Yoo no Gypsy

Status
Not open for further replies.

konnors

New member
Feb 22, 2021
17
0
Iepazīstināt ar sevi varam brīvā formā, vai arī vadīties pēc zemāk norādītajiem punktiem:

1. In-game segvārdu: ✞𝕲𝖞𝖕𝖘𝖞✞

2. Vecumu, nodarbošanos: 18, well ziemas braukaju ar snowboardu, bet vasara zvejoju, ar riteni maucu un maucu tuset.

3. Bilde (nav obligāti ):

4. Kā Tu uzzināji par chill? Man coms pastastija par MTA serveri ka ari pirmstam speleju CS puba un 1v1 serveri.

Šīs būtu tās, nosacīti, svarīgākās lietas, kuras būtu jāizklāsta veidojot topiku, lai pārējiem foruma lietotājiem būtu kāds priekšstats par otra ekrāna pusē esošo.
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Šīs būtu tās, nosacīti, svarīgākās lietas, kuras būtu jāizklāsta veidojot topiku, lai pārējiem foruma lietotājiem būtu kāds priekšstats par otra ekrāna pusē esošo.
Man ir pilnīgi nekāds priekšstats par Tevi, ja nu vienīgi Tu esi 18 gadīgs idiots, kurš pat savu vārdu nepasaka. Pilnīga miskaste tava sasveicināšanās, nekāds "čau" no manis. Būtu labāk nerakstījis.
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Tu man izskaidro kā 14 gadīgie var uzrakstīt 3x labāku "čau topic" salīdzinājumā ar tavu?

Kāda vispār ir jēga taisīt čau topic, ja tajā tāpat neko nepastāsti, aizej paskaties un kādu normālu "čau topic" un palasi komentārus un tad aizej uz kādu tava stila veidotu "čau topic", palasi, un padomā vai vispār jēga ir taisīt.
 

Richijs

New member
Dec 24, 2021
2
0
Jēga ito hujetu rakstīt, ja nekā ar sevi var teikt neiepazīstināji.ja raksti, tad raksti normāli!
 

Richijs

New member
Dec 24, 2021
2
0
fujak ble, gudrais dirsien, ble es varu rakstit ka un ko es velos kkas nepatik tad ized bomzim
Tu mamont neatīstītais. Bļad raksti ko gribi pajebu, bet ievēro nahuj kas teikts, a to izskatās, ka tu bļa galvā traumēts esi.
 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
es nevaru moska kāds lūdzu aizver šo izgāstuvi lūdzu savādāk te jau sāk ne pa tēmu viens otram dirst :D
 
Status
Not open for further replies.
Top