Young Muhameds AWP * Pieteikšanas par Adminu*

Status
Not open for further replies.

Young Muhameds *_*

New member
Feb 26, 2021
3
0
Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 17
- Links uz sasveicināšanās topiku! 




- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)  Tātad esmu bijis cs 1.6 vienā vecā Latviešu serverī admins tajā laikā meklēja vairākus cilvēkus , es tad īsti neko nezināju un tēloju kad esmu pieredzējis cilvēks . Ar laiku es sāku apgūt visu kā un kas. Esmu bijis SAMP  un mc latviešu serveros , ar adminēšanu man tagad ir lielāka pieredze. Domāju kad nebūs baigi liela problēma tikt galā ar maziem hakerīšiem šeit ;)  
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) Ja nemalods man serverī ir pāri 100h
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  Nēesmu īsti neko ziņojis , jo pašlaik neesmu redzējis hakerus jeb tos saucamos čīterus , bet ja manīšu došu ziņu.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Man liekas es būtu labs AWP admins , jo šajā serverī gandrīz esmu dienu un nakti , esmu ļoti atktīvs šeit daži mani jau šeit zin ,Esmu sakarīgs , saprotoš . Serverim man laiks būs jebkad un itsevišķi lai to uzraudzītu lai citi cilvēki nebojā spēlēšanu. Vienmēr būšu izpalīdzīgs kad to vajadezēs jebkuram ! Domāju kad man šajā lomā nebūs problēmas. 
- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  Fourma es sākšu būt aktīvs , parasti es iekomentēju kaut ko biedriem topikos , bēt tā redzu visu kas notiek.


Paldies Par Uzmanību! :)  

 
Last edited by a moderator:

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
1.Neesmu nevienu reportu no tevis redzējis

2. Forumā tu esi piereģistrējies 39min atpakaļ

3.Discorda neesmu tevi redzējis vispār.

4.Neesmu redzējis tevi arī serverī.

ANTI pirmo reizi redzu un dzirdu par tevi.

 

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
Spēcīgs ANTI

Strikti sakot, neesmu manījis tevi vai redzējis tevi augšgalā, kur tevi pamana un respektētu. 

Ļoti ceru, ka nākamreiz rakstīsi ar 100% patiesu pieteikumu un redzēsim tavu izaugsmi un aktivitāti Chill.lv sabiedrībā. 

Lai veicas!

Žube   :)

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Redzēts fujaks,bet nedomāju,ka vēl derīgs admina statusam. No mani ANTI.

Lai veicas!

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
falapijs jau pateica palielam vissu :)
 

Esi draugs aktīvāks gan discorda gan šeti un nakoš reiz ganjau būs :)  

ANTI 

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Var lūdzu izbeigt šitie visi "jaunie" huj saprast no kuras dirsas izlīdušie cilvēki? Runāju dotajā brīdī par @valtersfreimanis 

Ar kādām vispār tiesībām ir jāuztaisa jauns acc un jāiedirš kaut kāds bezsakars. Tu uzrkasti - pirmo reizi redzu. Eu, bļa, es Tevi arī pirmo reizi redzu.
Šāda tipa ieraskti arī visu laiku tiek redzēti citos pieteikumos.

Fuck off un būtu laiks šo diskusiju slēgt. Te ir gg.

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Var lūdzu izbeigt šitie visi "jaunie" huj saprast no kuras dirsas izlīdušie cilvēki? Runāju dotajā brīdī par @valtersfreimanis 

Ar kādām vispār tiesībām ir jāuztaisa jauns acc un jāiedirš kaut kāds bezsakars. Tu uzrkasti - pirmo reizi redzu. Eu, bļa, es Tevi arī pirmo reizi redzu.
Šāda tipa ieraskti arī visu laiku tiek redzēti citos pieteikumos.

Fuck off un būtu laiks šo diskusiju slēgt. Te ir gg.
Andy mad, bet piekrtu

 
Last edited by a moderator:

DropeZ.<3 :*

New member
Dec 5, 2019
93
6
Esmu  PRET  pirmo reizi redzu tevi kā arī šaubos vai ir jēga tevi ņemt iekš staff redzot to kādi ir vēl citu cilvēku viedokļi un neesmu tevi nemaz redzējis online.

 
Status
Not open for further replies.
Top