Zhube - PUB Admins

Status
Not open for further replies.

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - Vēlos iegūt ADMIN tiesības PUB serverī.

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - Man ir 17 gadi!

- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - 1.6 kick puba admins, vairākos mc serveros, poļu pub admins.- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)- https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561198198500279&search=1     Kopš ranku reseta 40h. Katru dienu esmu online vismaz 3h. - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - Seroxe, tont0, swordfish, bijušais stīvens, Mauglis, domāju ka kazaks, flapijs. Bieži esmu ziņojis par čiteriem pubā, arēnās un awp serverī. Parasti, ja nav admini online un nenāk uz !calladmin, tad rakstu privāti.

Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Manuprāt, es kļūtu par labu adminu PUBĀ, jo esmu diezgan pazīstams un mani respektē gandrīz visi, kas spēlē šajā serverī. Ļoti nepatīk čīteri, un vēlētos palīdzēt tikt vaļā no tiem. Chillā spēlēju ilgi un domāju, ka zinu ko darīt. Es noteikti palīdzētu ar nākotnes idejām, palīdzēšu ja būs nepieciešams cik vien ātri varu.

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. -  Forumā parasti esmu bijis, lai paziņotu par čīteriem vai sarakstītos ar citiem biedriem. Neesmu bijis ļoti daudz online forumā, bet to vienmēr var mainīt.

P.S. Ceru uz sadarbību un sapratni.

Žube ❤️

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
+REC, jo sakarīgs, labi spēlē un prot atpazīt 4iteri... ir vairāk kā 50h, redzams serverī 24/7 kr4 #ZubeParAdmin

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Rec. Humoristiks fujaks. Var ierēkt, lai veicas. Un clody kopumā viņam serverī ir vairāk stundas tikai viņas ik pēc mēnesi rr vismaz  man tā ir. 

 

Ruffiks

Member
Apr 28, 2020
87
7
REC cik esmu dzirdējis un nedaudz puba spēlējis ar tevīm sakarīgs esi.. veiksmi :D  

pofig pa stundam galvenais ka māk atsķirt hax 

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
clody said:
ANTI, Bully mani. ;(

(ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)- (40h ir tikai.)
Kā Tevi vari bullyot ,ja Tev bans ir ??

+REC Zhubei , sakarīgs , tiks galā , veiksmi!

 

xDELTAx

New member
Apr 25, 2020
20
10
No manis REC . Ir pat pāris reizes spēlēts kopā , neko pat sliktu par viņu nevar pateikt .

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
REC , sakarīgs, prot atpazīt čīterus.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top