Administratora pieteikums @ retake - LabaisCilveks

Status
Not open for further replies.

✪LabaisCilveks

New member
Feb 8, 2020
13
2
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Retake- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) Man ir 16 gadi, vasarā paliek 17.- Links uz sasveicināšanās topiku!  



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) CS:GO serverī neesmu bijis par adminu, bet cs 1.6 esmu bijis tā laika populārākajos serveros par adminu. Kopumā pie 2-3 gadiem.- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 35h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) 48h+ un esmu top 2 retake serverī.- Links uz nodotajiem pārkāpējiem! (jābūt vismaz diviem, lai mēs pārliecinātos kad mani atšķirt čīteri no laba spēlētāja) Esmu vairākas reizes rakstījis !calladmin par čīteriem, bet ja neviens nenāk vienkārši uzrakstu Klaudi un viņš paspeco un nobano, ja ir čīteris.- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Es esmu ļoti bieži iekšā serverī un man ir ļoti liela pieredze ar čīteriem, esmu spēlējis pret un ar tiem. Neesmu tāds cilvēks kuram nav vienalga par to, ka cilvēki čīto un nelietderīgi iztērē citu cilvēku laiku. Neciešu tādus cilvēkus, kuri ar palīgprogrammām spēlējot jūtas kā pro. Ļoti labi atpazīšu čīteri no laba spēlētāja, jo es uzskatu, ka pats spēlēju tīri labi un no cs 1.6 laiku pieredzes varēšu pateikt vai spēlētājs ir tīrs, vai nē. Esmu arī skatījies daudz overwatch, tu skaties demo, un novērtē vai spēlētājs izmanto čītus.- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Es pārsvarā neko nekomentēju, dažreiz paskatos pāris diskusijas, lai zinātu kas notiek.

 

klaudiyee

New member
Jan 2, 2020
9
4
+Rekomendācija Jo ļoti aktīvs esi pēc punktiem mani serverī pārspēji arī ļoti bieži sauc mani uz retake lai ieeju nobanot to un šo 2 reizes kad sauci mani kad tu teici kad čalis ar WH spēle iegāju paspecoju un tas arī tā bija zinu to kad mācēsi atpazīt čīteru no laba spēlētāja. kad es esmu citā spēlē vai knapi piecelies tad varēsi manā vietā visu pats darīt.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
+Rekomendācija Jo ļoti aktīvs esi pēc punktiem mani serverī pārspēji arī ļoti bieži sauc mani uz retake lai ieeju nobanot to un šo 2 reizes kad sauci mani kad tu teici kad čalis ar WH spēle iegāju paspecoju un tas arī tā bija zinu to kad mācēsi atpazīt čīteru no laba spēlētāja. kad es esmu citā spēlē vai knapi piecelies tad varēsi manā vietā visu pats darīt.
Nesapratu šo tekstu, neesam latviešu valodas stundā, bet nemaniju pat nevienu komatu :DDD (tikai piebilde)

Par tēmu, REC, jo uz retake dodies, un tur vajadzīgi admini. 

 
Last edited by a moderator:

klaudiyee

New member
Jan 2, 2020
9
4
Nesapratu šo tekstu, neesam latviešu valodas stundā, bet nemaniju pat nevienu komatu :DDD (tikai piebilde)

Par tēmu, REC, jo uz retake dodies, un tur vajadzīgi admini. 
Nedirs daudz nevēlējos teicami dabūt pietiks ar 3nieku bez komatiem arī savu reizi vajag ne tā :D ?

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Nemelošu, serverī aktivitāte tev ir ļoti laba, bet šeit vajadzētu ka ne tikai KLAUDI tiek ziņots par čīteriem, bet tas lai pasprūk. 

Tomēr, vēlētos redzēt citu adminu domas, es teikšu ANTI tikai jo neesmu redzējis viņa sūdzības par čīteriem

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Nemelošu, serverī aktivitāte tev ir ļoti laba, bet šeit vajadzētu ka ne tikai KLAUDI tiek ziņots par čīteriem, bet tas lai pasprūk. 

Tomēr, vēlētos redzēt citu adminu domas, es teikšu ANTI tikai jo neesmu redzējis viņa sūdzības par čīteriem
Smieklīgi, iemesls, lai ieliktu Anti ir tas, ka nav sūdzību par čīteriem, bet pats piesakoties adminam, tā arī iepriekš nebiji arī nevienu sūdzību uztaisījis ?

par tēmu - rec - pagaidām aktīvākais serverī, bieži ir čīteri, tāpēc šitam noteikti jādod admins.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Smieklīgi, iemesls, lai ieliktu Anti ir tas, ka nav sūdzību par čīteriem, bet pats piesakoties adminam, tā arī iepriekš nebiji arī nevienu sūdzību uztaisījis ?
nejau par to ka nav reportoti forumā, bet neesmu redzējis ka raksta discordā vai forum chatā ka vajadzētu palīdzību, un tas ka raksta tikai KLAUDI lai izbano ar īsti neliekas piemēroti čīteru reportam

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
nejau par to ka nav reportoti forumā, bet neesmu redzējis ka raksta discordā vai forum chatā ka vajadzētu palīdzību, un tas ka raksta tikai KLAUDI lai izbano ar īsti neliekas piemēroti čīteru reportam
Sanāk, ja es redzu, ka persona veic noziegumu, un blakus stāv policists, tad es labāk zvanu uz iecirkni, vai informēju blakus esošo policistu, kurš daudz ātrāk var konstatēt/neitralizēt noziegumu? 
Tiem, kuriem palīgskola sveicina - blakus esošais policists ir klaudi, iecirknis - discord, noziedznieks - čīteris.?

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
ACC piešķirts uz pārbaudes laiku Retake serveri. 
Sazinies ar mani privāti atsūtot savu steam id 

 
Status
Not open for further replies.
Top