@1v1 Arēnas Admin pieteikums

Status
Not open for further replies.

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
1. Steam profila links -  https://steamcommunity.com/profiles/76561199015142542/

2. Discord ID - krixi#1573

3. Kopumā par mani - Dzīvoju Cēsis mācos otraja kursā 18 gadus vecs . speleju csgo jau ilgu laiku . Spēlēju PUBU , RETAKE , ARĒNU .

esmu spēlējis ar nick , KRIXIS , BabaYaha , krx un tagad PiensArMedu . 

4. Administrēšanas pieredze -  Nav bijis bet zinu komandas .

5. Kāpēc es spētu palīdzēt serverim? - Pēc pieredzes zinu ka 1v1 arēna admini tik biezi nav , bet es to speleju aktivi un vienmer nakas saukt kadu adminu mājaslapā , es spēt mierīgi viņus banot utt . 

6. Stati - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561199015142542&search=1

7 - Spēleju jau kādu laiku pirms mēneša vai diviem rakstiju jau pieteikumu par mod arēna , bet teica ka vēl nē ka paskatīsies cik aktīvs esmu mājaslapā utt . 

arēna man bija jābut vismaz kādam 30 h bet rāda 9 . Dēļ ta ka atgadījums ar to Ķīnieti bija kad iedeva Global. Domāju ka pazīst mani ari daži vai varbut daudzi.

 

Mr.Brick

New member
Jan 30, 2020
27
15
Pat ja mams viedoglis īpašu lomu nespēlē, bet gribu piebilst ka Piensarmedu ir aktīvs, gandrīz vai 24/7 kapā serveros, cepuri nost +Rep??, 

Es PAR

(lūdzu neiedodiet man vēlvienu aizradijumu par spamošanu,es tikai pieduros??)

 

JAGERS

New member
Dec 31, 2019
23
3
Prasības paliek prasības, statistika jau labu laiku strādā ierindā, un savākt nepieciešamās minimālās stundas, vajadzētu tomēr būt prioritātei, pirms raksti pietiekumu. Pārkāpēji forumā nav nodoti, kas ļoti labi parāda, tavu inicitīvu, un attieksmi. Šeit nav, ko diskutēt, ka tiek nodoti privāti, vai discordā, ja pārkāpēji, ir tik daudz, kā raksti pietiekumā, tad savākt nepieciešamo skaitu "nodotie pārkāpēji" nevajdzētu būt problēmai. Tavs pietiekums, ne grasi neatšķiras no iepriekšējiem, ko Ledinjs ir noraidījis.

ANTI

 

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
Prasības paliek prasības, statistika jau labu laiku strādā ierindā, un savākt nepieciešamās minimālās stundas, vajadzētu tomēr būt prioritātei, pirms raksti pietiekumu. Pārkāpēji forumā nav nodoti, kas ļoti labi parāda, tavu inicitīvu, un attieksmi. Šeit nav, ko diskutēt, ka tiek nodoti privāti, vai discordā, ja pārkāpēji, ir tik daudz, kā raksti pietiekumā, tad savākt nepieciešamo skaitu "nodotie pārkāpēji" nevajdzētu būt problēmai. Tavs pietiekums, ne grasi neatšķiras no iepriekšējiem, ko Ledinjs ir noraidījis.

ANTI
stundas man ir vairak par 35.

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Tātad, atkal es būšu tas bargais čuvaks, bet citādāk nevar ar jums. Kā  jau Jageris minēja, Tev nav izpildītas visas prasības - nav nepieciešamas stundas serverī. Jābūt uz viena Nika nospēlētām stundām. Nav nodotie pārkāpēji forumā un nav pat sasveicināšanās topika. Neredzu jēgu vairāk diskutēt. Kā arī steam profils Tev ir galīgi jauns, tikai 130h. Diemžēl nebūs, vecīt! 

Atteikts! 

 
Status
Not open for further replies.
Top