Yoo draugi =D

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Es , personīgi izlasīju - : "Hmm par šo projektu uzzināju no mazā puišeļa - @_Ri4isX " , ok.

Ja ,tu domāji ,"gramatiku" , tad es tev ieliktu -3 , kkur -tur...Kā tev pateikt...Moderim -pat klāt nestāvi.

Tas,pirmais.

P.S Te joki mazi , tici man.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
kkāds fake acc , paskatās ip , modi.

P.S Danke.

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Tev , pat "fake" , dzīvē nesanāk...

Ej , prom , no šejienes , neesi -  pelnījis.

BIG - fuj.

p.s Lai,  modi visu izdara ,-es chill.

 

madzyyb

Active member
Sep 22, 2019
215
46
Tev , pat "fake" , dzīvē nesanāk...

Ej , prom , no šejienes , neesi -  pelnījis.

BIG - fuj.

p.s Lai,  modi visu izdara ,-es chill.
Tu pret visiem jauniņajiem tā izturies ? Es te neatnācu kkādu beefu meklēt u.t.t. Tiešām nesaprotu , kas tev ir pret mani. -,-

 

17gadiigstalants?

New member
Sep 27, 2019
1
0
Tev , pat "fake" , dzīvē nesanāk...

Ej , prom , no šejienes , neesi -  pelnījis.

BIG - fuj.

p.s Lai,  modi visu izdara ,-es chill.
ak vaii , mazais madziija heiteeeriis, sēdi biksēs un netaisi hujņas , kuras pats nezini ,nevienam nerausta tavi sūdi, if u think kad madzijs ir kkads richis , cik sapratu , then , izlec pa khm , noone cares , kādas tev domas , bet par tēmu , sveicināts iekš chillinja, veiksmiigi pavadiit sheit laiku un panjemt kaadas suliigas galvinjas ?

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
ak vaii , mazais madziija heiteeeriis, sēdi biksēs un netaisi hujņas , kuras pats nezini ,nevienam nerausta tavi sūdi, if u think kad madzijs ir kkads richis , cik sapratu , then , izlec pa khm , noone cares , kādas tev domas , bet par tēmu , sveicināts iekš chillinja, veiksmiigi pavadiit sheit laiku un panjemt kaadas suliigas galvinjas ?
Jūs , negribat , lai es jums atbildu - abiem , vai trijiem utt.

Iemācaties uzvesties un rakstīt.

P.S Es jums pateicu - te nav "kindergartens".

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Neko pilnīgi tagad nesaprotu.   ))) 

Jā tas ir īstais, tad zināms cilvēks, bet ja nav, tad nesaprotu kāda jēga reģistrēties zem cita Nika. 

Lai vai kā, sveiks draudziņ! 

 

madzyyb

Active member
Sep 22, 2019
215
46
Neko pilnīgi tagad nesaprotu.   ))) 

Jā tas ir īstais, tad zināms cilvēks, bet ja nav, tad nesaprotu kāda jēga reģistrēties zem cita Nika. 

Lai vai kā, sveiks draudziņ! 
Īstais, īstais , nezinu kāpēc domā , ka esmu kkāds fake . =D 

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Jūs , negribat , lai es jums atbildu - abiem , vai trijiem utt.

Iemācaties uzvesties un rakstīt.

P.S Es jums pateicu - te nav "kindergartens".
Lūdzu aizveries, tu for no reason sāc čalim dirst virsū, kā adminam tas nav normāli. Tu viņam dirs par pareizrakstību, kamēr pats smirdi viņā, no hate pret tevi, bet saņemies, tu tak taadu meeslu dari kazak. Par tēmu, Sveiks, izskaties pēc normāla šavēja, iepriecē, būs kas pubā norm pašauj. GL&HF

 

keiniks

New member
Sep 10, 2019
17
2
Esi sveicināts CHILL! Lasot tavu topic es sapratu vienu,ka tev cs ir tuvāks un vairāk ar viņu esi sasniedzis nekā ar basketbolu kuru tik ļoti mīli un cienu ja spēlē no mazotnes. ;D Neņem ļaunā,tas nav kā uzbrauciens ,es tik tā pieduros. Kad dzīvoju latvijā pats jau ar tāds biju kas nevarēja atlipt no viņa. ;D

P.S. Es nesaprotu Kazāk ko tu vēlies šeit visiem pierādīt,ka Tu esi latviešu valodas skolotājs vai misters pārgudrais ? Vai ko ? Redzi kļūdu tak piever aci un viss,nevis tagad katram otrajam brauc augumā! ? P.S.S. Es neheitoju tevi pēc tā ko tu manā "čau " iemeti,man vnk bija vienalga ,vienkārši nav velmes iet mērīties ar krā*iņiem,bet nu es nedomāju ka tagad Tu katram to pārmetīsi! Anyway! Cerams tagad "neheitosi" mani un būsim joprojām virtuālie paziņas. Velreiz sveiks Chill! ? 

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Lūdzu aizveries, tu for no reason sāc čalim dirst virsū, kā adminam tas nav normāli. Tu viņam dirs par pareizrakstību, kamēr pats smirdi viņā, no hate pret tevi, bet saņemies, tu tak taadu meeslu dari kazak. Par tēmu, Sveiks, izskaties pēc normāla šavēja, iepriecē, būs kas pubā norm pašauj. GL&HF
 Te aizvērsies tikai viens - tas esi tu.

Gribi parunāt , PM.

 
Top