''冰鎮 acc PUB''

Status
Not open for further replies.

iceicespice

New member
Jun 5, 2023
8
1
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?
Vēlos iegūt adminu PUB serverī.

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)
17 pēc 6 mēnešiem, 18!!!

- Links uz sasveicināšanās topiku!(Vēlams. Katrs indivīds tiks izvērtēts atsevišķi!! )
>SPIED ŠEIT<



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)
Man nav bijusi pieredze, bet spēlējot ievēroju, kā citi admini strādā. Bet ar lielāko prieku pamēģināšu.



- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

>SPIED ŠEIT<


- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.
Susuriņš ♥, AndyCannabis ¯\_(ツ)_/¯, Flappys. Par !calladmin situācijām esmu privāti rakstijis :Susuriņš ♥, AndyCannabis ¯\_(ツ)_/¯, bet Flappyam esmu teicis čatā.



- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!
Nav velme teikt, ka esmu labāks par citiem, bet admina joma es būtu aktīvs gan rīta stundās, gan vakara stundās. Man ir spēja atpazīt cheaterus, aizdomīgus spēlētājus. Ir brīži, kad serverī nav adminu un ienāk cheateris vai kads stāv AFK un līdz ar to pazūd velme spēlēt.



- Jābūt aktīvam mūsu forumā.
No laika, kad uzrakstiju savu 'Pasaki čau'' topicu, esmu bijis salīdzinoši aktīvs sēžot pie datora vai pie telefona.

Ar cieņu,
 
Apr 27, 2022
40
9
Tātad, sāksim ar to, ka katru dienu kā es esmu online steamā ice (vecu vecais nick) man privāti raksta, lai ienāku pub un izbanoju cheaterus, tas notiek katru dienu vairākas reizes dienā... Čalis ļoti sakarīgs un tiešām, kad ieeju un sāku specot reportoto, tad lielākoties tam spēlētājam tiešām ir kādas palīgprogrammas.
es ļoti atbalstu, ka ice ir par adminu, jo palīdzību mums vienmēr vajag, kā nekā mums par esamību serverī nemaksā.
Vienīgais, ko ieteiktu ir nomainīt niku no kaut kāda ķinķēziņa uz normāli salasāmu niku. Tas ir vienīgais, ko es ieteiktu izdarīt. (kā arī nākotnē baigi nemainīt niku un paziņot pārējiem, ka esi nomainījis niku, jo tas ļoti apmulsina cilvēkus)
tāpēc es par šo puiku dodu +rec
es teiktu tā, ka pieredzi iegūst darot, pašai ar nekad nebija liela pieredze, tāpēc par to var gluži neuztraukties.
stundas ir vairāk nekā vajag xd
 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Pieņemts uz pārbaudes laiku, sūti man savu SteamID privāti - discordā @lilmonkeylv.

TC
 
Status
Not open for further replies.
Top