Unban Apelācija

Status
Not open for further replies.

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
1. Jūsu niks: BeasTy

2. Admina niks kas jūs nobanoja: Hunters

3. Izraksts no konsoles: You have been banned by this server, check “http://chill.lv/forum/ for more info.

4. Links uz jūsu banu banlistē: Nevaru redzēt banu listi.

5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts.

6. Jūsu komentārs par banu. Šeit daudz nav ko piebilst viens admins iedomājās ka viņš ir dievs, ienākot serverī gag, mutes liek nepaķeksi beigās mazais varonis izdomājis ka viņš esot lielais kuilis un var banot kad un ko grib, iemesls nav vajadzīgs tas laikam izpriecei + jāpiemin kāpēc mums ir vajadzīgs šāds admins kurš ienāk serverī vienreiz mēnesī un sāk izrādīties ka viņš esot visu lielais dievs.

Hunter es jau gaidu tavu pārgudro tekstu :)

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Banliste nestrādā diemžēl :(  

uz cik ilgu laiku nobanots? Hunteri? 

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Nu diemžēl kaut kas ir salūzis un es neredzu banlisti vispār. Tas nozīme ka neredzu nevienu banu un neko nevar noņemt kamēr netiks salabots. 
Nodevu informāciju par defektu Mini. Ceram uz drīzu atrisinājumu :)  

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Nu diemžēl kaut kas ir salūzis un es neredzu banlisti vispār. Tas nozīme ka neredzu nevienu banu un neko nevar noņemt kamēr netiks salabots. 
Nodevu informāciju par defektu Mini. Ceram uz drīzu atrisinājumu :)  
Viss skaidrs, prieks vismaz ka kādam adminam ir normāla attieksme. :)

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Nesaprotu par kādu unban iet runa, ja čalis sacepās un nodirš mani uz visi 100, par to, ka es nenoslayoju playeri, kurš viņam nepatīk. :D  manuprāt tev beasty vispār vajadzētu nelaist serverī, tu čist pārāk toxic esi, un kamēr tu tur dirsies, man jau citi playeri par tevi izteicās. 

 

Kane743

New member
Oct 28, 2019
15
2
6. Jūsu komentārs par banu. Šeit daudz nav ko piebilst viens admins iedomājās ka viņš ir dievs, ienākot serverī gag, mutes liek nepaķeksi beigās mazais varonis izdomājis ka viņš esot lielais kuilis un var banot kad un ko grib, iemesls nav vajadzīgs tas laikam izpriecei + jāpiemin kāpēc mums ir vajadzīgs šāds admins kurš ienāk serverī vienreiz mēnesī un sāk izrādīties ka viņš esot visu lielais dievs.
Piekrītu šim, 16yo un sauc visus par berniem un random gagus/mutes liek visulaiku, Hunter ja viņš tevi visulaiku ir nodirsis tad ieliec screenus savādāk bans nepatiess un uzsūkā

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Piekrītu šim, 16yo un sauc visus par berniem un random gagus/mutes liek visulaiku, Hunter ja viņš tevi visulaiku ir nodirsis tad ieliec screenus savādāk bans nepatiess un uzsūkā
Kādu sūdu tu runā nevienu brīdi par nekādu slay neesmu runājis tu mani dustā 2 nepa bazaru nogagoji, bērns tu pats nejēdz kādu huinju raksti.

Dēļ šī bērna stulbībām netaisos gaidīt 4 dienas, nav bījušas ar nevienu adminu problēmas bet tu esi īpašs acīm redzot.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Kādu sūdu tu runā nevienu brīdi par nekādu slay neesmu runājis tu mani dustā 2 nepa bazaru nogagoji, bērns tu pats nejēdz kādu huinju raksti.

Dēļ šī bērna stulbībām netaisos gaidīt 4 dienas, nav bījušas ar nevienu adminu problēmas bet tu esi īpašs acīm redzot.
Dude, parunā vel , ka bez iemesla gagu iedevu, jus sava starpa ar velvienu chali dirsaaties, par to tu gagu sanemi. 

Piekrītu šim, 16yo un sauc visus par berniem un random gagus/mutes liek visulaiku, Hunter ja viņš tevi visulaiku ir nodirsis tad ieliec screenus savādāk bans nepatiess un uzsūkā
Eu, kas tu esi? Nekas, neposto te bez saviem pieradijumiem, pilniba nevienu neesmu saucis par beernu, not my type, pat soroxu ne, voice chatam screenus uznemt nevar, + pubam bija savi demo, tapec drosi neuznemu neko.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Šis gadījums tiks izskatīts tikko būs pieejams demo. 
Pagaidām jebkura gadījumā kamēr nedarbojas banliste neko nevaram pasākt. 
Nākasies vien nedaudz paciesties. 
Nekadu OffTopic es te vairs redzēt negribu. Paldies ;)

 

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
Klau tikai nevajag tagad te tēlot paipuisīti, ka tu neko neizdarīji nepareizi 

Tu, soroks un man liekas bija velviens playeris ka ienāca hunters tā sākās.

Soroks sāka dumji rakstīt čatā kad hunters ienāca davai visi slēdzat ārā čītus dabūja un par to gag varbūt arī nevajadzēja gag, bet brīdināt, tas tā

Tad sākās rage fests pret hunteri pa mic, čatā un adminčatā

Fudy bija specos un dzirdēja kā tu hunteru apsaukā par un ja nemaldos fudy tev pirmais uzmet gag

Krč sausais atlikums tāds.... ja zinat ka hunters ir tāds stingrāks admins un var skarbāk reaģēt ko jūs viņam paši uzprasaties?

meklējat citus veidus kā publiskajā telpā izcelties nevis paši sataisāt huiņu lai varētu pēc tam sūdzēties webā.

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Klau tikai nevajag tagad te tēlot paipuisīti, ka tu neko neizdarīji nepareizi 

Tu, soroks un man liekas bija velviens playeris ka ienāca hunters tā sākās.

Soroks sāka dumji rakstīt čatā kad hunters ienāca davai visi slēdzat ārā čītus dabūja un par to gag varbūt arī nevajadzēja gag, bet brīdināt, tas tā

Tad sākās rage fests pret hunteri pa mic, čatā un adminčatā

Fudy bija specos un dzirdēja kā tu hunteru apsaukā par un ja nemaldos fudy tev pirmais uzmet gag

Krč sausais atlikums tāds.... ja zinat ka hunters ir tāds stingrāks admins un var skarbāk reaģēt ko jūs viņam paši uzprasaties?

meklējat citus veidus kā publiskajā telpā izcelties nevis paši sataisāt huiņu lai varētu pēc tam sūdzēties webā.
Šeit vispār nejiet runa par Fudy muti, man nebija nekas pret viņu līdz man viņš dustā 2, kā jau iepriekš minēju uzmeta muti bez bazara izlasi ko rakstu, fudy vsp ir cita lieta tur ir mans kasaks jo kjip viņš aizstāvēja Hunteru. Labrāt satiktos ar šo indivīdu publiskā vietā ja viņam vienīgi ir 18+ jo man izklausās ka viņam ir ap 16 vai 17.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Cik saprotu nekas netika saprasts :)  

TC. Kad dabūšu vairāk info (kad iedarbosies iztrūkstošie elementi web) tad es pacelšu diskusiju.

 
Status
Not open for further replies.
Top