Yo chillotāji

Mehh

New member
Oct 12, 2019
3
1
Sveiki, esmu tas random čalis no Puba. Serverī pašlaik spēlēju ar niku - Maarcha, bet pārsvarā esmu zināms kā Meh.
ja nemaldos, par chill uzzināju aptuveni 2019 gadā kad arī sāku spēlēt public serverī. Ir bijušas kādas ilgākas pauzes, bet vienmēr esmu atgriezies. :D
Pāris vārdos par mani. - Mani sauc Mārtiņš, esmu 25 gadus vecs un dzīvojos pa Rīgu. Brīvajā laikā mēģinu izrauties ārpus Rīgas, jo patīk atpūsties pie dabas, bet tas visbiežāk sanāk pavasara/vasaras sezonā.

Visbiežāk sanāk atapties pie datora ar čomiem spēlējot dažāda veida ''shooter'' spēles.
Manas gaming dienas sākās ar TF2, aptuveni 2010. gadā. Spelēju gign.lv serverī. Ja nemaldos pats Jameson arī tur bija sastopams. :D
Pārsvarā spēlēju csgo/PUBG. Ir spēlētas vēl daudz dažādas spēles, bet šajās divās mani redzēsi visbiežak šaudamies.

Tas arī pāris vārdos viss par mani,

Tiekās serveros! ✌️
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Yo @Mehh

Es esmu no senajiem GIGN.
Dr. Pepper. velak biju DoktorsPipars.

Es tik nezinu vai Meh atceros, bet varbuut? Ja mani atceries, tad visdrizak tevi ari. Vel biju uz 2 vai 3 GIGN tusiem.
 

Mehh

New member
Oct 12, 2019
3
1
Yo @Mehh

Es esmu no senajiem GIGN.
Dr. Pepper. velak biju DoktorsPipars.

Es tik nezinu vai Meh atceros, bet varbuut? Ja mani atceries, tad visdrizak tevi ari. Vel biju uz 2 vai 3 GIGN tusiem.
Tf2 laikā spēlēju ar name LuckyDog vai vienkārši Lucky. Bet jāpadomā, varbūt pat Tevi atceros. :D
 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Sveiks, esi Laipni lūgts. Es arī no gigna tajos laikas no 1.6 tad uz CSS sāku, tad vēl niks bija. .qoodbeep. :D Bet TF2 negan neesu spēlējis.
 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Sup , Bro ;)
Welcome in chill ))

P.S Zbs , ka visādi , ķip "vecie" kadri uzrodas un tieši - Chill )
 
Top