xWarriors admin pieteikums

Status
Not open for further replies.

xWarriors

New member
Aug 31, 2007
14
0
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - chill pub vai chill foruma modu
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - 31, damn im old
- Links uz sasveicināšanās topiku! - nav, bet ja baigi grib/ir nepieciešams varu uztaisīt, priekš tiem, kas mani nezin
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - chill no pirmsākumiem (mods un admins), evil.lv, apollo sh, nedaudz kso.lv laikam bija un daudz kur citur
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - drošvien ka nav 50h, bet uzrakstīju tāpat un spēlēju, kad ir laiks un vēlme
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - Mini, t0nt0, KazaK un drošvien vēl daži citi. Laikam discordā ir oldschool title, tā vismaz t0nt0 teica 
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Jo esmu jau bijis un varu būt vēlreiz
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. - Esmu aktīvs šeit jau gandrīz 14 gadus (drošvien augusta beigās būs tie 14 gadi) tikai slēpjos ēnās, pašā spēlē ilgāk un steam kontam vecums ir lielāks (konts @ steam) par dažu jauniešu vecumu šeit dzīvē

Anyway, varat droši izpausties :D

P.S. čau t0nt0, te ir mans pārsteigums  :)  sen jau gribēju to izdarīt xD

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top