Turpinājums :)

Status
Not open for further replies.

bleizs

New member
May 15, 2023
10
0
Topiks jānosauc "Sūdzība Pub, Wyy"

- Admina niks Wyy
- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Kicked for no reasion, admina privilēģijas izmantošana sava labuma gūšanai.
- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju Demo nav pieejams, ja būs tad ielikšu :)





- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību Demo nav pieejams, 18:00-18:30
Tātad turpinājums :)
Jautāju, jo nesapratu iemeslu kādēļ izkickoji mani. Tātad, pēc tavām domām, mēģinot saprast iemeslu, kāpec es tiku izkockots uzdodot jautājumus, tu to uzskati par provokāciju? ''Aicināju satikties klātienē'', jo neredzu iemeslu to noskaidrot to caur videospēli un ērtāk ir to izrunāt dzīvē :). Bet šis viss nemaina būtību adminam pārkāpjot savus noteikumus, veselus 3, ne?
1684167647560.png
 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Tad es tagad nesapratu par ko ir šitā sūdzība. Kā vēloties uzzināt par ko ir kick tu uzsāc sarunu "Nu kā tur bija wyy". Jo aizmirsās screens ar pirmajiem tekstiem?
Par kick izskaidroju, tur bija jābūt gag, teicu "my bad". Tu kaut ko no iepriekšējā topic izlasīji?
 

bleizs

New member
May 15, 2023
10
0
Protams , ka izlasīju!! Tagat vēlos uzzināt, kādēļ admins var pārkāpt 3 noteikumus piecās minūtēs un netikt sodīts :)
 

bleizs

New member
May 15, 2023
10
0
Ko tu gaidīji provocējot, ka slavas dziesmas tev dziedāšu?

Tagad jau pat liekas, ka vispār vairs par kick nav sūdzība. Savācies taču.
Biju neziņā uz doto brīdi, jo tajā momentā es nemaz nebiju afk :)
 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Tad vairs nav sūdzība par kick?
Lai nāk kāds to tavu palagu izlasa un saprot ko tu gribi un lai izdomā kas te notiek. Jo es vispār no tevis neko nesaprotu. Sūdzības aprakstā ir sūdzība par kick, tad pēc tam tu sāc postot sarunas kuras pats izprovocēji. Savu spamošanu aizmirsi jau par ko tiki kikots(jo minēju, ka bija jābūt gag). Tāpēc ceru, ka kāds te sapratīs ko tu centies te uzrakstīt, jo man nesanāk.
 

bleizs

New member
May 15, 2023
10
0
Nu bet protams, ka nav! Tagat fokusējamies par tavām rīcībām kā adminam (noteikumu pārkāpšana)
 

bleizs

New member
May 15, 2023
10
0
Kā tad būs?
*DEAD* Wyy* : tu debīls esi?
*DEAD* Wyy* : pisies
*DEAD* Wyy* : rakstīt iemācies dalbi
Adminam ir kategoriski aizliegts izmantot kāda cita veida aizskarošas lietas.
Nekāda gadījumā nedrīkst izmantot privilēģijas sava labuma gūšanai.
Aizliegts būt pārākam par parastajiem cilvēkiem.
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Izlasot sapratu tikai to, ka tevi pažēloja un izkickoja, bet ja jau tik ļoti gribi iet tikt tālu, tad tev par atkārtotu provocēšanu būs izsniegta mute/gag(silence) un Wyy mutisks brīdinājums.
TC
 
Status
Not open for further replies.
Top