Admin pieteikums [AM] mainieksh

Status
Not open for further replies.

maizniek's

New member
Jan 24, 2019
9
0
Sveiki! Gan jau mani nebusiet redzējuši forum, pub, vai citur, bet es ļoti bieži spēlēju AM serveri. Un redzeju kad neviens admins bieži  nav on tapec domāju vaidzētu pamēģināt pieteikties.

1. Links uz tavu steam profilu:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198822782548/

2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt? [gag,mute,slay,slap.ban,kickstandarta admina paka]:

Kick standarta admina paka

3. Competitive pieredze [Match Making, Faceit, ESEA, utt.]

Competetive īsti nespēlēju, bet vairāk spēleju comunity. Surf, AM, Bhop e.t.c. .Rank gl1

4. Tavs Vecums;

Domāju ka vecums nav šķērslis adminēšanai bet, gadi 14 .

5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības;

Pirmkārt kā jau teicu AM serveros nav daudz admini kas bieži spēle (vismaz es tā redzu) un es manuprāt ļoti bieži kapāju. Otrkārt kā admins admins nebaidos no spēlētājiem,  serverī neizrādos ar muļķībām. Un arī kā jau minēju esmu aktīvs AM spēlētājs. Ranks man arī serveŗī ir MG2. Man arī ir vienā somu AM servēri bijis admins nevarēšu AM servara nosaukumu nosaukt.

Sīkāk par manīm:

Vārds - Artūrs 

Dzīvoju - mazā ciemā Mērsrags

Nodarbojos ar sportu (futbolu) un parasti ir daudz brīva laika jo treniņi nav tik bieži un laiku pavadu pie datora.

Šīs būs viss



 



 

Chase

Member
Oct 20, 2018
67
7
Soon™ slēgsies serveris - savādāk izskatās tīri ok. Žēl, ka atkal kārtējais pirmais posts forumā ir admina pieteikums, nevis čau temats, bet ko lai dara - cilvēkiem negribas sevi iepazīstināt, neko darīt.

Izklausies pozitīvs, gl1 ranks - gribu redzēt, bet, gan jau ir - REC no manis.

 

linardio

New member
Nov 20, 2018
6
0
Ja jau drīz slēgsies ciet Arena, tad kāpēc gan nē? Lai jaunietis izbauda! rec no manis.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top