yoyoyo

hevi

New member
Jul 25, 2020
19
5
Aight, laikam man arī jāuzraksta sasveicināšanās.

Mans vārds ir Alens, bet ingame tas ir hevi (palubom redzejis esi xd). Esmu no Valmieras, bet pagaidām blandos pa visurieni. No Valmieras līdz Rīgai, no Rīgas līdz Ogrei uuuuun tad atpakaļ uz Valmieru. Takā izvazājies esmu pietiekami. Tagad mācos par programmēšanas tehniķi, bet laikam ejot, sapratu ka tas mani vairs nesaista un neredzu sevi ar to nodarbojoties nākotnē. Neuztraucies, nav vienīgā sūdīgā dzīves izvēle manā 19 gadu mūžā xd. + pēc skolas plānoju emigrēt uz ārvalstīm.

Kad biju jaunāks, nodarbojos ar florbolu, futbolu, bet ejot uz priekšu sapratu, ka negribu to pārvērst savā dzīves karjerā (hz kapēc) Ārpus tā ar neko sevišķi nenodarbojos, bet brīvajā laikā mauc izlakt kādu alu un paspārdīt bumbu. 

Runājot CSGO, spēlēju jau no agra vecuma - sākot ar CS 1.6, kuru parādija tēvs ar čomiem, kad spēlēja galīgā vafelē xd. Mani ieinteresēja un kad senči nebija mājā pielīdu un drotoju visu dienu. Kad sāku spēlēt CSGO īsti nihuja nemācēju un nesapratu, bet laikam ejot kk jau apguvu (laikam). Par CHILL uzzināju pa visam godīgi netīšām, kad tiku banots no kāda mēslu un sūdu komūna, kuru nepieminēsim :).

Citas intereses iekļauj : alus dzeršana, viskija degustēšana (vairumā) un marihuānas legalizācijas atbalstīšana.

Varbūt par daudz izklausās priekš mana vecuma, bet zinot arī mūsdienu modi, kad 13 gados rauj sīkos, tas vairs neizklausās tik katastrofāli. 

PALDIES KA PATĒRĒJI SAVU LAIKU UN IZLASĪJI ŠITO SHITPOSTU :)

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Sveicināts Chill'ā!

Kā pats būdams topošais programmēšanas tehniķis , kas tev nepatika tajā specialitātē?

 

hevi

New member
Jul 25, 2020
19
5
Sveicināts Chill'ā!

Kā pats būdams topošais programmēšanas tehniķis , kas tev nepatika tajā specialitātē?
Precīzi un sīki, es Tev nepateikšu. Mani vienkārši tas vairs neinteresē, kā pirms 2-3 gadiem. Nav tā motivācija uz to profesiju, kāda bija

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
labadiena . Stūlbs jautājums par ko tad dabūji bananu cita sūda komunā ? 

 

alle

New member
Aug 24, 2020
2
0
latvieši nav gatavi marihuānas legalizācijai, bet nu es arī atbalstu. čau.

 
Last edited by a moderator:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Ok, es te daudz nekakāju forumā, bet šodien ir feelings uzrakstīt kaut ko, tā kā droši izteikšos te.

Pirmkārt, sveiks komūnā un visu to labāko, esi manīts serverī vairākas reizes un esi pozitīvs un polite cilvēks. 
Vislielākais izbrīns par ko es nekad nesaprotu un varbūt nesapratīšu - visi ši "tīņi" raksta, ka sākuši ar CS1.6 un blā blā blā, bet reāli man personīgi csgo ir kopš 2012/2013 gada, kad iznāca Alpha, bet anyways, kāpēc spēlēt cs1.6, ja ir csgo? Aj, ko tur daudz, man nesaprast. Skatoties uz gadiem, ja pieņem, kad csgo spēlēji 5 gadi atpakaļ, tad Tev bija 14.

Anyways, 19 gadi it kā ir legit vecums, bet tajā pašā laikā galīgi nē. Par to skolu un visu pārējo spried pats, bet pateikt visam nē un uzmest ar roku ir banāli debīli.

