Čau no Amfixa!

Amfix

New member
Mar 8, 2021
12
1
In-game nick : - amfix シ

Vecums : 19 gadus vecs! :)  

Real name : Ritvars 

Sveiki visi chill.lv biedri ❤️ 

Tātad čau ik vienam chill.lv biedram vēlreiz! Kā es uzināju par chill.lv? Viss ir pavisam vienkārši , spēleju csgo turpat 2-3 gadus un pedejā laikā matchmaking tiešām ir kautkā palicis garlaicigs un apnicis , es domāju kad kāds pavisam noteikti man piekritīs! Vakar pēc MM spēles nolēmu atrast kādu tiešam labu un interesantu Latviešu serveri , un tā nu sanāca kad uzskrēju virsū chill.lv awp serverim , tā kā man ļoti patik spelet ar awp šis serveris mani ļoti uzrunāja , nospēleju 3-4h un tiešām mani kautkā pavilka , serverī arī sēž ļoti jautra un atsaucīga tauta! Vispār par chill serveriem jau zinaju sen , tikai nebija kautkā laiks sanācis šos serverus apciemot! Esmu tiešam sajusmā par awp serveri , domāju kad šobrīd tas serveris būs mans favorīts , bet pavisam noteikti es arī izmeģinašu visus parejos chill.lv serverus! Īsumā par mani , esmu jaunietis kurš mācas un apgūst zināšanas , brivajā laikā patīk uzšaut csgo un labi pavadīt laku , kā arī nenoliegšu kad brivdienās patīk būt iekšā kadā normalā tusiņā!

Ar prieku pievienojos chill.lv komūnai! ❤️ 

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
GL HF iekš Chill ;) un Čau 

 
Last edited by a moderator:
Top