Čau pasaka -ChuvaX-

ChuvaX

New member
May 19, 2020
16
1
Sveicināti visi Chill.LV lietotāji!

Tātad garlaicības dēļ,vēlējos nedaudz jums par sevi pastāstīt...

Tātad mani sauc Kristers,esmu 15 gadus vecs jaunietis,kas brīvājā laikā nodarbojas ar sportiskajām aktivitātem(basketbols,volejbolls,florbols),taču nekur nav atpalicis gammings,protams arī pašam ļoti aizrauj klausīties dziesmas,tas ir viens no galvanajiem faktoriem,kuru daru brīvajā laikā,vēlos piebilst to,ka esmu nācis no Bauskas,taču šobrīd šaja koronas laikā dzīvoju Rīgā.Protams arī vēlos piebilst to,ka agrāk,pirms nesākās šis karantīnas laiks,pats trenējos florbola klubā''fs master'',protams mājas pagalmā sasaucot savus skolas biedrus,maucam uzspēlēt florboliņu(jautrības pēc),proti kad nebija sākusies karantīna,pats regulāri piedalijos visādos florbola turnīros,kur sāku gūt panākumus un medaļas.Protams,ja kāds vēlas uzzināt sīkāku info,droši rakstat šeit pat (PM) :)  

*Nelielas atskats par to,kā nonācu līdz jūsu komūnam*

Tātad kādu dienu sēžot mājās,klausoties muzonu,man diskordā atnāca īziņa,kuru man atsūtija Rolex,iejot iekš diskorda,pamaniju,ka šis džeks atsūtija man diskord grupas linku uz šo komūnu,ieejot iekš šis diskoord grupas,redzēju,ka priekš manīm tas ir kautkas jauns,pēc apmēram 20 minūtem sāku intresēties par projektu,apostīt tā gaisotni un atmosfēru,pēctam arī piereģistrējos projekta mājaslapā un izdomāju to,ka būšu aktīvs džekiņs,kas uzturēsies pie jums diezgan ilgstoši,bet beigās arī ienāca prātā ideja,ka varētu uzšaut nelielu stāstiņu par sevi,tad nu lūk viņš te arī ir ;)  

*Jauku jums atlikušo dienu un tiekamies MTA;RP servera atvēršanās  *

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Čau!

Priekš 15 gadiem cienijams topiks :)

Dažs labs 19 gados nevarētu ?

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Protams esi sveicināts mūsu komūnā. Protams arī prieks, ka MTA drīz būs gatavs.

Protams arī tavs sasveicināšanās topics ir labi uztaisīts. 10/10

P.S #t0nt0Bots

 
Top