Tētis grib acc

Status
Not open for further replies.

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
1. Tavs niks. iQuisitio[N]

2. Tavs vecums. 26 bet nav tālu 27

3. Iepriekšējā adminēšanas pieredze. Pirms 5 vai 6 gadiem milzīga, pēdējā laikā tikai admins saviem bērniem ? (bet kādreiz daudz kur adminēju. vislabāk patika pracctime un exg projekti. bet nezinu vai Korijs mani atcerās bet biju arī pick un citos servakos ) vārdsakot biju nenormāls zadrots 

4. Kāpēc vēlies kļūt par adminu? Apnika vislaik raudāt citiem steam lai nāk banot

5. Links uz statiem (Pagaidam neaktuāls)  - ja kādam interesē cik liels bomzis - pats var aiziet apskatīties

6. Links uz "Čau" topiku vai pāris vārdos par sevi. -  Ingus, 26 gadi, neprecējies bet 2 bērni. Bērni saka ka labs tētis!Kopš atsāku spēlēt vienīgi spēlēju jūsu serv un fastcup ( Low ar -) (bet kuru tas uztrauc? ? )

Patīk 5dienā vai 6dienā pieliet mūli ( esmu tikai cilvēks) 

Spēlēju dažādos laikos! varu uzspēlēt 8 no rīta varu spēlēt 3 naktī vis atkarīgs no darba Un kad spēlēju ļoti bieži nav  adminu.

Jebkurā gadījumā zinu ka 1.6 adminu pilns bet serverī viņu nav tik bieži cik gribētos ?

 

Chase

Member
Oct 20, 2018
67
7
Pret - būtu jau viss labi, ja nebūtu pēdējās dienās parādījis sliktu uzvedību.
Jūs varat turpināt atbildēt, kā kalkulatori, bez vērtības klāt tiem +/-, kas padarītu jūsu par/pret vērtīgākus par 0, neko nemainīs. Pievienojat pamatojumus 24h laikā vai komentāri tiks dzēsti. Līdz ar otru reizi tiks izdoti brīdinājuma punkti. @igs1987 @Kreativs @cr3w

 
Last edited by a moderator:

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Pret - būtu jau viss labi, ja nebūtu pēdējās dienās parādījis sliktu uzvedību.
Jūs varat turpināt atbildēt, kā kalkulatori, bez vērtības klāt tiem +/-, kas padarītu jūsu par/pret vērtīgākus par 0, neko nemainīs. Pievienojat pamatojumus 24h laikā vai komentāri tiks dzēsti. Līdz ar otru reizi tiks izdoti brīdinājuma punkti. @igs1987 @Kreativs @cr3w
mums 1.6 ir čuvaks, kas izlems, vai viņu komentāri ir derīgi.

tas ko tu darīji nav reports! es pirms rakstīju uz acc manl. 6-7 reportus  uztaisīju. tā kā var ja grib.

 bet nu lkm paspēji man arī parādīt ka māki čīteri atrast, un bonus no manis ka neuzvedies kā bērns kad vajadzēja ar mani un krūzi vienā lūzeru laivā braukt ?

tā kā šaurs, bet REC!

 

cr3w

Member
Sep 1, 2007
55
3
Pret - būtu jau viss labi, ja nebūtu pēdējās dienās parādījis sliktu uzvedību.
Jūs varat turpināt atbildēt, kā kalkulatori, bez vērtības klāt tiem +/-, kas padarītu jūsu par/pret vērtīgākus par 0, neko nemainīs. Pievienojat pamatojumus 24h laikā vai komentāri tiks dzēsti. Līdz ar otru reizi tiks izdoti brīdinājuma punkti. @igs1987 @Kreativs @cr3w
WTF? Kas tu tāds vispār esi, lai tu mums te, kaut ko regulētu?

 
Last edited by a moderator:

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Pret - būtu jau viss labi, ja nebūtu pēdējās dienās parādījis sliktu uzvedību.
Jūs varat turpināt atbildēt, kā kalkulatori, bez vērtības klāt tiem +/-, kas padarītu jūsu par/pret vērtīgākus par 0, neko nemainīs. Pievienojat pamatojumus 24h laikā vai komentāri tiks dzēsti. Līdz ar otru reizi tiks izdoti brīdinājuma punkti. @igs1987 @Kreativs @cr3w
Es atvainojos, bet kur ir minēts, ka man jāpamato mans viedoklis? Es 1.6 serverī uzturos bieži, chillā adminēju jau labu laiku, vēl pirms visiem jaunajiem webiem utt. Inquisition serverī ir gana daudz pamanāms, neizceļās ar neko negatīvu, komunicē ar citiem un aktīvi spēlē. Es saprastu, ja tu pats 1.6 serverī spēlētu un tad aizrādītu mums, ka mēs nepamatoti dodam savu atbalstu vai tieši pretēji spēlētāju pieteikumos uz acc. Gribi iekšējos noteikumus, vispirms tos izveido, lai gan neredzu vajadzību. Pamatojumi katru reizi tāpat būs +- vienādi.

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
@Chase vispār nepamatots aizrādījums @cr3w @Kreativs @igs1987 ?

Šajā sadļā 1.6 admini var izteikt piekrišanu vai nepiekrišanu kādā veidā grib. Saprastu ja kāds random users ierakstitu +  vai - utt., tad tu vari viņam aizrādīt, lai pamato utt., bet ja 1.6 admini ieposto, tātad ar cilvēku viss kārtībā.

Bet @Chase + par centību, tikai šoreiz mazliet pārcenties.

Iekš CS:GO sadaļas vari prasīt, lai visi admini paskaidro, pamato ok? ?

Dzīvosim draudzīgi!

 
Last edited by a moderator:

Love Shack

New member
Nov 9, 2018
16
1
Slikti, ka nav reportu, citādāk, ka esi saucis adminus steamā, whats up utt priekš manis neko nenozīmē. Bet uz test laiku REC. Vārda brāli Ingus.

 

larkee

New member
Feb 12, 2009
58
9
Esmu PRET, jo neesmu vēl redzējis nevienu adminu apstirpinot faktu, ka caur steam būtu veikts reports, pie tam tas neskaitās, manā skatījumā.

 
Status
Not open for further replies.
Top