Admina pieteikums w1zz (retake)

Status
Not open for further replies.

w1zz

New member
Apr 10, 2020
9
2
1. Vēlos iegūt admina tiesības uz retake servera 

2. Man 17 



4. Biju admins daudzos cs 1.6. serveros. Pieredzīte ir

5. Stati uz jūsa servera nolido. Vairākas reizes biju GE un vairs neesmu . Visi ranki nokrita un h nokrita.

https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561198119977280&search=1&server_group=3

6. Bija zvede 

Labais Cilveks

Klaudi

un kkads vēl sauca . Ceru tu lasi ❤️

7. Es bieži spēlēju serveros un redzu , ka kāds čīto un bieži admini nenāk . + daudz reizes teicu adminiem kurus banot ,man uzticās utt.

8. Deal

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Retake nespēlēju, tapēc mans viedoklis būs mazsvarīgāks, bet tāds trekns Anti no manis. Ja tu vēlies adminu, tad domāju varēji jau vairāk padzīvot pa forumu pirms rakstīji pieteikumu ;) . Pagaidām izskatās, ka uzrakstīji fiksus sasveicināšanās un admin pieteikuma topikus tikai lai iegūtu statusu.

 

pyzz

New member
Apr 19, 2020
2
0
+rep spēlētājs ar stāžu.

 
Last edited by a moderator:

w1zz

New member
Apr 10, 2020
9
2
Retake nespēlēju, tapēc mans viedoklis būs mazsvarīgāks, bet tāds trekns Anti no manis. Ja tu vēlies adminu, tad domāju varēji jau vairāk padzīvot pa forumu pirms rakstīji pieteikumu ;) . Pagaidām izskatās, ka uzrakstīji fiksus sasveicināšanās un admin pieteikuma topikus tikai lai iegūtu statusu.
es gribēju te padzīvot , bet man neļāva te reģistrēties , nenāca apstiprināšanas ziņas uz pastu . Tagad viss CHILL.

Un uzrakstījis sasveicināšanās un admin pieteikuma topikus, nevis lai ātri dabūtu statusu, bet lai padarītu chillu tīrāku. 

Es saprotu ir karantīna , visi uzvilkti , bet varbūt tomēr būsim draudzīgi , jo kas ja ne cs šobrīd mūs visus apvieno.

Es pavadīju uz chilla daudz laika , palīdzēju daudzus nobanot, vienmēr teicu kvalitatīvu info un biju jauks pret cilvēkiem.

Nevajag man tavu trekno ANTI. 

 

klaudiyee

New member
Jan 2, 2020
9
4
+Rekomendācija Tā kā adminus vajag uz retake serveri, jo pats ne ēsmu tik aktīvs. Jo man ir liela problēma ar account, tā kā es varu galvot, kad viņš mācēs atpazīt čīterus no labiem spēlētājiem. Un par to kad tu esi uztaisījis iepazīšanos topiku tikai tagad, es tev piedošu, ka tu jau biji minējis, kad rakstīji un nevarēji piereģistrēties forumā. Un aktivitāte ari ir pietiekama, tādēļ tu mācēsi apieties ar [AD] komandām, ja vajadzēs palīdzību vari man rakstīt steam vai discord.

By Mr.Klaudi

 

wo1fie

New member
Feb 4, 2020
41
17
Es teikšu +REC, jo retake serveros prasītos vēl pāris aktīvi admini, kas prot atšķirt labus spēlētājus no čīteriem ;)  

 

w1zz

New member
Apr 10, 2020
9
2
+Rekomendācija Tā kā adminus vajag uz retake serveri, jo pats ne ēsmu tik aktīvs. Jo man ir liela problēma ar account, tā kā es varu galvot, kad viņš mācēs atpazīt čīterus no labiem spēlētājiem. Un par to kad tu esi uztaisījis iepazīšanos topiku tikai tagad, es tev piedošu, ka tu jau biji minējis, kad rakstīji un nevarēji piereģistrēties forumā. Un aktivitāte ari ir pietiekama, tādēļ tu mācēsi apieties ar [AD] komandām, ja vajadzēs palīdzību vari man rakstīt steam vai discord.

By Mr.Klaudi
❤️

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Bij , bij problēma ar regu , chill'ā.Vakar viss sakārtojās.

Ar retake īpaši neaizraujos , bet tā ir viena vieta , kur reporti nonstopā nāk.

