Čau no ☆TEAM IPQ 240Hz☆!!!

TEAM_IPQ

Member
Mar 5, 2020
33
4
Sveiciens visiem ! Vēlos jūs nedaudz iepazīstināt ar sevi.

Rakstušo cerot iegūt adminu:)

Mans In-game nicks ir - TEAM IPQ 240Hz 

šobrīd man ir 16gadi mani sauc Aigars dzvīvoju Sigulda Mācos Rigas1vidusskolā 
savu brīvo laiku patīk pavadīt Trenējoties nodarbojos ar riteņ braukšanu vai (MTB) esmu piedalījies vairākās sacensības un mani tas sporta veids ir jau piesaistījis no mazotnes aptuveni kautkur ap8gadiem vienkārši mīlu to sporta veidu vai arī pavadu dzudz laiku ar saviem  draugiem un diezgan pie sirds ir Video spēles iesāku ar cs1.6 ap kautkādiem 10gadiem esmu spēlējis ļoti daudz serveros bet esmu aizmirsis nikus bet iepazinos ar chii.lv serveriem kad iesāku spēlēt csgo aptuveni 6gadus atpakaļ.
 

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Gramatika vienkārši drausmīga, neviena pieturzīme. Acis sāp ko šādu lasot...piedevām, Tev ir 16 gadi, bet visa sasveicināšanās uzrakstīta vienā teikumā ? man būtu mazlietiņ kauns... 

Lai tur vai kā, esi sveicināts mūsu pulkā. 

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Komatu trūkums un SJT.  Noduru galvu par mūsdienu Latviešu valodas zināšanām. 

Lai vai kā, es sveiks. ;)

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
Gramatika vienkārši drausmīga, neviena pieturzīme. Acis sāp ko šādu lasot...piedevām, Tev ir 16 gadi, bet visa sasveicināšanās uzrakstīta vienā teikumā ? man būtu mazlietiņ kauns... 

Lai tur vai kā, esi sveicināts mūsu pulkā. 
edito :D :D :D

chau chau

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Rakstušo cerot iegūt adminu:)
Admins draugs nāk ar laiku, kad serverī ir nospēlēts attiecīgs stundu daudzums, ir vismaz pāris čīteru reporti un esi parādījis, ka ir galva uz pleciem. Serverī nenāk ar mērķi, ka šeit man obligāti vajag adminu.

Lai vai kā, sveicināts! 

 
E

Eddie

Guest
Izskatās, ka pabeigt 9.klasi ar sekmīgu vērtējumu latviešu valodā būs problēma ?

 

TEAM_IPQ

Member
Mar 5, 2020
33
4
I mean es vismaz rakstu ar garum zīmēm varēju jau uzrakstīt bez!

 
Last edited by a moderator:

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Ja jau 240hz tad maybe i mean desa liela :)

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Yo , vecīt.

Biju palaidis tevi kaut kur garām , ka nesasveicinājāmies.Bet nemaz nebrīnos. :D

P.S man vnk dzimene bija 5.martā tieši , kad tu šito rakstīji , tāpēc mby  :D  

P.SS Bet Pacans labs , čotkijs.Jauns un izpalīdzīgs.Vairāk šādus cilvēkus @community , peace ;)  

 

Mr.Brick

New member
Jan 30, 2020
27
15
Heyaaaa ?????? p.s esmu tevi pāris x manijis serveros ??? lāga zellis ? gramatika - katram savi mīnusi , pareizi? ???

 
Top