Vecais Cache

Status
Not open for further replies.

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Vienkāršs ieteikums.

Noņem jauno cache un ielikt veco ,vai vispār ideālāk būtu Vote sistēmā ielikt abas mapes.

Ja nu gadās velme daudziem spēlēt to jauno cache.

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Tikai vienīgi par jo jaunais cache ir lagains kad ir daudz cilvēku.

 

Akmens

New member
Jan 1, 2020
2
0
Zinot cik švaki datori dažam labam ir, jaunais cache ir pārāk liels un lagains. PAR

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
+ ja jau jums tik ļoti gribas to veco cache, un ja vel daudziem 2020 gadā lago pc. 

 

bdmku

New member
Dec 3, 2019
12
3
Jaunais cache ir 100x labāks, nesaprotu kapēc viņu jāņem ārā būtu?
Ir 2020, un jums lago cs? :D

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Esmu par, ne visiem ir jaudīgi datori un īpašiem gadījumiem mammas nepērk jaunākus datorus. Pat ja jaunais cache ir labāks par veco, tbh, man pietrūkst vecā cache :D

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
Esmu PAR, varētu ielikt abas mapes vote, lai citi spētāji kuriem patīk jaunais Cache varētu spēlēt abus.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Nez es nejutu fps dropus, un jaunais manuprāt ir daudz labāks par veco.)

-ANTI

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Ok, apskatīšos rītdien ko varu darīt lietas labā :)

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Ja ir tāda opcija, vajag abus. Jaunais man liekas acij tīkamāks ar visu to, ka ir nelieli fps dropi. Arī spēlēt uz A saita ir savādāk nekā vecajā, kas man patīk, jo ir lielāka dažādība. 

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Anti, vajadzētu spēlēt tādās, kādas ir. Tikai mans personīgais viedoklis.

Gribētu bosiem ieteikt vai palūgt salabot to huiņu retake ar mirage, jo kā mape beidzas, tā jaunā ir tā pati. Un tā kā šeit spēlē daudzi braindead krievi, viņi nesaprot, ka šis NAV only mirage, un neraksta rtv...

Tāpat vēlos saprast, kāpēc ir izņemts trains un nav nuke. Šīs mapes taču, piemēram, faceit map poolā. Vertigo arī varētu pievienot, lai ir dažādība. Protams, auto-kick par afk. 
Saprotu, ka admini dēļ heita pret mani neieklausas manos ieteikumos, bet ja nu tomēr sadzirdat...
 

 

zenqju

New member
Jan 7, 2020
21
0
anti, labak izprast jauno cache lai ta sakot butu labaks expirience mm,faceit

 
Status
Not open for further replies.
Top