Čau no hakerix'a

hakerix

New member
Jan 22, 2020
5
0
1. In-game segvārdu

hakerix

2. Vecumu, nodarbošanos

Sveiki, esmu 14 gadīgs jaunietis no Rīgas, kuram piedēvēts segvārds hakerix. Mani ir saukuši arī par Valtu bet tas nav pārāk svarīgi... Nodarbojos es ar videospēļu spēlēšanu... Skolā es eju 8.klasē un nēesmu galīgs muļķis (7.5 vidējā) bet tas arī nav pārāk svarīgi. Spēlēt videospēles sāku jau bērnudārzā. Sāku ar draugiem.lv spēlēm. Tad atklāju Tanki online. Ar to es nodarbojos visu 2.klasi ja pareizi atceros. Vasarā man draugs parādīja kā lejupielādēt crakotu minecraft un tur arī sākās nopietna interese par spēlēm. Spēlēju visādus cracked serverus un tādā garā. Vēlāk jau pats nopirku minecraft un sāku spēlēt latviešu serverus. Nemelošu, biju tākā neliels pvp dievs... Sāku investēt savā aprīkojumā. Pa to laiku izmēğināju arī daudz dažādus nodarbošanās veidus, bet nekas tā neaizrāva kā geimings. Minecrafta draugi sāka pāriet uz Fortnite bet mans dators bija par vecu tapēc paliku pie minecrafta. Dators noplīsa un kādu gandrīz gadu neko nespēlēju. Tad iegādājos jaunu datpeu un satiku vecu draugu kurš piedāvāja spēlēt Fortnite, par cik Fortnite bija baigais hits, tad to arī darīju. Nedaudz aizrāvos un gada laikā spēlē pavadīju 1.6k stundas :D  tad sāku izmēğināt dažādas citas videospēles un nonācu pie csgo. Šobrīd esmu nospēlējis nedaudz vairāk kā 300 stundas un nedomāju stāties...

Honerable mention: Spēlēju un gadus 3 sekoju līdzi arī rust.

Tas arī būtu viss īsumā par mani... 

3. Bilde (nav obligāti )

Nav obligāti.

4. Kā Tu uzzināji par chill?

Draugs negribēja spēlēt ar mani wingman jo redz viņam svarīgāk bija grindot retakes un tā arī iepazinos ar pub un šobrīd dzīvi pavadu AWP serverī.

 

replika^

New member
Jan 26, 2020
51
13
+rep, serverī ļoti daudz pavadi laiku, butu labi ja serverī būtu aktīvs admins

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Priecē kad 14 gados vareji uzrakstīt pietiekami sakarīgu sasveicināšanos!

Esi sveicināts mūsu pulkā! ✌️

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Čau, patika lasīt topiku, bet man tev jautājums.
Vai tu ar kautko citu norarbojies bez datorspēļu spēlēšanas?

 

hakerix

New member
Jan 22, 2020
5
0
Čau, patika lasīt topiku, bet man tev jautājums.
Vai tu ar kautko citu norarbojies bez datorspēļu 
Sveiks, prieks ka patika. Nē, šobrīd nenodarbojos ar neko citu. Ir hobijs velobraukšana, bet principā, tā ka es aktīvi kaut ko citu darītu, nav.

 
Top