xd ♿♿

Status
Not open for further replies.

New member
Apr 24, 2020
2
0
 1. Jūsu niks ♿

2. Serveris kurā saņemts bans Pub

3. Admina niks kas jūs nobanoja sword

4. Izraksts no konsoles ? huh 

5. Links uz jūsu banu banlistē    http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:498254800&advType=steamid&Submit

6. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts.   http://demo.chill.lv/17499

7. Jūsu komentārs par banu. Tbh nice admini 23:26 pats slavenais admins, kuram ir jārīkojas profesionāli, kā nekā ir admins serverī, voice čatā teica, ka poh ja nebija pierādījumi un lielījās, ka ir draugos ar īpašnieku. Manuprāt šai personai vajadzētu noņemt adminu, jo viņš spēlē csgo tikai 4 mēn un nepārzin šo spēli, kā citi spēlētāji un/vai administratori. Nice community, ja jau tev ir piešķirsts status, tad tev jārīkojas atbildīgi un jāspeco tik ilgi, cik tu esi pārliecināts, ka "suspect" lieto palīgprogrammas, nevis 5 min paspeco un nobano, jo tevi novācu ar xm smh

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Es atļaušos pielikt klāt vēlvienu demo, jo cs_office demo aptrūkās momentu dēļ ātrā bana..

Demo-http://demo.chill.lv/17491

office DEMO

Raunds 0:7

Tu esi 2v1 situācijā, es personigi nedzirdēju raagod, bet tu jau skatījies, kad viņš nāk un, kad "sadzirdēji" viņu tu scopo virsū. Pēc tam tu nošauj Kikis un uzreiz scopo tajā pašā vietā uz raagod, tik pat labi viņš varēja mainīt poziciju.

15:32-15:36

 Ej uz paper un aiz stūra gaidi, ka raagod lēnām sneako pie tevis, viņš sneako un neizdveš ne skaņu.

Pēc tam seko bans.

Mirage DEMO:

Jau warmup dažas vietas caur sienu skaties uz enemy, bet nu tas tik + visam, ko tulīt rakstīšu. :)

6:50-6:55

Kad šauj pa enemy uz short, uztraucies un preaimo uz conector, kur atrodas enemy - GOD_LIKE. (Ban team šo momentu vairakas atkartoti noskatieties)

16:33-16:35

Skaists preefire, nezinu varbūt tev ir insane reakcija. Raundam turpinoties var pamanīt vēl dažus prefire.

17:58-18:00

Enemy pusho palace bez skaņas un tu jau sagaidi viņu.

18:16

Tu met flash un tieši tajā laikā enemy izdomā izpikot stūri, vēl pirms ieraugi viņu centies izvairīties.

Raunds 5:8

Tu skrien caur window uz ct spawn, nemaz nedomā par to, ka kāds varētu būt pašā windowm vai B kitchen. Tālāk jau 2x scopo uz abiem enemy ct spawn.

25:15-25:19

Preefire uz mid splēlētāju un uz enemy, kas pusho tevi underpass.

28:55-29:00

Thoma sneako no B apps uz B site pusi, tu jau viņu sagaidi.

29:40

Man tikai izlikās, bet tu uzmeti aci no ramp uz pallace pusi tieši kur ir enemy, lai redzētu cik tālu viņš ir atkāpies?

30:37

Kārtējais skaistais preefire uz proo100awp, turpinoties raundam Tu caur sienu novelc un nošauj to pašu splētētaju.

35:37-35:40

Atkal preffire uz element gan apps, gan site un pirms element pusho uz site tu domā mest flash, bet līdz ko redzi kustību tu izdomā nemest un izņem awp.

Es domāju, ka bans paliek...

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Izskatīju abus demo, arī es.
Momentus vēl neatradu.

Es domāju, ka banam jāpaliek!

 

New member
Apr 24, 2020
2
0
xd

Pastāv tāda lieta, kā minimap, nezināji? tur daudz info var atrast.

+ pelei sensors sapists un ka mēģinu tēmēt vai skatīties apkārt, dažreiz nereaģē bet tas tā xd

tik rēcīgi, skatos ka jums baigi labais gamesense, zbis

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
xd

Pastāv tāda lieta, kā minimap, nezināji? tur daudz info var atrast.

+ pelei sensors sapists un ka mēģinu tēmēt vai skatīties apkārt, dažreiz nereaģē bet tas tā xd

tik rēcīgi, skatos ka jums baigi labais gamesense, zbis
Es minimap vēroju uzmanīgi. Neko neredzēju, kas varētu paradīt kur ir persona, kas iet shiftojot....

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Noskatījos demo.

  • Tavs crosshair placements - huiņ
  • Tavs movements - huiņ
  • Tavs gamesense - huiņ
Demo redzu ,ka tu cheatus nemāki vienkārši noslēpt. Pirmajos 2 roundos ,kuros tu piedalījies ,

redzēt varēja kā tu baito savus teammates priekš ''infas'' ,lai varētu dabūt vieglus kills un pats nenomirt.

Bieži vien šitā tiek pieķerti lielāko daļu cheateri (sevi ieskaitot :D  ) ,ka baidās nomirt kaut 1 reiz , tā vietā izvairās no pretinieka vai izmantot savus teammates kā ēsmu priekš  infas.

Manā uzskatā - Bans 100% paliek

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Lol , tur pacans ar kkādu triggeri or smth spēlē.Ko te vispār apsriežat?

Es jau pirmajā viņa roundā sapratu , wtf ko es tikko redzēju.Izrādās tiešām redzēju.Kopumā 3 roundus noskatījos @office , tad apnika.

Te bans paliek.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top