Cik es skatos jums te 1v1 ir ļoti maz admini plus tautas ir daudz, tākā tagad ir tas update kad csgo var dabūt pa velti ir ļoti daudz čiteru vismaz 3 redzēju šodien , bet nepaspēju ieķert demku un viņi paspēja iziet , piedāvāju palīdzību kā nekā es csgo spēlēju diezgan bieži kā varat apskatīties 126.1 hours past 2 weeks.
 

Chase

Member
Oct 20, 2018
67
7
Sāksim ar to, ka neesi bijis te vairāk par dienu, kur nu vēl prasies uz adminu. 
Turpināsim ar to, ka neesi minējis jebkādu iepriekšēju adminu pieredzi, kas mani neapstādina teikt "Kam tev standarta paku, ja neesi pat iepazinies ar potenciālu, ko sākumpaka - gag, slap, mute - dod?"
Lai gan, protams, palīdzība būtu nepieciešama ierastā kārtībā, skatoties uz administratoru trūkumu 1v1 serverī, ne jau no zaļknābja kā Tevis.

Pakrāj stundas šeit, saulīt. Par to, ko teicis esi čatā arī īsti neesmu pārāk pozitīvs pret tevi.

ļoti daudz čiteru vismaz 3 redzēju šodien , bet nepaspēju ieķert demku un viņi paspēja iziet
skaisti

(jā, man vajadzētu uztaisīt pluginu priekš daļas no šī ievietošanas gandrīz katrā administrācijas pieejas pieteikumā)

 
Last edited by a moderator:

EagleEye

New member
Oct 28, 2018
39
4
Pret.

Pirmo reizi tevi redzu un izskatās ka šī ir tava pirmā diena community.

Pakrāj stundas, iegūsti draugus serverī un viņu atbalstu, neesi toksisks.

 
Status
Not open for further replies.
Top