Pumpis arēna pieteikums

Status
Not open for further replies.

$ourJ

New member
Jan 27, 2020
22
8
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? arēna- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 17- Links uz sasveicināšanās topiku! 



Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Esmu bijis admins cs 1.6 jb serverī, csgo arēnas serverī, samp, un minecraft xdd- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 35h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:455922116&server_group=1- Links uz nodotajiem pārkāpējiem! (jābūt vismaz diviem, lai mēs pārliecinātos kad mani atšķirt čīteri no laba spēlētāja) Nav- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Sāksim ar to, ka es sēdētu serverī 24/7, jo man nav dzīves. Serveris izmirs, ja nepieņems jaunus adminus, jo hakeru ir daudz un aktīvu adminu nav. Lābāks par citiem būšu dēļ savas aktivitātes un ar to, ka esmu profesionāls haku atpazinējs.- Jābūt aktīvam mūsu forumā. mierīgi 



  •  



 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tātad, kārtējo reizi esi pārsteidzis ar savu slinkumu. Pieteikums ir pilnīgs copy paste no tava pirmā pieteikuma. Tagad tu atkal saki ka tev ir 17 bet sasveicināšanās topicā teica ka 14.  ŠIS PIRMKĀRT... 

Otrkārt, pateicot tev, chill tiek grīfots ar taviem draugiem kam patīk spinoties un hakot (vnk apskaties arēnas top) 

Un ar to kā tu un tavs draugs uzvedās serverī pirmajā reizē bija vienkārši nožēlojami. (Neapvainojies) 

Un pēdējā lieta: Tevi neesmu redzējis forumā nedz reportojot kādu nedz arī parunājoties. Tas pats attiecas ar to ka neesi nevienu reportu par hakeriem nodevis un tev nav 30-40 h serverī. 

Ar šo viss pateikts ;)

P.S

$ky

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tātad, kārtējo reizi esi pārsteidzis ar savu slinkumu. Pieteikums ir pilnīgs copy paste no tava pirmā pieteikuma. Tagad tu atkal saki ka tev ir 17 bet sasveicināšanās topicā teica ka 14.  ŠIS PIRMKĀRT... 

Otrkārt, pateicot tev, chill tiek grīfots ar taviem draugiem kam patīk spinoties un hakot (vnk apskaties arēnas top) 

Un ar to kā tu un tavs draugs uzvedās serverī pirmajā reizē bija vienkārši nožēlojami. (Neapvainojies) 

Un pēdējā lieta: Tevi neesmu redzējis forumā nedz reportojot kādu nedz arī parunājoties. Tas pats attiecas ar to ka neesi nevienu reportu par hakeriem nodevis un tev nav 30-40 h serverī. 

Ar šo viss pateikts ;)

P.S

$ky
VIENNOZĪMĪGS ANTI

 

$ourJ

New member
Jan 27, 2020
22
8
VIENNOZĪMĪGS ANTI
Melo, tie nav mani draugi, ja netici, ka man 17 go dc.

Par tām stundām, laba daudz nevajag!

p.s. var editot postu, nevajag postot otreiz, ja kaut ko neuzraksti. Tāds mums te admins, postus krāj.

 
Last edited by a moderator:

SUKAA PIMP

New member
Feb 17, 2020
5
1
Es kā talantīgs hakeris dodu vienozīmīgu REC... Beidzot būs kāds kurš mani nahrenizēs no šī sūda projekta. 

Ja šo jaunieti nepieņems.. chillā būs hakeri 24/7 no visām pasaules pusēm, draugi..

Mīlu draugi!

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
ne,ata. 

TC.
Piekrītu TC

Melo, tie nav mani draugi, ja netici, ka man 17 go dc
Pat ja tie nav tavi draugi. Arī tavējie ir banoti. Viens pat no manas rokas, un ja tie nav tavi draugi,  nezinu gan kuram būtu tāds naids uz manim izņemot to tavu sīko drauģeli. 

Par tām stundām, laba daudz nevajag
Actually. Daudz laba nevajag, bet ja būs daidz būs labāk. 

Domas te nevienam nemainīsi. 100% anti

Un iesaku kādam aizvērt šo tēmu. ?

P.S

$ky

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Melo, tie nav mani draugi, ja netici, ka man 17 go dc.

Par tām stundām, laba daudz nevajag!

p.s. var editot postu, nevajag postot otreiz, ja kaut ko neuzraksti. Tāds mums te admins, postus krāj.
Atvaino draugs, bet, kad runa ir par admina tiesībām, tad tas ir diezgan stulbi teikt laba daudz nevajag. Stundām ir jābūt, vajag cilvēkus, kas aktīvi ikdienā spēlē nevis nospēlē pāris stundas, paprasa adminu un pazūd.

Anti.

 
Status
Not open for further replies.
Top