NAVISTS for the Badge

Status
Not open for further replies.

NAVISTS

New member
Dec 17, 2019
15
1
 Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?- Tavs vecums? 20- Links uz sasveicināšanās topiku!



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Admins biju playhard komūnā, kad bija 1.6 biju atbildīgais forumos,organizators foruma spēlēs, admins gungame serverī un aim mapēs. - Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) 30h. Idk kur tādus atrast, ja kapā AWP serveri, Tu vienkārši zini, kas es esmu. - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Forumā tikai.  Es tik foruma čatā ierakstu. Nav jēga man te skriet un raudāt ar ierakstu forumā, jo, ja ir tad ir. Neko darīt. Tīri problēmas sākas tajā, ja attiet spinbots vai lurko pa sienām. - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Es ahujena šauju. Es pa dienu esmu pieejams, jo kamēr strādāju man blakus otrs dators griežās pie kura strādāju. Meanwhile spēlēju awp serveri palielam no 10 - 17 esmu pieejams vislaik. Es noteikti esmu ar lielāku pieredzi uztvert kubu un sienas, jo CS spēlēju no 1.5 un njā. Rubīju fišku.- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  Nu ja vajadzēs, tad būs. 

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
neesi noradijis serveri, bet pec čata pienemu, ka tas ir awp, ja taa, tad rec, sakarigas lietas pagaidam esi sarakstijis, un nepieciesami admini tur

 

wo1fie

New member
Feb 4, 2020
41
17
Awikos esi ļoti bieži manīts. Manuprāt, trūkst awp main admini tapēc dodu +REC

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
REC uz AWP, tur vajag adminus, cik esmu redzejis no reportiem un statiem esi aktivs.

 

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
Anti, serverī esi toxic un bieži izsaki savus negatīvos komentārus spēlētājiem, manuprāt, Tu savos 20 gados varēji vismaz iemācīties paturēt muti pret maziem bērniem serverī. Neņem ļaunā, jo tas ir no mana skatapunkta kad spēlēju serverī.

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
ANTI, Tu aizvaino mazus bērnus kas mani personīgi ļoti sāpina, es zinu ka tas ir kad tevi apsaukā vai brutāli mobingo. Paldies vecit, es negribu tevi komanda!

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
-REC 

gribēju likt +, bet kad izlasiju zaptes un monkey teikto domas mainijās....

 

NAVISTS

New member
Dec 17, 2019
15
1
Dodiet ROB adminu, ne man. Te ir laikam esmu sāpinājis dažus. Zaptsmaizei vispāŗ nevajadzētu dot adminu, first things first. 0 CSGO expierience, ļoti ātri apvainojas pa maziem sīkumiem un mētā gagus pa labi , pa kreisi. I mean, tbh. Dzirdot vakardien inside info par to, kas notiek šitajā komūnā passošu. Dodat ROBAM adminu.

TC

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Dodiet ROB adminu, ne man. Te ir laikam esmu sāpinājis dažus. Zaptsmaizei vispāŗ nevajadzētu dot adminu, first things first. 0 CSGO expierience, ļoti ātri apvainojas pa maziem sīkumiem un mētā gagus pa labi , pa kreisi. I mean, tbh. Dzirdot vakardien inside info par to, kas notiek šitajā komūnā passošu. Dodat ROBAM adminu.

TC
iedeva info par tevi, viss slikti? ja tu šādi runā, tad pat ja tu nepassotu, nedotu tev adminu.

 

NAVISTS

New member
Dec 17, 2019
15
1
iedeva info par tevi, viss slikti? ja tu šādi runā, tad pat ja tu nepassotu, nedotu tev adminu.
Mans mērķis bija dabūt adminu, lai banotu čīterus. Nevis kkādu statusu. Mazā zaptsmaize mazliet pārspīlē un spēlē uz emocijām. Thats all.

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Dodiet ROB adminu, ne man. Te ir laikam esmu sāpinājis dažus. Zaptsmaizei vispāŗ nevajadzētu dot adminu, first things first. 0 CSGO expierience, ļoti ātri apvainojas pa maziem sīkumiem un mētā gagus pa labi , pa kreisi. I mean, tbh. Dzirdot vakardien inside info par to, kas notiek šitajā komūnā passošu. Dodat ROBAM adminu.
Nesapratu? Es protams nezinu vai tas stāsts par to diršanu mazākam ir patiesība, bet pēc šitā teksta tu čista liecies kā kaut kāda meitene. 20 gadi un tu šitādu hujņu esi spējīgs uzrakstīt? Tākā tu neko neesi mēģinājis apstrīdēt man uzreiz liekas tā diršana sīkajiem ir patiesība, un pirmā lieta ko tu izdari ir nevis saproti un atvainojies, bet gan sāc kaut ko teikt par komūnu, un cik slikti te admini? Es ceru ka tu "passosi" uz nākamo komūnu. :)

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Man interese tā inside info par to kas šeit notiek? Varbūt vari padalīties? Var arī privāti :)

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Es taa arii nesapratu , tu apvainojies par kritiku?