Piekritīšu @wo1fie .Lai iet.

Rec ;)  

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
anti, pirmo reiz redzu, pat ja nestrādāja reģistrācija, tu saki, ka biji ge, pietiekami laiks, ja tu domā iet uz adminu, jau kādu laiku padarboties forumā, a to tikai vakar ienāca sūdzība, ka nestrādā reģistrācija, un nākošajā dienā ir admin pieteikums no tevis. :D + stundas vari sakrāt pat ja viņas resetojās, savādāk savu aktivitāti neparādi, jo viņas neresetojas tik bieži

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
anti, pirmo reiz redzu, pat ja nestrādāja reģistrācija, tu saki, ka biji ge, pietiekami laiks, ja tu domā iet uz adminu, jau kādu laiku padarboties forumā, a to tikai vakar ienāca sūdzība, ka nestrādā reģistrācija, un nākošajā dienā ir admin pieteikums no tevis. :D + stundas vari sakrāt pat ja viņas resetojās, savādāk savu aktivitāti neparādi, jo viņas neresetojas tik bieži
Reģistrācija bija aizslēgta , kādu nedēļu , ja ne vairāk...

Lai jau čuvaks pamēģina , it īpaši retake.Tur tāds kosmoss darās...

 

w1zz

New member
Apr 10, 2020
9
2
Admina galvenais uzdevums ir uzturēt kārtību uz servera.. , lai to darītu nav jāpavada +100 stundas forumā...

un , manuprāt, Huntera kungs, tas , ko jūs uzraktījāt par stundām ir blodni..

 
Last edited by a moderator:

pyzz

New member
Apr 19, 2020
2
0
anti, pirmo reiz redzu, pat ja nestrādāja reģistrācija, tu saki, ka biji ge, pietiekami laiks, ja tu domā iet uz adminu, jau kādu laiku padarboties forumā, a to tikai vakar ienāca sūdzība, ka nestrādā reģistrācija, un nākošajā dienā ir admin pieteikums no tevis. :D + stundas vari sakrāt pat ja viņas resetojās, savādāk savu aktivitāti neparādi, jo viņas neresetojas tik bieži
Huntera kungs, tas ko jūs uzsrakstījāt ir pilnības muļķības, jo manuprāt lai būtu par adminu un uzraudzītu serveri nav jābūt obligāti 30 stundas vai cik tur ir minimāli. Ir jābūt lai cilvēks ir adekvāts un lai zina savu darbu. -rep

 

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
Tu šito lūdzu neņem pie sirds, nav man nekādu pretenziju pret tevi, bet retake serverī tik tikko pieņēma jaunu adminu un manuprāt uz dotu brīdi tur viņu pietiek. No manis ANTI.

Huntera kungs, tas ko jūs uzsrakstījāt ir pilnības muļķības, jo manuprāt lai būtu par adminu un uzraudzītu serveri nav jābūt obligāti 30 stundas vai cik tur ir minimāli. Ir jābūt lai cilvēks ir adekvāts un lai zina savu darbu. -rep
Par šo, neapstrīdi viņa viedokli, ja cilvēks tā domā, nevajag pierādīt citu. Es saprotu, ka vēlies aizstāvēt, bet šoreiz tas nav tavs darbs

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Viens liels ANTI, jo tu neproti uzņemt kritiku un apstrīdi visu, ko par tevi pasaka+ tam krāj postus laikam.

Uz katru postu un rekomendaciju nav jāatbild vecais...

Adminu ar šadu attieksmi nevēlos bariņā, nekas personigs vecīt?

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Tātad, par šo visu ko es vēlos teikt :

[COLOR= rgb(102, 102, 102)]Pirmais kas man nepatika, neievēro noteikumus ([/COLOR]Tēmas autors nedrīkst pārmest kādam savu viedokli

Nav īstā sadala kura uzrakstīji! 

Katastrofiski maz stundas, ar 4h vispār nav ko šeit meklēt. Jā, daļēji varu piekrist kad, lai adminetu nevajag tas stundas, bet ar 4h Tu galīgi ne parādi savu aktivitāti. Noteikumi ir, lai tos ievērotu, vismaz maksimāli tuvu pietuvoties visiem punktiem. 

Tieši tāpēc, šoreiz Tev atteikšu, bet nenokar degunu. Pasaudies vēl serveri un mēģini atkārtoti. 

Atteikts! 

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top