Alus dzeršana - ok... Viskija degustēšana - hmm, varētu piekrist, jo pats esmu viskija mīlis, bet domājams, ka Tu vispār viņu dzer ar kolu ar čomiem, kas galīgi nav pareizi un nekad nebūs, jo kola iznīcina viskija garšu un aromātu, bet iespējams, Tev to nesaprast pagaidām.
Topiks par manai tēmai - marihuānas legalizācija. hahaha, get real. Nebūs vismaz tuvāko 5-10 gadu laikā Latvijā nekas tāds un vari aizmirst. Sen senos laikos, bija kaut kāda adrese kurā varēja visi iesniegt petācijas un tā tālāk un vajadzējā sakrāt vismaz 10k cilvēku parakstus un tad tas aizies līdz "augstākajiem" cilvēkiem un tas viss bija par marihuānas dekrimilizēšanu un tā pat nekas nenotika. Skatoties nedaudz bez sarkanām acīm uz šo tēmu - Latvijai nevajag legalizēt marihuānu, bet gan to dekrimilizēt uz ierobežotiem daudzumiem un audzēšanas protokoliem un likumiem un tad var atvērt mazos biznesus un gūt peļņu. Ja Latvijā tiek legalizēta, tas nav tā kā Tu domā jaunieti, ka tagad viss būs paradīzē ar weed un smēķēšanu un audzēšanu un tā tālāk, jo tā nav. Tā pat ir likumdošana un attiecīgi nodokļi un viss pārējais, kas Tev valstij ir jāmaksā, kas nav izdevīgi nevienam. Tā jau viņi zog naudu, ja būs legāla, zags vēl vairāk.

Varētu vēl stāstīt daudz un dikti, bet izlaidīšu šo procesu.

Čau.

 

hevi

New member
Jul 25, 2020
19
5
Ok, es te daudz nekakāju forumā, bet šodien ir feelings uzrakstīt kaut ko, tā kā droši izteikšos te.

Pirmkārt, sveiks komūnā un visu to labāko, esi manīts serverī vairākas reizes un esi pozitīvs un polite cilvēks. 
Vislielākais izbrīns par ko es nekad nesaprotu un varbūt nesapratīšu - visi ši "tīņi" raksta, ka sākuši ar CS1.6 un blā blā blā, bet reāli man personīgi csgo ir kopš 2012/2013 gada, kad iznāca Alpha, bet anyways, kāpēc spēlēt cs1.6, ja ir csgo? Aj, ko tur daudz, man nesaprast. Skatoties uz gadiem, ja pieņem, kad csgo spēlēji 5 gadi atpakaļ, tad Tev bija 14.

Anyways, 19 gadi it kā ir legit vecums, bet tajā pašā laikā galīgi nē. Par to skolu un visu pārējo spried pats, bet pateikt visam nē un uzmest ar roku ir banāli debīli.

Alus dzeršana - ok... Viskija degustēšana - hmm, varētu piekrist, jo pats esmu viskija mīlis, bet domājams, ka Tu vispār viņu dzer ar kolu ar čomiem, kas galīgi nav pareizi un nekad nebūs, jo kola iznīcina viskija garšu un aromātu, bet iespējams, Tev to nesaprast pagaidām.
Topiks par manai tēmai - marihuānas legalizācija. hahaha, get real. Nebūs vismaz tuvāko 5-10 gadu laikā Latvijā nekas tāds un vari aizmirst. Sen senos laikos, bija kaut kāda adrese kurā varēja visi iesniegt petācijas un tā tālāk un vajadzējā sakrāt vismaz 10k cilvēku parakstus un tad tas aizies līdz "augstākajiem" cilvēkiem un tas viss bija par marihuānas dekrimilizēšanu un tā pat nekas nenotika. Skatoties nedaudz bez sarkanām acīm uz šo tēmu - Latvijai nevajag legalizēt marihuānu, bet gan to dekrimilizēt uz ierobežotiem daudzumiem un audzēšanas protokoliem un likumiem un tad var atvērt mazos biznesus un gūt peļņu. Ja Latvijā tiek legalizēta, tas nav tā kā Tu domā jaunieti, ka tagad viss būs paradīzē ar weed un smēķēšanu un audzēšanu un tā tālāk, jo tā nav. Tā pat ir likumdošana un attiecīgi nodokļi un viss pārējais, kas Tev valstij ir jāmaksā, kas nav izdevīgi nevienam. Tā jau viņi zog naudu, ja būs legāla, zags vēl vairāk.

Varētu vēl stāstīt daudz un dikti, bet izlaidīšu šo procesu.

Čau.
Viskiju dzeru tikai tīrajā, jo tas tak tomēr jāizbauda, kolu liet nevar. Par marihuānu runājot - jā protams, ka Latvijā tas nenotiks vismaz 5 gadus kā minimums. Par legalizāciju un dekrimilizēšanu, tās ir 2 dažādas lietas, saprotami. Vienkārši nevēlējos rakstīt tādu eseju, bet laikam vajadzēja izvēlēties pareizāku terminu. Bet jā, ar to zālīti nav tik skaisti un viegli, pats ar diezgan informēts esmu par šo tēmu :)

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Kad biju jaunāks, nodarbojos ar florbolu, futbolu, bet ejot uz priekšu sapratu, ka negribu to pārvērst savā dzīves karjerā (hz kapēc) Ārpus tā ar neko sevišķi nenodarbojos, bet brīvajā laikā mauc izlakt kādu alu un paspārdīt bumbu. 
florbols laba lieta :(  

sveicināts chillā, esi redzēts pubā ?

 
Top