Par rekomendacijam gan klusinsh...

Cilveeki, kuri ir biezhi awp serveros izteica savu viedokli par teviim.Ko un kaads tu esi serverii...

Uzreiz"luupinj jaauzmet".

PS Ja taa ir taisniiba,ka mazos apvaino ,vienalga kaadaa veidaa , tad te nemaz nav par ko runaat.

 

NAVISTS

New member
Dec 17, 2019
15
1
Es ''apceļu'' konkrētus cilvēkus. Tas , ka zaptīte pateica, ka konkrēti visus ''mazos'' tad viņa ļoti kļūdās. Apceļu konkrēti viņu un viņa to ņem ļoti personīgi. Apceļu serexu un citus, kas labi šauj, bet tas ir čomu līmenī. Tur nevienam nesāp. Neesmu vainīgs, ka netīšām uzzināju tikai tagad, ka zaptītei ir nieka 16. Tiešām to nezināju. Mani uzbraucieni nav kkādi lame ass uzbraucieni, tie ir indīgi triecieni, lai lauztu viņu aimu. Thats it. Tas, ka viņa ir kko pateikusi, jo viņa mētā gagus katru reizi, kad esmu serverī, jo tas tiek darīts speciāli obv. 

 

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
Tā, tas, ka neesmu kādā komandā nenozīmē, ka neesmu serverī, gagu esmu tev uzlikusi vienu reizi, vienu :D,15 minūtes par to, ka čatā dirsi virsū puikam no manas komandas, uzliku gagu, Tu tač tas lielais čoms ar veseliem 20 gadiem ja? Sāki mainīt nikus ar manu niku iesaistītu, domājot, ka baigais uzbrauciens ne? :D   Nu es arī neignorēšu gadījumus kad esmu specos un Tu raksti kautkādus tavus baigos indīgos triecienus :D, man arī ir privāti rakstijuši, ka smejies par mazajiem, to es arī neignorēšu ;)  

edit: tas par tavu ieprieksejo post

 
Last edited by a moderator:

NAVISTS

New member
Dec 17, 2019
15
1
Tā, tas, ka neesmu kādā komandā nenozīmē, ka neesmu serverī, gagu esmu tev uzlikusi vienu reizi, vienu :D,15 minūtes par to, ka čatā dirsi virsū puikam no manas komandas, uzliku gagu, Tu tač tas lielais čoms ar veseliem 20 gadiem ja? Sāki mainīt nikus ar manu niku iesaistītu, domājot, ka baigais uzbrauciens ne? :D   Nu es arī neignorēšu gadījumus kad esmu specos un Tu raksti kautkādus tavus baigos indīgos triecienus :D, man arī ir privāti rakstijuši, ka smejies par mazajiem, to es arī neignorēšu ;)  

edit: tas par tavu ieprieksejo post
Wolfie ir bijis klāt visos gadījumos, kad tevi apceļu.

Es tikai nesīšu serverim + nekā -. Ar savu aktivitāti un skillu un detektoru. 

Pārējie, kas iemeta - ir tie, ar kuriem man nav bijis sakara un tie kuri nezin par mani, ne par manu skillu, ne par manu playtime cik esmu aktīvs. 

CSGO spēlēju jau kopš BRAVO operācijas.

CS 1.6 kopš 2009 gada.

Es domāju, ka nesīšu tikai labus rezultātus. Lai to lemj augstākais gals. 

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Tu centies pretiniekiem lauzt aim ar "indīgiem triecieniem"? Tu galīgi jocīgs neesi? Es saprotu, ja tu ar kādu joka pēc padirsies, bet ja tu speciāli centies čakarēt kādam citam spēli community serverī, tad tu esi vienkārši klauns. Pilnīgi neinteresē cik ilgi tu esi cs spēlejis, es labāk pie adminiem vēlētos kādu kurš sūdīgāk spēlē, bet ir gatavs nebraukt augumā katram kurš viņu nošauj. :)

 
Status
Not open for further replies.
Top