unban babush

Status
Not open for further replies.

babush

New member
Feb 16, 2020
17
1
1. Jūsu niks - babush

2. Serveris kurā saņemts bans - Public

3. Admina niks kas jūs nobanoja - Swordfish

4. Izraksts no konsoles -

Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info.
Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info.

5. Links uz jūsu banu banlistē - SourceBans

6. DEMO - Office demo, Inferno demo (kur dabuju banu 6. raundā) + pēdējā minūte no nvidia instant replay. "Kāpēc tikai minūte?" Par velu atcerējos ka man tāds arī bija ieslēgts.

7. Jūsu komentārs par banu. Office, viennozīmīgi, ir pamats šim banam. Mapes sākumā nekas daudz nav, vidū vai jau uz beigām sākās sulīgā daļa. Atdzīšos, es pats par sevi arī domātu, ka ļoti sketch, jo šausmīgi daudz veiksmīgu šāvienu un crosshair novietojumu tieši pirms pretinieks iziet. Viens spilgts piemērs - stāvot ārā pie loga, preaims uz konektoru tieši pirms terorists izgāja ārā, kam seko divi nasty hs. Vairākas reizes arī ofisā speciāli izliekos ka treisoju pretinieku caur sienu, uzsvars uz vārdu "izliekos", jo nav nekā patīkamāka kā tikt nosauktam par čīteri, kam tagad vēl bonusā nāca bans. xd Ļoti labi māku vadīties pēc skaņas, tāpēc es, dzirdot pretiniekus, cenšos skatīties skaņas avotam virsū, jo man tā ir vieglāk noteikt no vai uz kurieni skaņa virzās/nāk ( arī loģiski padomājot, skatoties virsū skaņas avotam, tev skaņa nāk no abām ausīm, līdz ar to precīzāk var saprast uz kuru pusi, šajā gadījumā pretinieks, virzās ), tajā replay video ļoti labi var redzēt par ko es runāju. Vairāk īsti nav ko piebilst, gribētos dzirdēt Swordfish pamatojumu.

Mans detalizētais skaidrojums.

Office

Kā jau teicu, nolēmu pats noskatīties savu demo un redzēju tikai 2. sketchy momentus. Tur pat, kur notika monitorings, es paskatījos tieši virsū "Eddie". Protams, es nezināju, ka viņš stāv tieši tur. Es tur speciāli skatījos, lai paceltu par sevi suspicion, atkal, kas man arī izdevās. Ko es domāju ar "es nezināju, ka viņš stāv tieši tur " - es zināju, ka viņš nāks no tās puses, jo viņš izmeta granātu, kaut kur pie garāžas/kāpnēm, es arī zināju, ka viņš būs ļoti uzmanīgs un visdrīzāk tikai shiftos, jo viņam bija tikai 1hp. Tāpēc es turpināju turēt to pašu lenķi papīrā. Redzot, ka laiks jau tūlīt beigsies, es sapratu, ir divi iespējami varianti. Pirmais - viņš ir aizslovojis pa longu un varētu būt aptuveni longa galā, kas nozīmē ka viņš paspēs knapi tikt līdz hostam, turpinot slovot visu atlikušo ceļu. Līdz ar to, viņš nepaspētu apiet apkārt visam T spawnam un novākt mani mugurā, viņam obligātu būtu jāņem tas hosts kas ir longa pusē, kas automātiski nodotu viņa pozīciju un man nav jāuztraucas par savu muguru. Otrais variants - viņš ies caur shortu, mainu vai kā to vietu sauc. Es to pozīciju noturēju aptuveni 20 sekundes nekustoties, es biju pārliecināts ka viņš visdrīzāk ir longā - pirmais variants - bet, ja viņš tomēr tur neaizgāja, 100% viņš ir kaut kur tepat aiz sienas, nu nav citu variantu, viņam laiks iet uz beigām. Tāpēc es paskatījos pa kreisi, atkal, lai pasniegtu skatu, ka es viņu novēroju caur sienu. Es biju tik ļoti pārliecināts, ka viņš ir longā, ka es vienkārši biju atslābinājies un sāku taisīt aplīšus ar pelīti. Mana reakcija uz viņa iznākšanu arī atspoguļo to.

