[1v1 ARĒNA] "xd $ky$trike" Pieteikums".

Status
Not open for further replies.

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
1. Steam profila links - https://steamcommunity.com/id/skystrikess/

2. Discord ID - SkyBlowYT#7521

3. Kopumā par mani - Esmu 18 gadus vecs Latvijas pilsonis kas nāk no Smiltenes nov. puses. Nodarbojos ar DAUDZ aktivitātēm, brīvajā laikā vai nu skrienu vai spēlēju CS:GO

4. Administrēšanas pieredze - CS:GO ziņā nav bijusi, bet 1.6 serverī esmu bijis testa adminstrators un moderators

5. Kāpēc es spētu palīdzēt serverim? - Jo es pēdējā laikā atkal esmu atsācis intensīvi spēlēt CS:GO (konrētāk, chill 1v1 serveri (četrās dienās 15 h)). Spēlēju spēli jau 5 gadus un laika gaitā esmu iemācījies atpazīt čīterus no īstiem spēlētājiem. Vēlos palīdzēt cilvēkiem kas spēlē jautrības vai trenniņa pēc, lai nebūtu jāuztraucas ka pretī nenāktu vainu spinbots vai kāds micspameris...

6. Stati - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561199012898275&search=1&server_group=1   (īstais vaine?)

7. Respektu no dažiem ieguvis esmu, bet arī daži ar kuriem esmu +- ignorā. Vēlētos parādīt arī tiem kas mani nezin, ka esmu labs cilvēks un ka spēju darīt augstāk stāvoša amata darbu.

8. Pašlaik es visus iespējamos čīterus nosūdzu forumā? Pasaku serveri, pārkāpuma veidu un pārkāpēja NICK. Pagaidām vēl nepamatoti izsaukumi nav bijuši.

9. Viedoklis - Gribētu kļūt par adminu, jo nevēlos redzēt kā labu serveri sabojā chīteri vai micspameri. Esmu izlasījis servera noteikumus, un skatoties pēc tiem konstatēju ka gandrīz katrās 10 minūtēs ir kāds pārkāpējs. Vēlos to vērst par labu. Esmu aktīvs gan forumā, gan 1v1 serverī!

P.S

 

bdmku

New member
Dec 3, 2019
12
3
Viens liels rec.
Ir adminu trūkums, un hakeru tur patstāvīgi online. 
Tik nezinu, vai manu viedokli ņems galvā. :D

 
Last edited by a moderator:

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
rec.

Loti aktivs speletajs , ari labi spele , minus ka biezi kadu lieku lamuvardu pasaki . 

Bet nu serverim trukst modi jo biezi ir cheateri un nav neviena kas nobano!

 

nobodijs

New member
Jan 2, 2020
1
1
Viņam Main accounts ir VAC banned un uz šo nemaz nav nopirkta spēle. Kāds tur administrators no cilvēka kas spēlē no "throw away"  accounta kurš ir izveidots 23. decembrī. Daudz esi online pēdējās dienās, arī pasauc kad vajag, bet iesaku būt aktīvam Discord/Forumā un sakārto savas lietas.

Ja nu neiedod tev tad iesaku Pamēģināt vēlāk kad iegūsti vairāk uzticības, un vairāk nospēlētas stundas.

Esmu pret.

 
  • Like
Reactions: mgv

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Viņam Main accounts ir VAC banned un uz šo nemaz nav nopirkta spēle. Kāds tur administrators no cilvēka kas spēlē no "throw away"  accounta kurš ir izveidots 23. decembrī. Daudz esi online pēdējās dienās, arī pasauc kad vajag, bet iesaku būt aktīvam Discord/Forumā un sakārto savas lietas.

Ja nu neiedod tev tad iesaku Pamēģināt vēlāk kad iegūsti vairāk uzticības, un vairāk nospēlētas stundas.

