Tārpiņš uz pub???

Status
Not open for further replies.

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? : pub
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) : 20 gadi
- Links uz sasveicināšanās topiku! : https://chill.lv/threads/sasveicināšanās-ar-tārpiņu.1287/
Baigi vecais jau 😀
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) : Chill awp admins,kā arī chill surf un chill am admins.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) : https://stats.chill.lv/profiles/STEAM_1:1:545772832/0/
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. : Domāju,ka negribu ieslīkt detaļas,kurā admins mani pacilās ,kurš nē,bet lai arī paši uzraksta savas domas,kas man varbūt būtu jāmaina manā attieksmē. Protams,ka arī esmu daudz ziņojis par čīteriem un 95% gadijumu esmu bijis patiess.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! : Neteiktu,ka esmu labāks admins par citirm ,esmu dizgan līdzvērtīgs un aktīvs. Redzu,ka pāris adminiem ir gan sagurums,gan darbs,gan skolas utt. Tāpēc vēlējos pievienoties pub komandai un palīdzēt pārvarēt čīteru plūsmu. Ir bijis ļoti daudz gadijumi,ka adminu nav online un čīteri ar brīvu galvu čīto,bet es arī saprotu adminus. Labi,ka ir tādi VIP,kuri var izkikot :)
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. : Diezgan aktīvs.

Ar cieņu, Tārpels <3
 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Vai tiešām ir gana pietiekami, jo tie 3-4 admini kas ir pa dienu viņi jau nenosedz lielāko dienas laiku, bet manuprāt varbūt ir jādod iespēja? Protams man ir grūti spriest, jo es serveros neuzturos, bet in general viņš ir redzams visur aktīvs :)

Pagaidīsim citu komentārus.
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Vai tiešām ir gana pietiekami, jo tie 3-4 admini kas ir pa dienu viņi jau nenosedz lielāko dienas laiku, bet manuprāt varbūt ir jādod iespēja? Protams man ir grūti spriest, jo es serveros neuzturos, bet in general viņš ir redzams visur aktīvs :)

Pagaidīsim citu komentārus.
Bet dienā jau nav playeru un neesmu arī viņu redzējis dienā spēlējot, tikai tad, kad ir kāds admins serverī ir arī viņš redzams, tāpēc tāds ir mans komentārs
 

ForTheLoLs

New member
Mar 14, 2022
1
1
Es chill serverus nespēlēju pārāk ilgi, bet ļoti bieži redzu tārpu un varu pateikta ka chill serveros džeks sēž regulāri, un es gribētu redzēt viņu kā vienu no adminiem pub serverī, vēlu veiksmi tārpiņ :]
 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Vajag atsvaidzināt adminu rindas, lai jau džekam tiek. REC. Neticu, ka būs problēmas. Vismaz mainījies ir uz labo pusi.
 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Rec, jo vienmēr vajag adminu kad viņu nava pa dienu rītiem aktīvs kad basto skolu 😅 Bet principā vajag.
 

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
Vai tiešām ir gana pietiekami, jo tie 3-4 admini kas ir pa dienu viņi jau nenosedz lielāko dienas laiku, bet manuprāt varbūt ir jādod iespēja? Protams man ir grūti spriest, jo es serveros neuzturos, bet in general viņš ir redzams visur aktīvs :)

Pagaidīsim citu komentārus.
Piekrītu mini teiktajam,bieži "jūs'' tie 3-4 admini esat biežāk satopami tikai ap vakara pusi un tas ir darbadienās.(Pietam kautkā sagadās ,ka jūs tie 3-4 admini esat on visi vienā reizē un pazūdat kopā pakāpeniski),un tārpiņš patiešām ir redzams gan rītos,gan pusdienās un pat vakaros.
Tāpec saku +REC .Ir aktīvs un atsaucīgs.
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Esmu tikai par. To ko tur tas sīkais Flappy šļupst, nope. Nebūs. Viņš pats parādās 1x nedēļā serverī un tagad tēlo lielo. Bija laiki, kad vispār serverī neredzēju mēnesi vai divus..... Sēdies. Divi.

+Rec. Zinu tārpiņu no awp, jo uzturos tur arī un neko negatīvu nevaru teikt.

EDIT: @flappys Tu pat neesi top10. Esi 17? Vienmēr esi redzams 3niekā...? Aktivitāte ļoti laba.
 
Last edited:

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Serverī neesu bijis vairāk , kā 2 mēnešus :) gan jau nenāks par ļaunu pieņem jaunu cilvēku pub grupā ar acc māk apieties un gan jau arī pubā būs labs admins :)
 
Status
Not open for further replies.
Top