Čiu Riu

flakoons

New member
Feb 18, 2021
17
3
Labrīt, labdien, labvakar.​

Atšķirībā, kad tu šo lasi.​

Tātad sveiki. Mani sauc Rihards jeb, kā es sevi šeit pasniedzu flakoons...​

Man ir 18 gadi, dzīvoju un mācos es Rīgā, cik nu tagad mācamies mēs visi tas ir atkarīgs no mums pašiem, šajos apspiestajos vīrusa laikos. Agrāk esmu spēlējis zem segvārda, Biggy. Iepazīstināšu jūs nedaudz ar sevi, mācos es Rīgas Tirzdniecības profesionālajā vidusskolā, mana izvēlētā profesija šajā skolā ir loģistikas darbinieks. Dotajā brīdī mācos attālināti, kā arī jūs. Vēlos nokārtot autovadītāja tiesības, bet dēļ vīrusa ierobežojumiem es nespēju pabeigt autoskolu, jo autoskolas tā sakot ir iesaldētas, jeb aizvērtas līdz noteiktam brīdim. Esmu nokārtojis visus teorijas eksāmenus i autoskolas, i csdd. Šobrīd diezgan smirdīgi ir sanācis, jo esmu tieši pusē, lai spētu iegūt šo kartonu kabatā. Uz nākotni man īpaši plāni nav, vismaz pagaidām nēesmu izštukojis ko es gribētu darīt un, kā es to gribētu darīt, bet laiks ir daudz vēl ko domāt, kā nekā esam vēl visi savos stiprākajos gados un, kā nu kurš šobrīd apsver domas ko vēlas darīt utt.​

Kā es sāku spēlēt datorspēles? Tas ir pavisam vienkāršs stāsts, biju maziņš, to laik dzīvoju mārupes pagastā, mājās bija kompītis samērā cienīgs to laik, lai spēlētu tā brīža krutākās spēles (kaut kāds 2006-2008. gads) sēdēju dienu un nakti spēlējot dažādas spēles tai skaitā nesen iznākušo GTA:SA. Atceros, ka tā bija mana mīļākā spēlīte ko varēju hujārīt stundām. Vēl to brīd spēlēju Call of Duty 2 un pēc laiciņa jau kad iznāca tad arī Call of Duty: Modern Warfare 2 ,šīs 3 spēles bija manas iecienītākās, nemelošu, šobrīd arī ik pa laikas sanāk uzkapāt, bet protams GTA:SA sanāk diezgan bieži, jo spēlēju to uz platformas, kā Multi Theft Auto, jeb mums visiem zināmais MTA. MTA jau zipāju diezgan labu laiku, uzzināju par pašu MTA skatoties dayz vidakus, bija kkāds lv yt fujaks brunolv or some shit... kuram piederēja laikam serveris identy to laik, kādus gadus 6 atpakaļ i guess, sāku spēlēt es mta dayz, tad uzzināju kaut, kā par roleplay. sāku spēlēt, spēlē grūti serverī laikam, tad jau uz spartieša spērienu pārgāju, kur arī iemācijos visu ko zinu šobrīd, protams ir ko mācīties un mācīties vēl, bet yeee. Godīgi sakot es pat nezinu ko vēl rakstīt... Man mīļakais mūzikas žanrs ir 90's hip hops, jeb old school reps. Ir daudzi iecienīti repaki, kā tupac, biggy, j.cole, nas, jay-z (vismaz agrāk viņam bija tīri dope dziesams)  yg, ice cube, snoop dogg utt u name it. Ir bijuši momenti, kad apribjas spēlēt pc un gribas kko citu, tāpēc ir gadijies nozust uz mēnēšiem, bet vienmēr kaut kas velk atpakaļ pie tā LV:RP.​

Tiešām nezinu ko, lai vēl jums pastāstu 😕 i guess iepazīstināt iepazīstināju? ​

Lai jums jauka šī diena, peace.​
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Pa saniem laikiem beidzot var izlasīt "dīsent" sasveicināšanās topiku. Šim cilvēkam ir nākotne, ja turpināsi šādi. Prieks iepazīties. Veiksmīgi mūsu komūnā un serverī pavadīt brīvo laiku. 

Sveiks. ;)

 
Last edited by a moderator:
Top