Admin abuse

Status
Not open for further replies.

ur moms a thot

New member
Dec 27, 2019
2
0
Tavs niks: ur moms a thot
Pārkāpēja niks: Fudy
Paskaidrojums par situāciju: Admin abuse - voice chat mani nosauc par autistu, es paprasu ka ir nomirt (ig) man uzliek 2h mute. Tad uzrakstiju ''ka ir'' ig chat vins atbildeja ''sitas?'' un uzlika 2h mute ari ig chat. Pec tam sedeju spectators, iegaju t side, nospeleju kkur 2 rounds,abus nomiru, biju iegajis uz paris rounds spectators (biju x/x/3) un mani izkicko par ''nemaini teams''
Pierādījumi: es domaju to visu var redzet admin konsoles 17:22, nebiju iedomajies screens taisit

edit: https://prnt.sc/qgh27j



 



 
Last edited by a moderator:

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
Sāksim ar to, ka tu vairākas reizes mainiji komandas un es tev izteicu brīdinājumu " Ej atpakaļ uz komandu kurā sāki spēlēt vai arī izkikošu " . Tu mani neklausiji tāpēc tevi izkikoju, to var arī apliecināt visi kuri bija serverī. Tu saņēmi mute, jo biji toxic pret "adminu". Tev bija aizskarošs niks "ur moms a thot" tapēc liku tev to nomainīt. Pēctam tu uzliki niku "kā ir nomirt", pēctam uzliki niku "23k punkti lol nolife. Man serverī ir 23k punkti, bet to vēl neņēmu kā apvainojumu. Nākamajā mapē tu biji toxic pret mani chatā, tāpēc saņēmi gagu. Tu ar savu draugu "laflaME" vēl apmelojāt mani un iespējam monitoringojāt!

 

ur moms a thot

New member
Dec 27, 2019
2
0
Tas viss sakas ar to ka tu mani par miksto nosauci jo nosavu tevi xDDD un tad sekoja ''vai sis ir tas autists no vakardienas''.

Un es 1x nomiru ct side, iegaju spec uz daziem rounds, lai forum tavu tik loti gribeto topic uztaisitu, dzirdeju ka tu teici ka kikosi mani jo afk spec sezu. Vel 2 rounds izspeleju t side, tu mani izkikoji jo ''mainu komandas'', vienigais iemesls kapec tu man kko par nick teici bija, jo es vienigais tev kko preti teicu, kad lielo varoni teloji.

Admins kas sauc citus par mikstajiem , autistiem var likt citiem mute, kad vinam paprasa ka bija nomirt. Fair enough.

 
Status
Not open for further replies.
Top