Robinsons, Admina pieteikums

Status
Not open for further replies.

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - Es vēlos iegūt admina tiesības AWP serverī un, ja ir iespeja Arenas (nav pietiekami h arēnas)

- Tavs vecums? - 16 gadi.

- Links uz sasveicināšanās topiku! -  





- Tava pieredze kā adminam? Pieredze man nav, bet esmu gatavs macīties un pa lielam zinu kas jadara adminam.

- Links uz taviem statiem AWP serverī - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561199002016224&search=1&server_group=2

- Links uz nodotajiem pārkāpējiem! - Neesmu taisijis nevienu topicu , bet esmu aktīvs discordā un parasti palīdzu citiem adminiem pierādit ka tieši tas cilveks hako, ja man ir pieradijumi. Reti lietoju !report jo biežak paziņoju to discord grupā.

Kapēc tieši mani? - Pēc manam domām, esmu sevi labi parādijis, gan spēlētājiem, gan adminiem palīdzot.Pēdēja laikā redzu bieži serveri hakerus un es neko nevaru darit, tādēļ nodomāju pieteikities par adminu. Ja būs aizdomīgs cilvēks uzreiz nebanošu bet gan 2x reiz pārliecināšos vai tiešām viņš hako. Nevērtēšu cilvēkus, visiem vienādi noteikumi. 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nu neesi tu nekāds aktīvais , ko tu man te stāsti.

Pēdējo nedēļu - chill'ā tik sēžu , var teikt 24/7.

Neesi tu aktīvs.

Anti.

 

wo1fie

New member
Feb 4, 2020
41
17
+Rec

Manuprāt, adminu esi pelnījis, jo tiešām esi aktīvs un aktīvi palīdzi adminiem, ja ir vajadzība. Bieži redzēti reporti discordā no tevis. 

 
  • Like
Reactions: ???

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
+Rec

Manuprāt, adminu esi pelnījis, jo tiešām esi aktīvs un aktīvi palīdzi adminiem, ja ir vajadzība. Bieži redzēti reporti discordā no tevis. 


REC, AWP vajag adminus. Esi aktīvs un zini kurš ir ar paligprogrammām un kurš nav.


Jūs lūdzu , varētu man pamatot savu teikto?

Kur viņs ir aktīvs un kur ir reporti.

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Jūs lūdzu , varētu man pamatot savu teikto?

Kur viņs ir aktīvs un kur ir reporti.
Kad esmu bijis AWP serverī, vienmēr redzu. Reportojis man ir serverī, kad spelēja. Nerakstija !calladmin, bet gan vienkārši pateica ka tam un tam tur ir tas un tas.

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
ANTI, pēdējo nedēļu laikā ir pieņemti jauni AWP admini, šobrīd neredzu vajadzību velvienam adminam.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Kad esmu bijis AWP serverī, vienmēr redzu. Reportojis man ir serverī, kad spelēja. Nerakstija !calladmin, bet gan vienkārši pateica ka tam un tam tur ir tas un tas.
Izskatās , ka jūs kopā ejat spēlēt.Ne tevi , ne viņu neesmu redzējis serverī.

Ko jūs man te lejat...

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Nu neesi tu nekāds aktīvais , ko tu man te stāsti.

Pēdējo nedēļu - chill'ā tik sēžu , var teikt 24/7.

Neesi tu aktīvs.

Anti.
Awp serverī savāktas 34 stundas, arēnā vēl 9. Ir viņš aktīvs + ziņojis adminiem par pārkāpējiem tai pašā discordā un pm.

Awp serverim REC.

 
  • Like
Reactions: ???

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Awp serverī savāktas 34 stundas, arēnā vēl 9. Ir viņš aktīvs + ziņojis adminiem par pārkāpējiem tai pašā discordā un pm.

Awp serverim REC.


Pēc tava teiktā , saprotu , ka tev princips arī kā visiem.

Savāc 35h - esi admins.Ļoti skaisti.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
anti, pārāk daudz jūs sākat palikt, sky savāca savu draugu grupu uz serveri, un tgd visi domā, ka nu tik būs, admini visiem rokās. Pagaidām pietiek. 

 
  • Like
Reactions: ???

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Pēc tava teiktā , saprotu , ka tev princips arī kā visiem.

Savāc 35h - esi admins.Ļoti skaisti.
Nav jēga tagad par kaut kādiem principiem runāt. Es redzu, ka cilvēks ir aktīvs, nav izcēlies ar negativitātēm, ar adminiem gana daudz ir komunicējis un sadarbojies, neredzu iemeslu kāpēc kaut vai testa režīmā neiedotu adminu. Tāds ir mans viedoklis. Nedotu REC nevienam, kura darbībās saskatītu kādas problēmas. 

 
  • Like
Reactions: ???

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nav jēga tagad par kaut kādiem principiem runāt. Es redzu, ka cilvēks ir aktīvs, nav izcēlies ar negativitātēm, ar adminiem gana daudz ir komunicējis un sadarbojies, neredzu iemeslu kāpēc kaut vai testa režīmā neiedotu adminu. Tāds ir mans viedoklis. Nedotu REC nevienam, kura darbībās saskatītu kādas problēmas. 
Ja tu mani tagad saki , ka principi nav jāievēro , tad sorry , tie vienmēr ir jāievēro.Savādāk , tos pa principiem nesauktu.

Tu reāli balsties uz chill.lv foruma vājajiem noteikumiem , kas vispār nekur neder...

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Teikšu REC.  Kad biju admins ar viņu katru dienu saskrējos. Aktīvs, laipns, atšķir kubiciņus un fidžetus. Testam iedodat... 

P.S Koranas Pārvadātājs

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
-REC ,jo adminu ir pietiekami un man jau sāk šķist, ka jūs puse tikai uz statusu ejat......

 

xBeastyx

New member
Mar 11, 2020
2
1
Anti, lai arī mans viedoklis te nav tas galvenais, uzskatu, ka šis cilvēks nav pelnījis adminu, vēl nesen sky un lowskill skandālā, viņš bija tas, kurš visskaļāk bļāva, ka lowskills čīto, draudēja ar banu utml. Čalis vēl nav gatavs šim izaicinājumam, uzvedās kā pusaudzis, kurš vēl nav nostādījis savus hormonus vietā.

 
Status
Not open for further replies.
Top