Čau no Airdox

airdox

New member
May 22, 2021
15
2
Sveiki visiem, mani sauc Ernests a.k.a airdox, varat mani pazīt no citiem forumiem, un kā var saprast, esmu apsēsts ar MTA:RP. Esmu 14 gadus vecs, kā arī jauns lietotājs šajā forumā un in-game, tāpēc izdomāju uztaisīt "Pasaki Čau" topiku. Dzīvoju es siguldā, varat no manīm gaidīt lielu aktivitāti, jo patīk iesaistīties, diskusijās, strīdos un komandās. Esmu kā daudzi citi šajā forumā, kuri ir ļoti ieinteresēti spēlēs such as "Rocket League", "Forza Horizon 4", "CS:GO", "Euro Truck Simulator 2" un "MTA". Protams ne vienmēr sēžu pie kompja un ik pa laikam aizbraucu ar draugiem uz skeitparku. Pats personāli nodarbojos ar vieglatlētiku un basketbolu. Kā Tu uzzināji par chill? Personāli uzzināju par chillu no kkāda random džeka citā forumā, un ienācu ar domu apskatīt serveri, apskatot serveri, sapratu ka patīk paša in-game mappings un gamemods, un uzreiz sāku reģistrēties forumā. Iepazīstoties ar foruma biedriem, sapratu ka šis nav LOW-RP servers, pēc kā izdomāju šeit nākt erpot... ​

Tas no manīm principā viss, novēlu tev sakarīgu RP šeit! :)  ​



Airdox, 2021...

 ​
 
Last edited by a moderator:

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
No sākuma domāju, ka sākot lasīt topiku redzēšu to, ka Tu būsi uzrakstījis, ka Tev ir pāri 20 gadiem, bet labi. :D  

Čau, veiksmi Tev turpmāk, iekš šī projekta. 

 
Top