Tommy admina pieteikums.

Status
Not open for further replies.

Tommy

New member
Feb 1, 2020
2
0
  • Steam profila links - 
  • Discord id (piem : "Sanja#1337" )  - Tommyhelladigger#4409
  • Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - Mani sauc Ralfs esmu no Bauskas. Esmu aktīvs csgo spēlētājs brīvajā laikā patīk pavadīt laiku pie datora spēlējot spēles. Vasarā vairāk sportoju un daru kautko ārpus datora. Nodarbojos ar futbolu un taekwondo. Esmu diezgan sportisks un atlētisks jaunietis. 
  • Tavs vecums? - 16
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! - iisti neesmu bijis admins, bet ja ir kāds kurš var paskaidrot lietas sakarīgi tad es tās saprotu ļoti ātri un man tas pielec. 
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? - Esmu apzinīgs jaunietis un saprotu kādas var būt manai rīcībai sekas un kontroleju ko daru neizejot no rāmjiem. 
  • Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561199001973527&search=1  Tieši no šī konkrētā acc nav 35h. bet ir no pagājušā uz kura ir VAC. 
  • Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. 
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. - Esmu reportojis gan discordā gan ingame. Katru dienu sastopu kā minimums 3 čīterus un bieži redzu kad ir kāds admins on, bet neko nedara lietas labā. 
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. - serveri spēlēju jau +/- 2 gadus vienkārši niki man bieži mainās. :)  
 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Es esmu PRET kapēc?

Jo serverī es tevi pirmo reizi ieraudziju tikai šodien, cik saprotu ka forumā arī pirmais ieraksts un tas uz labu neved.

Varēji vismaz “čau” topiku izveidot vispirms un admini jau ir pietiekami ja iet runa par PUB serveri:)

Ar cieņu MauGlI. ;)

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Tiko reģistrējis, pirmais raksts uzreiz par Admina pieteikumu. Esi aktīvs forumā, serverī un pēc kāda laika mēģini atkal!

Atteikts!

 
Status
Not open for further replies.
Top