Esmu pret.
Balstoties uz šo, gaidu kādu paskaidrojumu. Vai nu apstiprinājumu un paskaidrojumu kā dabūji VAC, vai arī noliegumu pret šo apgalvojumu.

Forumā esi no 25.decembra, varbūt tu esi prahodnojs?

Šobrīd palieku Anti. 

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Viņam Main accounts ir VAC banned un uz šo nemaz nav nopirkta spēle. Kāds tur administrators no cilvēka kas spēlē no "throw away"  accounta kurš ir izveidots 23. decembrī. Daudz esi online pēdējās dienās, arī pasauc kad vajag, bet iesaku būt aktīvam Discord/Forumā un sakārto savas lietas.

Ja nu neiedod tev tad iesaku Pamēģināt vēlāk kad iegūsti vairāk uzticības, un vairāk nospēlētas stundas.

Esmu pret.
Arī gaidīšu atbildi uz šo, jo nobodijs ir aktīvākais Arenas admins un viņa balsij ir lielākā nozīme :)

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
anti no matter what, par ātru, un kopā ar tiem ddosiem adminu aktivitaate arena ir labojusies, es ieeju tgd biezak arenaa neka puba, un citi admini arii. 

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Viņam Main accounts ir VAC banned un uz šo nemaz nav nopirkta spēle. Kāds tur administrators no cilvēka kas spēlē no "throw away"  accounta kurš ir izveidots 23. decembrī. Daudz esi online pēdējās dienās, arī pasauc kad vajag, bet iesaku būt aktīvam Discord/Forumā un sakārto savas lietas.

Ja nu neiedod tev tad iesaku Pamēģināt vēlāk kad iegūsti vairāk uzticības, un vairāk nospēlētas stundas.

Esmu pret.
Es arī vēlētos paskaidrojumu par šo apsūdzību :)

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
VAC uz maina ir, jā, notika tas kaut kur pagājušo gadu ap vasaru. Kāpēc tas ir VAC, nesapratu ne es ne daži mani tā profila draugi. Es mirrage bugojos ārā no mapes, tas ir nelegāli, bet ne VAC standartu aizliegts, tie nebija chīti, bet spēles bugi. Un diez kā ar savu finansiālo stāvokli nevēlētos zaudēt apmēram 50 euro vērtu profilu ar prime un skiniem.

Mains : https://steamcommunity.com/id/SKYBLOW/

           uz maina respectu es biju ieguvies no daudziem, labs piemērs ir Eagle, kuru nesen arī 1v1 serverī redzēju.

Un runājot par prime, to esmu atlicis uz nākošo nedēļu, iekasēšu parādus no visiem, un nopirkšu prime, pašam jau apnicis mm un wm dabūt spinerus.

P.S saprotu ka iemesli man neuzticēties  ir vairāk kā sapratne. Man ar to viss ir labi, "uzticība noved pie draudzības" - J.Hill

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Par bugošanos cik es zinu nebano.  Pie reizes apskatījos noteikumos un viņi par to nesoda. (Attiecās uz CSGO)

Ja Tu vari atrast noteikumos tieši VAC system sekcijā ,ka VAC's bano par to ,tikai tad ticēšu ,ka esi banots bugošanās dēļ.

Pagaidām manas domas par tavu main ir ,ka tu esi izmantojis kaut ko.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
vac system nebano par game bug, Game ban to dara. Bet tieši tas ir tas ko es ņepoņī, kāpēc man VAC uzlika, sazinoties ar valve mani pasūtīja 3 planētas tālāk

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Es došu plusiņu,jo arēnā cik noprotu admini neiet bieži tajā skaitā es:) Bet cenšos.Tāpēc var iedot iespēju pierādīt sevi un cik esmu pubā redzējis tevi (ja nēesmu sajaucis ar kādu citu) liecies normāls cilvēks?

+Rep 

Bet par to VAC banned profilu nekomentēšu.

 
Status
Not open for further replies.
Top