Otrais sketchy moments. Raunds sākas pie 224k tick. Preaims uz konektoru, kam seko divi hs. Manuprāt, nav tik pārdabisks nekas. Redzot, ka MAk'u nošauj un mans vienīgais teammates bija afk, biju nopratis, ka T jau ir izgājuši ārā no longa un sāks mani pušot, tāpēc es, kad pārlādēju, sapratu to un sāku skatīties uz konektoru. Vēlviens jautājums, ko visdrīzāk saņemšu par pēdējo kilu "Kāpēc es negāju iekšā pēc hosta, bet gan stāvēju un gaidīju kaut ko pie maina, it kā zinātu ka man tūlīt uzpušos terorists?" Es vienkārši gribēju izmantot savu teammate, pagaidīt kamēr viņš aizies longā un tad no abām pusēm iet iekšā, tāpēc īsi pirms pēdējā kila paskatījos ko viņš tik ilgi velkās.

Inferno

Ujjj, tagad arī noskatījos inferno demo. Tagad es esmu pārliecināts, ka tu, sword, neesi pietiekoši labs spēlētājs lai būtu noteicējs kam ir, kam nav čītu. Moments sākas aptuveni pie 100k tick, pēdējais raunds pirms mani nobanoja. Tātad, nu tad kāpēc es apstājos tieši pirms T banānā izgāja ārā... Godīgi, es pat esmu bēdīgs, ka šis ir tas iemesls kāpēc mani nobanoja, bet nu labi. Kā jau esmu minējis pirms tam, oriģinālajā postā, es ļoti spēlēju uz skaņu, manuprāt, tas pats nozīmīgākais resurs un lieta ko ir nepieciešam iemācīties izmantot. Es spēlēju ar 70 windows volume 0.5 ingame volume un pats svarīgākais - voice_scale 0.1. Šausmīgi besī kad kāds runā pa virsu un tu nedzirdi, kā tev enemy skrien no muguras. Šī situācija ir perfekta manam viedoklim un sacītajam. Noskataties demo ar parastajiem setingiem un pēc tam ar maniem, kas mainās (protams, ir iespējams, ka tāpat nevarēs dzirdēt, ja ir sūdīgas austiņas, bet jebkuram ar cloud 2 vajadzētu dzirdēt)? Es dzirdēju kā pretinieks banānā palecās, tas ir iemesls kāpēc es apstājos un zināju ka viņš tur ir. Skaņa tiešām ir ļoti klusa un knapi sadzirdama, bet viņa tur ir.

Gaidu sakarīgus un pamaotus argumentus un vai jautājumus. Ja nav īsti nekas saturīgi piebilstams kā swordam, nevajag lieki piemēslot postu.

Atvainojos ka tik gari, centos jau domāt uz priekšu kādus jautājumus un argumentus saņemtu, lai netērētu cilvēku laiku.

Kā arī "Eddie" izteica baigo nepatiku, ka profils ir privāts - lūdzu -https://steamcommunity.com/profiles/76561198038133787/

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Pirmkārt , paldies par skaidrojumu.

Pa tēmu - noskatījos tikai office demo līdz pusei.

Nav te ne wh , ne citu palīgprogrammu.

PS Eddie :"Tev liels caurums!"

     Hard : "Tev nav cauruma..." , LOL

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Dodiet vecmāmiņai unban, kā nekā ilgi jau ciešās. :(  

Vienīgais moments, kurš likās sketchy bija office HarD kills konī, bet pats paskaidroja kapēc tur skatijās, un tā timing sakritība, patiešām, ir vienkārši haļava.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top