:(

Status
Not open for further replies.

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
specos skatijos tevi, kā tu skaties coni traina, gaidi gaidi, nekur citur neskaties, iznāk players, insane reaction, un uzreiz pa kreisi kur ir players, pilnībā neko citu necheko, gaidam demo no traina, kas tikko bij, specos es ielīdu kad tu mani novāci diezgan sketchy. PALŪGŠU ŠEIT NEIZTEIKTIES KURAM KATRAM, BET GAN TIKAI AUGSTĀKSTĀVOŠIEM, VIENALGA VAI TAS PALĪDZ VAI NĒ. 

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Man liekas arī ka Tev kaut kādi episkie šoti bija, Tu pēkšņi pagriezies un šauj pa cilveku ar 0 info. Plus Hunters bija specos cik redzēju.

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Lai gan palūdzi nekomentēt, tomēr atļaušos to darīt. Šis admins banoja vairākus cilvēkus bez saturiska pamatojuma. Iemesls bija tas, ka ar viņu argumentēja. Un spēlētāju Kane nobanoja tikai tāpēc, ka viņš vairākas reizes nošāva Hunter, un Hunters bez spec nobanoja un uzreiz izgāja no servera.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Lai gan palūdzi nekomentēt, tomēr atļaušos to darīt. Šis admins banoja vairākus cilvēkus bez saturiska pamatojuma. Iemesls bija tas, ka ar viņu argumentēja. Un spēlētāju Kane nobanoja tikai tāpēc, ka viņš vairākas reizes nošāva Hunter, un Hunters bez spec nobanoja un uzreiz izgāja no servera.
Dude, man neinterese, ka vins ir tavs draugs, nav jaatic visā ko draugs saka, jo tu pat taja bridi nebiji serveri kad es vinu nobanoju, un es biju specos ?

 

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Viņš par demo neatbild, administratori gan. Vismaz tā kādu laiku te ir bijis, nezinu, vai ir izmaiņas. 

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Dude, man neinterese, ka vins ir tavs draugs, nav jaatic visā ko draugs saka, jo tu pat taja bridi nebiji serveri kad es vinu nobanoju, un es biju specos ?
es biju serverī. + redzēju iepriekšējā mapē, inferno, kā tu apvaino citus spēlētājus. Īstais iemesls, kāpēc nobanoji Kane bija tas, ka nespēji vairs neko sakarīgu pateikt, tāpēc beigās rage ban un uzreiz quit

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Ja jau visi saka ka napatiess bans tad lai jau ņem nost. 
dude, viņš un viņa draugs saka, ka nepatiess bans, tie ir vairāki? no, demo nav izskatīts. kad demo iemetīs PAREIZO, tad redzēs, kā viņš walloja. 
Edit: par cik par ilgu turēja šo topiku, nav pierādījumu, šoreiz unbans I guess. 

TC 

 
Last edited by a moderator:

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
dude, viņš un viņa draugs saka, ka nepatiess bans, tie ir vairāki? no, demo nav izskatīts. kad demo iemetīs PAREIZO, tad redzēs, kā viņš walloja. 
Edit: par cik par ilgu turēja šo topiku, nav pierādījumu, šoreiz unbans I guess. 

TC 
ko bano ja nav pierādījumu?

 
Status
Not open for further replies.
Top