Zombie Server to change!?

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Pagājis jau diezgan ilgs laiks pirms tika uzstaisīts Zombie Escape Serveris.

Tagad vispar liekas tautas tur nebūs. Tapēc padomāju mošk pārtaisīt uz citu serveri. Pierakstīšu kādu modu varētu un jūs uzrakstat kommentos pa ko jūs domājat.?

Lai arī galvenie esošie izdomā, jo pats esmu gatavs ielguldīt laiku topošajam serverim.

Surf/Tier1,2,3
Kz
Prop hunt
Jail Break
Hide n Seek
GunGame
Deathrun

Būtu forši tieši uz 1 janvāri palaistu jaunu servaku. Nebūsim sliņķi nu jūs zinat par ko domāju. :D :)
 
Last edited:

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Surf serveros cilvēku arī baigi daudz nav.
Kz būtu forši aiziet palēkāt pa retam, bet stabila aktivitāte šaubos vai būs.
Prop hunt varētu būt interesants
JB jau ir Latvijā, bet cilvēki tāpat varētu būt
Hns Hz, pašam neinteresē, nevaru spriest
Gungame ar visiem Arms race valves serveriem šaubos vai būs aktīvs.

Varētu varbūt dgl serveri , bet nezinu cik arī tur būtu spēlētāju

Basebuilder serverus neesmu csgo baigi redzējis, 1.6 laikos ļoti patika , pašam interesētu tāda tipa serveris
 

hoaxxins

New member
Feb 22, 2020
8
2
Surf serveros cilvēku arī baigi daudz nav.
Kz būtu forši aiziet palēkāt pa retam, bet stabila aktivitāte šaubos vai būs.
Prop hunt varētu būt interesants
JB jau ir Latvijā, bet cilvēki tāpat varētu būt
Hns Hz, pašam neinteresē, nevaru spriest
Gungame ar visiem Arms race valves serveriem šaubos vai būs aktīvs.

Varētu varbūt dgl serveri , bet nezinu cik arī tur būtu spēlētāju

Basebuilder serverus neesmu csgo baigi redzējis, 1.6 laikos ļoti patika , pašam interesētu tāda tipa serveris
vairāk nav JB, Latvijā, identy jailbreak izmira un aizvēra ciet ;d
un jaa piekrītu kz būtu fun iet palēkāt, arī deathrun būtu labs manuprāt.
hide n seek arī varētu mēģināt.
veiksmi un ceru ka būs cilvēki, ja šī ideja īstenosies.
 

alconss

Member
Mar 10, 2022
36
14
Pirmkārt, diez gan skumji, ka ZM serveris šādi izmira, ilgs darbs tika iegūldīts.
Nu es uzskatu, ka varētu mēģinat JB, Hide'n'seek vai prop hunt serveri veidot, bet otrs jautājums ir vai būs intrese vispār par ko šādu, jo visticamāk pirmo nedēu būs aktivitāti, bet pēc tam atkal viss nomirs. Vajag varbūt izveidot, to, ja ir kāds full serveris, met uz šo jauno serveri un tādejādi veidojas aktivitāte un zināmība par šo serveri.

Veiksmi tev Beep!
 

edzys

New member
Oct 24, 2022
17
6
Ja būs SURF serveris, tad es tajā pavadīšu ļoti daudz laika. Es jau kādu laiku meklēju latviešu surfu, bet bez panākumiem, tāpēc uzturos pie lietuviešiem. Ja ir jābalso, mana balss iet par surfu.

Jāliek tāds serveris, kurā var darboties individuāli, t.i. - lai nav jāgaida cilvēki, lai kaut ko darītu vai būtu interesanti. Arī tas ir viens no iemesliem, kāpēc izvēlētos vairāk surfu.
 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
varētu būt intresanti KZ vai prop hunt , bet vai būs tauta uz to tas jau labs jautajums iespejams arī pie jauniem serveriem varētutu arīes atgriesties.
 

Doze

New member
Mar 6, 2021
10
2
Atceros, ka vecajos laikos baigi spēlēju 1.6 deathrun lietuviešu serveros un baigi interesanti tur bija.
Deathrun pats par sevi ir tā sakot jautrs/recīgs gamemode, kur bieži notiek unexpected stuff.
Esmu ļoti pozitīvs par šo domu un, ja tā tiks realizēta, tad no manas puses aktivitāte tajā serverī būs garantēta.
Runājot par pārējiem gamemode, vēl varētu padomāt par JailBreak, bet tā kā CSGO latviešu komūns nav baigi lielais, tad šaubos vai serveris būs uz ļoti ilgu laiku aktīvs.
Edit: Ā, jā, bija vēl tāds CSDM ļoti interesants gamemode ar tā sauktajām "rasēm", esmu arī "par" to.
 
Last edited:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Jāliek tāds serveris, kurā var darboties individuāli, t.i. - lai nav jāgaida cilvēki, lai kaut ko darītu vai būtu interesanti. Arī tas ir viens no iemesliem, kāpēc izvēlētos vairāk surfu.
Šis. 👆

Diemžēl, ja taisīsi jaunu serveri, kur ir vajadzīgi cilvēki, tas rezultāts varētu būt tāds pats kā ar ZM.
Surfs jau vienubrīd bija, bet tur reti kad bija normāla aktivitāte un pārsvarā varēja max pamanīt 2 vai 3 cilvēkus no citām valstīm. Arī ir cilvēki, kuriem ir sastādīti rekordi uz 100+ mapēm citā serverī, un viņiem vienkārši nav vēlmes sākt visu no 0.

Neesmu redzējis LV KZ serveri, bet tas laikam tapēc, ka reti kad kāds izvēlas KZ virs BHOP, SURF vai DR.
PropHunt varētu būt interesanti, bet te noteikti būs vajadzīga aktivitāte.
HNS vajadzīgs diezgan daudz skills, lai būtu interesanti.
DR varētu būt fun. Baigi csgo dr neesmu spēlējis, bet 1.6 laikos pat 1v1 bija interesanti.

Principā- Ja taisi SURF, BHOP vai KZ, tad man liekas jāatrod kaut kāda fīča, kas nav citos serveros, lai cilvēkiem būtu vēlme palikt.

P.S- Ja taisi Surfu, tad liec lielāko daļu T1 mapes. Spēlēju Somu serveros, kur T1 serverī ir stabili 30+ cilvēki, un T2,T3,T4 serverī max 7. :D
 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
War3 ari eskistee, jo Zombie serveri biju patestejis ar War3 pluginu, bet tur daudz kas negaja jo pashiem galvenajiem faili jaliek serverii.
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
War3 1.6 laikos ļoti patika , bet neesmu csgo spēlējis un uz csgo man liekas , ka nemaz nav tik populārs
 
Top