Wyy* administratora tiesību abuse

Status
Not open for further replies.

LamaLamaLama

New member
Mar 25, 2022
3
1
Salīdzinoši nesen (pirms 1 mēneša) aktīvāk sāku spēlēt CS:GO (pirms tam biju spēlējis vien pāris stundas), līdz ar to, neesmu diez ko prasmīgs spēlētājs.
Lai spēlētu komandas interesēs, izdomāju C4 aizmest komandas biedram, kas spēlē labāk (tā daru parasti, jo bieži vien kad esmu ar C4 komandas biedri kļūst toxic, ka nezinu kur/kā pareizi jāplanto :rolleyes:).

Šajā reizē bumbu aizmetu Wyy un viņš uzreiz man sāka draudēt, ka dabūšu banu un varēšu raudāt forumā.
Jautājot paskaidrojumu kāpēc (es nezinu, varbūt ir kāds iemesls, kādēļ komandas biedram nedrīkst padot C4?), tā arī atbildi nesaņēmu un Wyy turpināja draudēt ar banu.

Manuprāt, šāda rīcība no administratora puses nav pieļaujama, tā grauj servera prestižu un rada situāciju, ka serveris nav diez ko piemērots jauniem vai 'svētdienas' spēlētājiem, kas nespēlē 5+ gadus.
Administratoram būtu jābūt emocionāli nosvērtam/stabilam cilvēkam (kā, piemēram, Skūtdzira vai Flappy, dažreiz arī Murka), kas jauniem spēlētājiem var dot vērtīgus padomus, nevis prātā nepieaugušiem cilvēkiem, apmēram Rauša līmeņa intelekta cilvēkam, kas serverī saņemot administratora tiesības sāk justies visvareni. :cautious:

Man tiešām patika šis serveris un bija interesanti uzspēlēt, bet ar to arī mans laiks šajā serverī (un CS:GO spēlēšanā) ir beidzies. 🙂

Pateicos visiem, kas bija pret mani draudzīgi un vēlu serverim 'profesionālākus' adminus nākotnē. 🙂
 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Pareizi pateici to teikumu, ka tavs laiks šeit ir beidzies. Netērēšu vairāk laika kaut ko paskaidrojot, jo demo viss būtu skaisti redzams cik ļoti centies griefot katru round.
Tiekamies serverī. Vismaz vēl uz vienu reizi.
 

LamaLamaLama

New member
Mar 25, 2022
3
1
@Wyy ar Tevi nav jēgas runāt. Tu perma banu arī iedosi par to, ja kāds flashu de_dust2 longā iemetīs, kur pirms 2 sekundēm meti Tu pats.
Serverī netiekamies un lai Tev jautri savā smilšu kastē :)

@Tārpiņšs, es negrīfoju, bet gan plantoju tuvāk raunda beigām, lai CT ir mazāk laiks defuse
 
Last edited:

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Varētu jau tērēt laiku un skatītites demo, bet nu es to nedarīšu, zinu, ka griefo. Arī tavs atvadu teksts apliecināja, ka negribi šajā serverī atrasties, tāpēc vari tagad te neraksīt cik ļoti esi iemīļojis utt.
Palūgšu aizslēgt šo beztolka, spama postu. Nākamreiz nāc ar demo un aprakstu un sūdzies par konkrētām lietām.
 

LamaLamaLama

New member
Mar 25, 2022
3
1
Apliecināja, ka nevēlos šajā serverī atrasties, jo atklātā tekstā par administratoru pateicu to, ko domā daudzi, tikai nevēlas teikt, lai nedabūtu banu?

Man šeit patika spēlēt labāk kā competitive/wingman, vai arī ārzemju serveros, kur ir kkādi man nesaprotami modi.
Es nezinu kur Tu savā plānajā prātā to izlasīji, es esmu 'svētdienas' spēlētājs, kurš šad tad ienāk uzspēlēt (nevis šo serveri ir pārvērtis par savu otru dzīvi, kā to dari Tu).
 
Status
Not open for further replies.
Top