Čau no FlaPPy

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
1. In-game segvārdu - spēlēju zem segvārda FlaPPy

2. Vecumu, nodarbošanos- Tātad esmu 16 gadus vecs , (savu IRL vārdu nevēlos atklāt:) ), mācos vidusskolā 10tajā klasē , main nodarbošanās/hobbijs būtu programmēšana , mēģinu to apgūt pēc iespējas vairāk , jo ir tieksme uz kaut ko tādu nākotnē,kā arī esmu ieinteresēts veidot kaut ko no ''nulles'' sākuma , kas man liekas ļoti interesanti un iespaidīgi. Tagad mazliet par gaming/videospēļu atkarību(tas tā pa jokam). Lielu daļu sava laika pavadu videospēlēs , tas ir iekš CS:GO , PUBG utt. , protams pārsvarā CS:GO (esmu viens no tryhardiem , kas cenšas sasniegt kaut ko CHILL PUBLIC serverī).

3. Bilde (nav obligāti )-Nebūs :)

4. Kā Tu uzzināji par chill? Tātad par chill uzzināju no kāda drauga ,kas šajā serverī bija pavadījis kādu laiku. Kurš arī izstāstīja par serveri , kas šajā serverī ir savādāk nekā citos serveros.

P.S esmu a bit toxic :D

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Neslikta sasveicināšanās. 

Tik nesaprotu, tik ilgi un bieži esmu redzējis tevi serveros...  Bet sasveicināšanās topics tik tagad?  Damn laiks skrien uz priekšu pat nemanot. :D

Bet tā, sveicināts bariņā. :)

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Ar kādu programmu tu mācies?

Personīgi es mācos ar IntellJ IDEA. Java's valoda.
Kā jau vidusskolā...... ar pašu vieglāko (Pascal):d , bet cenšos apgūt Java ;)

P.S btw Java pats , tieši priekš sevis (pašapmācībā) , neiet diez ko labi , bet cenšos :D

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Yo bratan?

Ir labs sasveicinašanas topiks, bet nu savu vārdu jau varēji atklāt, neies jau tevi par to sist neviens ;D

 
Last edited by a moderator:
Top